Dzień Otwarty w Grupie Murapol: spotkania z doradcami klienta oraz ekspertami finansowymi

Murapol S.A.

Data publikacji: 22.04.2022,

Data aktualizacji: 22.04.2022

2 minuty czytania
Średnia ocen 4/5 na podstawie 5 głosów
Dzień Otwarty w Grupie Murapol
Grupa Murapol zaprasza na Dzień Otwarty. Z jakich promocji będą mogli skorzystać kupujący? Sprawdź na RynekPierwotny.pl

Już w najbliższą sobotę, 23 kwietnia, Grupa Murapol zaprasza na Ogólnopolski Dzień Otwarty do wszystkich swoich biur sprzedaży w 15 miastach Polski. Odwiedzający tego dnia będą mieli okazję porozmawiać nie tylko na temat trwającej promocji kwietniowej, ale również kredytów hipotecznych, w tym tych ze stałą ratą. 

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • kiedy i gdzie odbędzie się Ogólnopolski Dzień Otwarty Grupy Murapol
 • na jakie promocje będą mogli liczyć kupujący
 • jakie lokale są objęte promocją

Nawet 108 tys. zł w Poznaniu, 84 tys. zł w Toruniu, a 70 tys. we Wrocławiu – to tylko jedne z wartości bonusów jakie Murapol oferuje klientom w swojej wiosennej promocji, trwającej do końca kwietnia. Oferta specjalna obejmuje aż 350 lokali w 22 inwestycjach w 15 miastach: Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Toruniu, Tychach, Katowicach, Krakowie, Wieliczce, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Siewierzu, Sosnowcu.

Wybierając mieszkanie z limitowanej puli z pakietami bonusów, można otrzymać w cenie lokalu rabat, nawet dwa miejsca postojowe, smart home w wersji premium oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu. 

Po wybraniu lokalu zapraszamy na Ogólnopolski Dzień Otwarty we wszystkich biurach sprzedaży dewelopera. Tego dnia do dyspozycji klientów będzie zespół doradców, który odpowie na pytania dot. aktualnej oferty mieszkań. Z kolei obecni eksperci finansowi udzielą informacji nt. kredytów hipotecznych, w tym ze stałym oprocentowanie. Biura sprzedaży będą otwarte w tym dniu od 9:00 do 17:00.

- Co miesiąc staramy się stawiać do dyspozycji klientów pulę mieszkań w promocji. Cykliczne kampanie spotykają się z dużym zainteresowaniem klientów, którzy chętnie korzystają z akcji bonusowych. Staramy się, aby pula promocyjna była zróżnicowana pod względem układów i metraży mieszkań, jak i samych bonusów. Mamy nadzieję, że każdy szukający mieszkania, znajdzie propozycję, która będzie odpowiadać na jego potrzeby. W bieżącym miesiącu, dodatkowo zaprosiliśmy do naszych biur sprzedaży ekspertów finansowych, którzy wesprą naszych klientów w decyzjach kredytowych. Obecna sytuacja makroekonomiczna sprawiła, że dłużne finansowanie zakupu mieszkań jest nie tylko mniej dostępne, ale również droższe. Dlatego chcemy przybliżyć naszym klientom ekspercką wiedzę na ten temat – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży.

W standardzie każdego mieszkania znajduje się pakiet antysmogowy, chroniące wnętrza przed zanieczyszczeniami z zewnątrz, a także alergenami, pyłkami i kurzem. Z kolei zamontowany w budynkach home management system pozwala lokatorom korzystać z rozwiązań inteligentnego domu.

Murapol Appartme umożliwia zdalne - za pomocą aplikacji mobilnej – oraz manualne – przy wykorzystaniu tzw. funkcji hotelowej, zarządzanie mediami. To z kolei przekłada się na oszczędności, np. w zużyciu wody sięgające nawet 30% w skali roku.

Aby poznać pulę lokali objętych promocją w swoim mieście wystarczy wejść na stronę internetową dedykowaną kampanii i wypełnić formularz kontaktowy. Wówczas na wskazany adres e-mail deweloper prześle ofertę promocyjną wraz ze wskazaniem wysokości oszczędności. Następnie w biurze sprzedaży należy podpisać umowę rezerwacyjną, a następnie uiścić należną opłatę rezerwacyjną.

 

zdj. główne: Murapol Słoneczne Jagodno, mat. dewelopera 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: