Wiadomości mieszkaniowe

Echo Investment S.A.

Regionalne - Wrocław - Warszawa

29 lipca 2020

Oddaj swój głos!

Echo Investment rozpoczęło sprzedaż drugiego etapu osiedla KRK w Krakowie

Ruszyła sprzedaż drugiego etapu osiedla KRK powstającego w samym sercu krakowskich Bronowic. Sprawdż!

Echo Investment rozpoczęło sprzedaż drugiego etapu osiedla KRK w Krakowie

Łącznie przy ul. Stańczyka Echo Investment wybuduje cztery nowoczesne budynki usytuowane w promieniu kilometra od blisko 55 hektarów terenów zielonych.

Osiedle KRK to nowoczesny design, przemyślane i zróżnicowane układy mieszkań oraz inteligentny system zarządzania mieszkaniem Echo Smart. Miejsce z dala od zgiełku, ale wciąż blisko serca miasta. Wokół inwestycji znajduje się rozbudowana oferta handlowo-usługowa, a także liczne miejsca rekreacji i aktywnego spędzania czasu. W drugim etapie Echo Investment wybuduje dwa budynki z 211 mieszkaniami i 7 lokalami usługowymi.

– Najważniejszym wyróżnikiem tego projektu jest doskonała lokalizacja z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej. Umożliwi to łatwy dojazd transportem publicznym niemal w każdy rejon Krakowa. To rozwiązanie na pewno przypadnie do gustu fanom ekologicznego stylu życia. Nie będzie już koniecznością posiadanie samochodu i codzienna jego eksploatacja. Dodatkowo biskość terenów zielonych i doskonała komunikacja miejska sprawi, że osiedle KRK będzie idealnym miejscem dla osób, które chcą odpocząć od wielkomiejskiego pędu życia bez konieczności wyprowadzki poza granicę Krakowa – mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży w Echo Investment.

Budowa pierwszego etapu osiedla KRK wystartowała na początku tego roku, a zakończenie prac zaplanowane jest na III kwartał 2021 r. Pierwsze dwa budynki osiedla KRK oferować będą 211 mieszkań, z czego blisko 70% jest już sprzedane. Na parterze budynków zostanie otwarte 7 lokali usługowych. Do tej pory Echo Investment zrealizowało w Krakowie ponad dziesięć projektów mieszkaniowych, w tym m.in. osiedle Rydla 32, Kościuszki Apartments i Dom Pod Wilgą. Kolejne znajdują się w przygotowaniu.

Osiedle KRK
 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy