Wiadomości mieszkaniowe

Mission Public Relations

Mission Public Relations

Regionalne - Poznań - Wiadomości

Oddaj swój głos!

Green Home po raz czwarty

Chcesz mieszkać bliżej natury? Sprawdź nowy etap osiedla Green Home w Zielonej Górze.

Green Home po raz czwarty

W pobliżu Szosy Kisielińskiej, ulica Suwalska w Zielonej Górze wzbogaci się o dwa budynki, w który zaaranżowano łączenie 64 lokale mieszkalne, komórki lokatorskie oraz hale garażową. Osiedle Green Home – to propozycja dla osób, które szukają alternatywy dla centrum miasta

Projekt zakłada realizację zespołu dwóch czterokondygnacyjnych budynków dopasowanych formą architektoniczną do najbliższego otoczenia. - Green Home - Kontynuacja wzbogaci ulicę Suwalską o 64 mieszkania. Lokale wprowadzone do oferty w ramach nowego etapu mają powierzchnię od ponad 43 m2 do niemal 67 m2 (od dwóch do trzech pokoi z aneksem lub oddzielną kuchnią) - informuje Izabela Woźnica-Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży EBF Development. Finalizacja projektu planowana jest na koniec września przyszłego roku.

Ta jak w poprzednich etapach, EBF Development zaaranżuje przestrzeń wspólną osiedle. Powstaną chodniki, droga dojazdowa, a wnętrza budynków będą wyposażone w cichobieżne windy. Natomiast między budynkami zaprojektowano podziemną halę garażową. – Nabywcy mieszkań nie muszą ponosić dodatkowych kosztów na kupno pomieszczenia gospodarczego, otrzymują je wraz z mieszkaniem – podkreśla Izabela Woźnica-Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży EBF Development.

Inwestycja będzie zlokalizowana z dala od miejskiego zgiełku. W okolicy znajdują się malownicze tereny pozwalające na aktywne spędzenie czasu w otoczeniu natury czy spacery z rodziną. Ponadto atutem osiedla Green Home Kontynuacja będzie dobra komunikacja z centrum, jak i obwodnicą miasta zapewniająca szybki i dogodny dojazd do miejsca pracy czy na zakupy do centrów handlowych. 

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy