Wiadomości mieszkaniowe

Mission Public Relations

Mission Public Relations

Regionalne - Poznań - Nieruchomości

13 sierpnia 2020

Oddaj swój głos!

Enklawa Winogrady na ukończeniu

Kończą się prace związane z budową inwestycji Enklawa Winogrady w Poznaniu. Czytaj więcej na RynekPierwotny.pl.

Enklawa Winogrady na ukończeniu

Decydując się na zakup dużego mieszkania, klient może zyskać zdecydowanie więcej, niż tylko przestrzeń. Dla przyszłych mieszkańców ważne są dodatkowe udogodnienia, niedostępne na innych osiedlach, a podnoszące komfort każdego dnia. Mogą to być między innymi przestronne balkony, dostępne od różnych stron świata, wysoki standard części wspólnych, czy miejsca parkingowe. Takie elementy wpływają na finalną decyzję nabywcy. 

- Nowoczesne inwestycje deweloperskie powstają z myślą o przyszłych mieszkańcach. W ostatnim czasie na popularności zyskują większe metraże, ponieważ gwarantują więcej przestrzeni, ale nie tylko. Podczas projektowania naszej inwestycji zaplanowaliśmy taras, ogródek lub balkon w każdym z mieszkań, ale to tylko jeden z elementów naszej propozycji – mówi Krystian Cebulski, inwestor osiedla Enklawa Winogrady.

W inwestycji dostępne są lokale z dwoma balkonami, od różnych stron świata. Układ jednego z takich mieszkań, „na przestrzał” sprawia, że jeden z balkonów zlokalizowany jest od strony wschodniej, a drugi od zachodniej. Dzięki temu korzystać można ze słońca zarówno od rana, jak i popołudniami. Niektóre z balkonów wyróżniają się tym, że mają niemal taką samą szerokość, co pokój dzienny. 

W Enklawie Winogrady zaplanowano 10 mieszkań, których powierzchnia przekracza 70 m kw. Warto podkreślić, że pięć z nich znalazło swoich nabywców. To potwierdza, że pewna grupa klientów szuka mieszkania, które ma być dla nich czymś więcej, niż „przystankiem” pomiędzy pracą a innymi aktywnościami. Potencjalnych klientów zachęca z pewnością atrakcyjna cena od 7050 zł brutto za m kw., standard wykonania budynku wraz z częściami wspólnymi oraz korzystna lokalizacja blisko Parku Sołackiego, Jeziora Rusałka i Cytadeli. Dodatkowo, inwestor przygotował nową promocję na zakup miejsca postojowego w hali garażowej, czyli obniżkę 5000 zł brutto. 

Wszystkie prace na inwestycji przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem. W budynku A, najbardziej kameralnym w całym osiedlu, wykonano elewacje zewnętrzne i prace wykończeniowe w ich obrębie. Obecnie trwają prace wykończeniowe w częściach wspólnych wewnątrz. Budynek B jest aktualnie docieplany i są już wykonywane prace elewacyjne. Natomiast w części osiedla oznaczonej literą C, ściana od strony naziemnych miejsc parkingowych jest niemal gotowa i następuje montaż stolarki okiennej na klatce schodowej. W ramach całej inwestycji powstanie 120 lokali o zróżnicowanym metrażu – od 33 do 126 mkw. Zakończenie prac zaplanowano na wrzesień 2020, a w grudniu mieszkańcy odbiorą klucze do swoich mieszkań.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy