Wiadomości mieszkaniowe

Mission Public Relations

Mission Public Relations

Regionalne - Poznań - Nieruchomości

21 sierpnia 2019

Oddaj swój głos!

Green Home - zamieszkaj na zielonym osiedlu

Czwarty etap inwestycji Green Home w Zielonej Górze nabiera kształtów. Zakończenie budowy zaplanowano na jesień 2020 roku.

Green Home - zamieszkaj na zielonym osiedlu

Generalny Wykonawca zakończył prace w hali garażowej a obecnie stawiane są mury parteru. Na kameralny projekt składają się 2 czterokondygnacyjne, jednoklatkowe budynki, w których zaprojektowano łącznie 64 mieszkania. 

Inwestycja od EBF Development jest realizowana przy ul. Suwalskiej (w pobliżu Szosy Kisielińskiej) – modnej części Zielonej Góry. Malownicza okolica, oferuje liczne tereny zielone, które z pewnością zadowolą każdego miłośnika przyrody, spokoju oraz aktywnego wypoczynku. Dodatkowo dobra komunikacja z centrum oraz obwodnicą miasta jeszcze bardziej podnosi komfort obecnych oraz przyszłych mieszkańców osiedla. Na uwagę zasługują również aranżacje części wspólnych.

W nowym etapie, dostępne są mieszkania trzypokojowe z aneksem kuchennym lub wydzieloną kuchnią. Powierzchnia lokali w budynkach nr 19 i 21 waha się od 59,53 do 67,95 mkw. Każdy budynek wyposażymy w windę oraz podziemną halę garażową. – Warto również dodać, że do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska. Nasi klienci nie muszą ponosić dodatkowych kosztów na kupno pomieszczenia gospodarczego, otrzymują je wraz z mieszkaniem – podkreśla Izabela Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży EBF Development.

Zgodnie z zaplanowanym harmonogramem deweloper odda budynek w ręce mieszkańców w jesienią 2020 roku. Aktualnie Generalny Wykonawca zakończył już prace nad halą garażową oraz piwnicą i wykonuje ściany nośne parteru. Z końcem wakacji rozpocznie prace nad kolejnymi kondygnacjami.

-------

Projekt zakłada realizację zespołu dwóch czterokondygnacyjnych budynków dopasowanych formą architektoniczną do najbliższego otoczenia. - Green Home - Kontynuacja wzbogaci ulicę Suwalską o 64 mieszkania. Lokale wprowadzone do oferty w ramach nowego etapu mają powierzchnię od ponad 43 m2 do niemal 67 m2 (od dwóch do trzech pokoi z aneksem lub oddzielną kuchnią) - informuje Izabela Woźnica-Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży EBF Development. Finalizacja projektu planowana jest na koniec września przyszłego roku.

Ta jak w poprzednich etapach, EBF Development zaaranżuje przestrzeń wspólną osiedle. Powstaną chodniki, droga dojazdowa, a wnętrza budynków będą wyposażone w cichobieżne windy. Natomiast między budynkami zaprojektowano podziemną halę garażową. – Nabywcy mieszkań nie muszą ponosić dodatkowych kosztów na kupno pomieszczenia gospodarczego, otrzymują je wraz z mieszkaniem – podkreśla Izabela Woźnica-Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży EBF Development.

Inwestycja będzie zlokalizowana z dala od miejskiego zgiełku. W okolicy znajdują się malownicze tereny pozwalające na aktywne spędzenie czasu w otoczeniu natury czy spacery z rodziną. Ponadto atutem osiedla Green Home Kontynuacja będzie dobra komunikacja z centrum, jak i obwodnicą miasta zapewniająca szybki i dogodny dojazd do miejsca pracy czy na zakupy do centrów handlowych. 

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy