Wiadomości mieszkaniowe

Mission Public Relations

Mission Public Relations

Regionalne - Poznań - Nieruchomości

Oddaj swój głos!

Enklawa Winogrady - mieszkaj stylowo każdego dnia

Wybierając miejsce do życia, zwracamy uwagę na wygodę i bliskość wszelkich udogodnień. Na poznańskich Winogradach powstaje inwestycja deweloperska spełniająca takie oczekiwania.

Enklawa Winogrady - mieszkaj stylowo każdego dnia

Wybór nowego mieszkania nie jest już wyłącznie kwestią realizacji tak podstawowych potrzeb jak pragnienie posiadania większej przestrzeni, łatwości dostępu do różnorodnych usług czy komfortowego dojazdu do miejsca pracy. Coraz częściej Polacy przy podejmowaniu tej decyzji kierują się swoim poczuciem estetyki i stawiają na rozwiązania, które zaspokoją ich chęć życia w otoczeniu miłym dla oka. Dostrzegli to inwestorzy Enklawy Winogrady - osiedla, które powstaje w sercu poznańskich Winograd.

- Nie od dziś wiadomo, że oczekiwania względem miejsca do życia rosną. Znaczna część naszego społeczeństwa nie chce mieszkać w atmosferze tymczasowości, szablonowych rozwiązań architektonicznych czy bezrefleksyjnego podążania za trendami. - zauważa inwestor osiedla, Krystian Cebulski. Stąd na etapie projektowania tego, jak ma wyglądać Enklawa według dewelopera głównym celem było połączenie klasycznej elegancji
z elementami, które nadadzą inwestycji usytuowanej blisko centrum miasta wyjątkowego klimatu.

- Podstawową inspiracją był dla nas styl aparthotelowy, który daje możliwość przeniesienia się każdego dnia do nowoczesnych nadmorskich czy górskich kurortów. Drewniane elementy przy wejściach do mieszkań ułożone na całej wysokości, klasyczne połączenia kolorystyczne bieli, szarości i czerni czy balkony wykończone deską kompozytową lub płytami granitowymi są charakterystycznymi elementami dla tychże budynków. Do tego zaplanowano liczną zieleń wokół powstających bloków. Priorytetem jest, aby to miejsce było prawdziwą enklawą, dawało wytchnienie po ciężkim dniu pracy. Dlatego zdecydowaliśmy o zasadzeniu 113 drzew, w tym również formowanych, czy krzewów ozdobnych. Poprzez to stworzymy zieloną przestrzeń na wyciągnięcie ręki - kontynuuje Krystian Cebulski.

Osiedle Enklawa Winogrady dzięki wymienionym działaniom ma szansę stać się prawdziwym azylem dla wszystkich osób poszukujących "więcej", aniżeli wyłącznie nowego miejsca zamieszkania. Standard wykonania, dbałość o detale architektury zewnętrznej m.in.
w przypadku zielonego, wspólnego dla mieszkańców dziedzińca zaspokoją bowiem nawet najbardziej wymagających. Do końca grudnia 2019 na osoby, które zdecydują się na zakup mieszkania powyżej 50 m2 czeka rabat w wysokości 5000 zł.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy