Wiadomości mieszkaniowe

Regionalne - Warszawa - Nieruchomości

21 czerwca 2018

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 3/5 na podstawie 10 głosów

II etap Osiedla Awangarda z pozwoleniem na użytkowanie

Już niebawem kolejne grono mieszkańców będzie mogło w pełni korzystać z uroków swojego wymarzonego mieszkania w sąsiedztwie zabytkowego Fortu Bema. Na początku czerwca firma Profbud uzyskała pozwolenie na użytkowanie drugiego etapu Osiedla Awangarda, położonego na ulicy Waldorffa w Warszawie. W ramach tej części inwestycji powstało 66 funkcjonalnych i przestronnych mieszkań, które zlokalizowane zostały w dwóch III i V piętrowych kameralnych budynkach.

II etap Osiedla Awangarda z pozwoleniem na użytkowanie

Pierwszą, symboliczną łopatę pod budowę dwuetapowego osiedla Awangarda wbito w kwietniu 2016 roku. Zgodę na użytkowanie drugiego etapu inwestycji deweloper Profbud otrzymał już po dwóch latach intensywnych prac, na początku czerwca 2018 roku. W drugiej części osiedla, tak jak w przypadku tej pierwszej, na zasadzie symetrycznego podobieństwa, powstały dwa budynki trzy- i pięciopiętrowe. Znalazło się w nich łącznie 66 lokali, o powierzchniach od 33 do 216 mkw. – Osiedle Awangarda to jeden z najbardziej wymagających projektów jakie mieliśmy okazję tworzyć. Naszym celem było stworzenie wyjątkowego osiedla w klimatycznym miejscu. Zależało nam, aby nieruchomość wyróżniała się ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi i oryginalnym designem. Mamy nadzieję, że nowe lokale, do których już niebawem wprowadzą się pierwsi mieszkańcy będą stanowić pewnego rodzaju enklawę, w samym sercu malowniczego Bemowa. – komentuje Zofia Brodowicz, dyrektor handlowy Profbud.  

Osiedle zlokalizowane zostało w bezpośrednim sąsiedztwie – zachwycającego zielenią – Fortu Bema na Bemowie. Wyjątkowości temu miejscu nadają możliwości związane z aktywnym wypoczynkiem z dala od zgiełku miasta. Spacerować, biegać czy jeździć na rowerze można tutaj cały rok. Mieszkańcy Awangardy będą mogli korzystać z ogromnej infrastruktury sportowej, sąsiadującej z osiedlem, w postaci Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej, klubu bokserskiego Legia, kortów tenisowych, basenu czy parku linowego. W pobliżu inwestycji mieści się również wiele placówek szkolnych, przedszkola, place zabaw, a także liczne punkty handlowo-usługowe.

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy