Wiadomości mieszkaniowe

Mission Public Relations

Mission Public Relations

Regionalne - Poznań - Nieruchomości

23 lipca 2019

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 5/5 na podstawie 1 głosów

Gdzie w Poznaniu kupimy 3-pokojowe mieszkanie?

W Poznaniu popularnością cieszą się 3-pokojowe mieszkania, o metrażu od 50 do 75 mkw. W jakich inwestycjach je znajdziemy? Sprawdź!

Gdzie w Poznaniu kupimy 3-pokojowe mieszkanie?

W inwestycjach deweloperskich znajdziemy mieszkania zaprojektowane precyzyjnie, na miarę potrzeb przyszłych mieszkańców. Kawalerki, czy kompaktowe lokale dwupokojowe będą idealne na start lub mogą stanowić produkt dla klienta inwestującego nadwyżkę kapitału. Dużym zainteresowaniem cieszą się mieszkania 2-pokojowe z oddzielną kuchnią. Natomiast najbardziej poszukiwaną grupę stanowią lokale 3-pokojowe – zarówno te kompaktowe, jak i najbardziej przestronne. W wielu inwestycjach znikają bardzo szybko. 

W osiedlu Enklawa Winogrady zaprojektowaliśmy ponad 40 mieszkań o powierzchni 55-60 mkw., w których klienci zdecydują, czy chcą mieć w tym metrażu 2 lub 3 pokoje. Proponujemy zróżnicowane metraże, ale pamiętamy, że nowego M szukają rodziny z dziećmi. Odpowiadamy na ich potrzeby – mówi Krystian Cebulski, inwestor osiedla Enklawa Winogrady. Dla poszukujących więcej przestrzeni, przygotowano lokale powyżej 70 mkw., z czterema pokojami. - Wybrane mieszkania, szczególnie te poniżej 60 mkw. są objęte promocją wakacyjną. Klientom rezerwującym wymarzone M w lipcu, proponujemy rabat 5000 zł, co pozwoli cenę obniżyć do 6800 zł brutto / mkw.podkreśla deweloper.

Duże możliwości aranżacyjne, wysoki standard i jakość części wspólnych stanowią ważne uzupełnienie dla osób szukających własnego lokum w Poznaniu. 

Która lokalizacja najlepsza dla rodziny?

Wszystkie wymienione wyżej elementy mają swoją wagę, ale nie przesłonią najważniejszego – lokalizacji. Nowe osiedle jest budowane u zbiegu ulic: Czarna Rola i Pasterska, na poznańskich Winogradach. W tej części miasta znajdziemy aż cztery parki, czyli: Park Władysława Czarneckiego, Park Gagarina, przylegający do brzegu Warty Park Szelągowski i Park Cytadela. Przez Winogrady prowadzą ważne w tej części miasta ulice: Serbska, Naramowicka, Słowiańska. W ich pobliżu znajdują się sklepy mniejsze i większe (Tesco, Carrefour Market, Castorama), usługi, apteki, przychodnie lekarskie i placówki edukacyjne (ważne dla rodzin z dziećmi). Dobrze funkcjonuje komunikacja miejska. Do dyspozycji są linie tramwajowe nr 3, 4, 10 i 15 różnych linii autobusowych, w tym także nocne. Kontakt centrum jest prosty i nie zajmuje dużo czasu. Dlatego Winogrady zamieszkało wiele poznańskich rodzin, a kolejne chętnie tu się przeprowadzą.

Widzimy, że nowe osiedle cieszy się dużym zainteresowaniem. To pokazuje, że nie każda rodzina musi wybrać przedmieścia, by mieszkać wygodnie. Miasto jest przyjazne, jeśli wybierzemy odpowiednią lokalizację, to znaczy blisko przyrody i ze wszystkimi udogodnieniamipodsumowuje inwestor. 

 

Inwestycja Enklawa Winogrady będzie liczyć 3 budynki wielorodzinne, a w nich 120 mieszkań. Inwestor zadba o części wspólne. Pojawią się również 192 miejsca postojowe, w tym 134 w podziemnych halach garażowych i 58 miejsc naziemnych. Zaplanowano trzy rowerownie i plac zabaw dla dzieci. Przewidywany termin zakończenia osiedla to IV kwartał 2020.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy