Wiadomości mieszkaniowe

Mission Public Relations

Mission Public Relations

Regionalne - Poznań - Wiadomości

Oddaj swój głos!

Enklawa Winogrady - idealna miejska lokalizacja

Wybierając miejsce do życia, zwracamy uwagę na wygodę i bliskość wszelkich udogodnień. Na poznańskich Winogradach powstaje inwestycja deweloperska spełniająca takie oczekiwania.

Enklawa Winogrady - idealna miejska lokalizacja

Rynek mieszkaniowy zmienia się z roku na rok, a wraz z nim rośnie świadomość klientów. Nabywca, wiedząc z jak szeroką ofertą deweloperów ma do czynienia, zwraca uwagę na każdy detal. Kiedyś liczyła się przede wszystkim cena, liczba pokoi, ewentualnie nasłonecznienie lokalu mieszkalnego. Dziś do tych czynników należy dołączyć lokalizację nowego osiedla. Przyszli mieszkańcy liczą na to, że w pobliżu będą mieć sklepy i usługi, placówki edukacyjne dla swoich pociech, a także tereny zielone, by móc odetchnąć w otoczeniu przyrody. A to wszystko najlepiej z dojazdem do centrum, który trwa jedynie kilka minut. Choć gruntów pod zabudowę, ze względu na boom mieszkaniowy, ubywa, to nadal powstają inwestycje w granicach miasta.

Budowana przez nas Enklawa Winogrady znajduje się przy ul. Czarna Rola 22, czyli na poznańskich Winogradach. To jedno z najciekawszych miejsc do zamieszkania, ponieważ łączy w sobie wygodę i bliskość centrum z sąsiedztwem przyrody oraz kilku parków miejskich. Właśnie dlatego nasza propozycja, zupełnie nowa w tej części Winograd, jest tożsama z oczekiwaniami klientów – mówi Krystian Cebulski, inwestor osiedla Enklawa Winogrady, w ramach którego powstanie 120 mieszkań. Jak zaznacza deweloper, kompleks mieszkaniowy powstaje niedaleko ważnych ulic w Poznaniu: Serbskiej i Naramowickiej. Dzięki temu można spacerem dotrzeć do sklepów i podstawowych usług, czy skorzystać z komunikacji miejskiej (przystanki autobusowe i tramwajowe), by w kilkanaście minut dojechać do ścisłego centrum. Niedaleko Enklawy Winogrady znajdują się placówki edukacyjne, a konkretnie: Szkoła Podstawowa nr 65 im. F. Żwirki i S. Wigury, pod adresem Osiedle Kosmonautów 111, Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 1 na Osiedlu Przyjaźni 127, czy Gimnazjum nr 6 im. Edwarda Raczyńskiego, Osiedle Przyjaźni 136. Dodatkową atrakcją będzie nowa pływalnia, której budowę na Winogradach już zaplanowano.

Enklawa Winogrady to inwestycja miejska, ale wybierając okoliczne parki i tereny zielone, przyszli mieszkańcy będą odpoczywać niemal jak za miastem. Organizując wycieczkę rowerową, można w kilkanaście minut znaleźć się w Parku Cytadela, Parku Sołackim, czy nad brzegiem Warty. – To świetna wiadomość dla przyszłych mieszkańców, którzy kochają aktywność fizyczną i odpoczynek na świeżym powietrzu. Ponadto, z myślą o rowerzystach, na naszym osiedlu zostały zaprojektowane aż 3 rowerownie – podkreśla Krystian Cebulski. Warto zauważyć, że inwestycja od ul. Czarna Rola będzie sąsiadować z pasem zieleni i niską zabudową wielorodzinną. - Ponadto na terenie inwestycji planowane jest nasadzenie dodatkowych 113 drzew, co stworzy zielony zakątek, czyli „Enklawę”. Stąd też nazwa realizowanego projektu – dodaje inwestor.

W ramach całego projektu Enklawa Winogrady powstaną trzy budynki wielorodzinne oznaczone literami A, B i C, a w nich łącznie 120 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 33 do 126 mkw., z różnymi rozwiązaniami w układzie pomieszczeń. Dla całej inwestycji zaprojektowano również 192 miejsca parkingowe, w tym hale garażowe pod każdym budynkiem. Budowa trwa, a planowany termin zakończenia prac to IV kwartał 2020.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy