Elastyczna oferta 3x0 dla klientów Develii

Tailors Group
07.05.2020
Elastyczna oferta 3x0 dla klientów Develii
Develia wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadziła ofertę 3x0. Deweloper oferuje podpisywanie umów rezerwacyjnych bez konieczności dokonywania wpłaty, możliwość odstąpienia od umowy deweloperskiej bez konsekwencji oraz korzystny dla kupującego program płatności za mieszkanie.

- Zainteresowanie klientów zakupem mieszkanie jest duże. Po marcowych spadkach, widzimy wzrost kontaktów do porównywalnej liczby jak w analogicznym okresie ubiegłego roku. Obserwujemy jednak, że ze względu na obecną sytuację, klienci obawiają się podejmowania decyzji o zakupie mieszkania. Widząc niepewność w swoim otoczeniu odsuwają decyzję o zakupie w czasie. Rozumiemy ich wątpliwości, dlatego przygotowaliśmy dla klientów elastyczne warunki i udogodnienia, które sprawią, że ta decyzja będzie łatwiejsza – mówi Mirosław Kujawski, członek zarządu Develii.

Develia umożliwiła klientom podpisanie umowy rezerwacyjnej na 2 tygodnie bez konieczności dokonywania wpłaty. Dzięki spotkaniom online oraz możliwości zdalnego podpisywania umów rezerwacyjnych, klienci mogą zrobić to bez wychodzenia z domu.

Ponadto, klienci, praktycznie do zakończenia budowy, mają możliwość odstąpienia od umowy deweloperskiej, bez dodatkowych kosztów, z gwarancją zwrotu 100% wpłaconych środków.

Dodatkowo deweloper dla większości inwestycji wprowadził korzystny harmonogram wpłat 20/80. To oznacza, że tylko 20% ceny mieszkania należy wpłacić przy podpisaniu umowy, a 80% dopiero przed odbiorem.

- Ze względu na okoliczności, osoby szukające mieszkania uważnie podchodzą do wyboru dewelopera. Develia ma bardzo dobrą kondycję finansową i zapas gotówki pozwalający ze spokojem realizować wszystkie projekty. Co ważne, część z nich będzie gotowa jeszcze w tym roku. W obecnej sytuacji, to szczególnie ważne dla klientów – mówi Mirosław Kujawski, członek zarządu Develii.  

Szczegóły oferty 3x0 dostępne są u doradców i w biurach sprzedaży Develii.

 
PODZIEL SIĘ:
KATEGORIE:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

    Artykuły powiązane:

    Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

    Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

    Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: