Wiadomości mieszkaniowe

Dom Development S.A.

Regionalne - Warszawa - Wiadomości

18 czerwca 2018

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 3/5 na podstawie 6 głosów

Euro Styl S.A. uruchomił sprzedaż kolejnych 38 lokali na terenie Osiedla Idea

Euro Styl S.A. rozpoczął sprzedaż kolejnych 38 lokali na osiedlu Idea w Gdańsku. Sprawdź!

Euro Styl S.A. uruchomił  sprzedaż kolejnych 38 lokali na terenie Osiedla Idea

W procesie tworzenia nowego budynku, jak i całej inwestycji, zostali zaangażowani trójmiejscy artyści: malarze, graficy, fotografowie i rzeźbiarze. 6-piętrowy budynek B8 został objęty patronatem OESU - Oskara Podolskiego - uznanego designera, projektanta multidyscyplinarnego, typografa i malarza, posiadającego bogaty dorobek artystyczny.

Idea to wyjątkowy projekt na skalę ogólnokrajową. Powstają kolejne etapy nietuzinkowej i inspirującej inwestycji, współtworzone przez uznanych trójmiejskich artystów. Idea  była wielokrotnie wyróżniania i nagradzana, między innymi w plebiscycie na najciekawszą inwestycję mieszkaniową roku 2017 - mówi Ewa Nowicka, Dyrektor Sprzedaży w firmie EURO STYL.

Klatki schodowe nowego budynku B8 zaprojektowano w oparciu o przestrzenną wizualizację korytarza, co odda niestandardowy i ciekawy charakter architektoniczny inwestycji. Elewacje budynku w kolorze biało - ceglanym będą nawiązywać do sąsiadującej inwestycji Euro Styl S.A. - Futura Apartamenty.

Oferowane mieszkania będą funkcjonalne i przestronne. Powierzchnia mieszkań wahać się będzie od 41,85 mkw. do 93,25 mkw. Ceny mieszkań kształtują się od 394 518 zł do 885 875 zł.

W ofercie znajdą się również 33 miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej. Cena pojedynczego, standardowego miejsca postojowego w garażu podziemnym to koszt 30 000 zł.

Dla osób czynnie spędzających czas wolny, na terenie inwestycji przewidziano specjalne miejsca na jednoślady oraz dwa funkcjonalne place zabaw dla najmłodszych, które otoczone będą ciekawie zaprojektowanymi częściami  wspólnymi osiedla, wzbogaconymi o liczne formy artystyczne i bogatą zieleń. 38 specjalnie zaprojektowanych pomieszczeń na jednoślady oferowanych będzie w cenie w wysokości od 3 549 zł do 12 453 zł.

 Osiedla Idea Euro Styl S.A.

Otoczenie inwestycji

Idea to inwestycja ze sztuką w tle, której  niewątpliwym atutem jest doskonała lokalizacja, która gwarantuje dotarcie do wszelkich atrakcji piechotą oraz szybkie poruszanie się po aglomeracji na osi Gdańsk-Sopot-Gdynia, a także sprawne dotarcie do obwodnicy Trójmiasta.

W pobliżu inwestycji znajduje się dworzec PKP,SKM Gdańsk Oliwa oraz liczne przystanki autobusowe, w tym dwie pętle autobusowe. Sąsiedztwo osiedla, oprócz terenów zielonych, m.in. pasa nadmorskiego oraz Parku Oliwskiego, ma również charakter biznesowy. W pobliżu osiedla - mieszczą się również ośrodki oświatowe (m.in. Uniwersytet Gdański oraz przedszkola i szkoły) i rekreacyjno–sportowe (stadion UG, Hala Olivia). Niedaleko znajdują się  również centra handlowe, takie jak Alfa Centrum czy Galeria Przymorze.

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy