Wiadomości mieszkaniowe

Dom Development S.A.

Regionalne - Nieruchomości - Warszawa

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 3/5 na podstawie 3 głosów

Euro Styl - Ruszył kolejny etap Osiedla Mezzo

Gdański Euro Styl S.A. z Grupy Dom Development S.A., największego dewelopera w Polsce, uruchomił sprzedaż kolejnych 82 mieszkań w ramach inwestycji Mezzo.

Euro Styl  - Ruszył kolejny etap Osiedla Mezzo

Inwestycja jest położona przy ulicy Krynickiej w sercu gdańskiej dzielnicy Przymorze. Docelowo na terenie osiedla w dwóch budynkach znajdzie się 158 mieszkań. Inwestycja zlokalizowana będzie w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska, w pobliżu biznesowego centrum miasta – Gdańska Oliwy. Dodatkowo w okolicy osiedla rozciąga się największy park w mieście: Park im. R. Reagana.

Termin przekazania lokali w budynku B1 to III kwartał 2020 roku. Autorem projektu jest pracownia Rayss Szymański Architekci S.C.  

Nowoczesna architektura osiedla wpisująca się w klimat gdańskiej okolicy, liczne ekologiczne rozwiązania, doskonała infrastruktura miejska oraz bliskość terenów zielonych, takich jak: Park im. R. Reagana i Zatoki Gdańskiej niewątpliwie wyróżniają Osiedle Mezzo.Inwestycję tę zaplanowaliśmy szczególnie z myślą o osobach aktywnych, lubiących korzystać z codziennych atrakcji miejskiego życia - mówi Ewa Nowicka, Dyrektor Sprzedaży w EURO STYL S.A.

Mezzo

W bieżącym etapie inwestycji zaplanowano 82 mieszkania o metrażach  od 32,24 mkw. do 80,00 mkw. Mieszkania będą posiadać przeszklone loggie, tarasy i balkony w cenie mieszkania oraz ogródki - przynależne do mieszkań usytuowanych na parterze budynków. Ceny mieszkań kształtują się od 312 728 zł do 695 217 zł.

Na terenie inwestycji znajdzie się hala garażowa oraz miejsca naziemne. W ramach tego etapu inwestycji przewidziano 73 miejsca postojowe w garażu podziemnym, w którym mieścić się będzie także 29 komórek lokatorskich. Cena miejsca postojowego w garażu podziemnym kształtuje się od 19 950 zł do 28 000 zł.

Na terenie osiedla  znajdzie się bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych, atrakcyjnie zagospodarowane i indywidualnie zaprojektowane tereny zielone. Dla osób lubiących czynny tryb życia, przewidziano urządzenia street workout - wydzielone miejsce na terenie osiedla, w którym mieszkańcy Mezzo będą mogli uprawiać rozmaite aktywności sportowe.

Proekologicznie

Inwestycja wyróżniać się będzie wieloma proekologicznymi rozwiązaniami. Hala garażowa przy części stanowisk posiadać będzie zasilanie elektryczne, umożliwiające wygodne ładowanie samochodów elektrycznych. Na terenie inwestycji znajdować się będą także miejsca postojowe dla rowerzystów oraz wiaty dla rowerów i skuterów. Dodatkowo miłośnicy jazdy na rowerze będą mogli naprawić rowery w specjalnie do tego przeznaczonym punkcie osiedlowym.  

Mezzo w atrakcyjnej części Gdańska

Niedaleko inwestycji znajduje się piaszczysta plaża, place rekreacyjne oraz liczne, rozbudowane ścieżki rowerowe. W okolicy znajduje się  największy w Gdańsku park im. R. Reagana, w którym mieści się wiele atrakcji, między innymi Kraina Zabawy dla dzieci. Wśród atrakcji sportowych  dla młodzieży w najbliższej okolicy znajdują się parki rozrywki: Loopy’s World i Jumpcity (park trampolin).

Tym, którzy wolą spędzać czas z rodziną na świeżym powietrzu, ścieżki rowerowe i rekreacyjna oferta nadmorskiego pasa Pomorza dostarczą wielu okazji do aktywnego wypoczynku. Rowerowa wycieczka do parku im. R. Reagana, czy do Zatoki Gdańskiej i na Molo w Brzeźnie to tylko 10-15 minut. W sąsiedztwie osiedla, oprócz terenów zielonych, zlokalizowane są także największy gdańskie kompleksy biurowe: Arkońska Business Park, Alchemia, Olivia Business Centre.

Lokalizacja w centrum to bezpośredni dostęp do edukacji, pracy i rozrywki. W promieniu niecałych 2 km znajduje się wszystko czego potrzebuje aktywny mieszkaniec Trójmiasta. W pobliżu inwestycji mieści się wiele punktów usługowych: Auchan (oddalone o 2 min. od inwestycji), Galeria Przymorze, Alfa Centrum oraz inne sklepy, kino, najlepsze  restauracje, apteki, nowoczesne kluby fitness a także Uniwersytet Gdański i placówki szkolno- przedszkolne dla najmłodszych.

Infrastruktura osiedla jest bardzo dobrze rozwinięta, a jego centralna lokalizacja sprzyja poruszaniu się bez samochodów.  W zaledwie kilka minut mieszkańcy osiedla będą mogli dotrzeć pieszo do najważniejszych punktów komunikacyjnych. Dojście do najbliższego przystanku autobusowego zajmuje jedynie 4 min., zaś do najbliższego przystanku tramwajowego 9 min. Natomiast najbliższa stacja SKM – Przymorze oddalona jest od inwestycji o 13 min.

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy