Wiadomości mieszkaniowe

PR4You

Regionalne - Poznań - Nieruchomości

8 marca 2019

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 4/5 na podstawie 3 głosów

II etap osiedla Nowych Kosmonautów w sprzedaży

Monday Development wprowadził do sprzedaży II etap osiedla Nowych Kosmonautów. Z tej okazji w sobotę 9 marca deweloper organizuje dzień otwarty.

II etap osiedla Nowych Kosmonautów w sprzedaży

Osiedle Nowych Kosmonautów to największa inwestycja mieszkaniowa aktualnie realizowana na Winogradach. Składać się będzie z trzech budynków, w których zaprojektowano łącznie 344 mieszkania o powierzchni od 28 do nawet 103 m kw. Umiejscowienie inwestycji w najdalej wysuniętej na południe części starego osiedla Kosmonautów otworzy przed mieszkańcami niczym nie przesłonięty widok na  panoramę Poznania.

Oferta osiedla Nowych Kosmonautów skierowana jest do osób zainteresowanych zakupem mieszkania blisko centrum miasta, z bogatą okoliczną infrastrukturą oraz dogodną komunikacją. Wszystkich, którzy zastanawiają się nad wyborem lokalizacji odpowiedniej dla siebie, zapraszamy do odwiedzenia biura sprzedaży przy ul. Serbskiej 15 już w najbliższą sobotę. Nasi doradcy chętnie opowiedzą o walorach inwestycji odpowiadając na pytanie: dlaczego właśnie tu warto zamieszkać? – mówi Iwona Chmielewska, Wicedyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Monday Development. – Dla odwiedzających nas podczas Drzwi Otwartych Gości przygotowaliśmy fotorelację z postępów prac na budowie. Będzie to także okazja do zapoznania się z nowymi układami mieszkań II etapu inwestycji oraz skorzystania z porad architekta wnętrz. Podpowie on jak najkorzystniej zaaranżować wybrane mieszkanie oraz przedstawi szczegóły dostępnych pakietów wykończenia. – dodaje.

Z okazji wydarzenia deweloper przewidział ofertę promocyjną na zakup mieszkania, a przybyli goście będą mogli liczyć na specjalne atrakcje z nagrodami oraz upominki. Drzwi Otwarte odbędą się w biurze sprzedaży przy inwestycji w godzinach od 10 do 15.  

Lokalizacja Nowych Kosmonautów sprawia, że to idealne miejsce dla osób ceniących aktywny tryb życia i chcących być blisko miejskich wydarzeń. Pierwsze mieszkania w tej lokalizacji będą gotowe do odbioru już w I kwartale 2020 roku. Cena metra kwadratowego zaczyna się tu od 6150 zł.

 

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy