Grupa Murapol zaprasza na Dzień Otwarty

Murapol S.A.

Data publikacji: 21.09.2021,

Data aktualizacji: 21.09.2021

2 minuty czytania
Średnia ocen 4/5 na podstawie 4 głosów
Pakiet bonusów od Grupy Murapol
Dzień otwarty w Grupie Murapol zbliża się wielkimi krokami. Sprawdź kiedy i gdzie odbędzie się to wydarzenie! Czytaj więcej na RynekPierwotny.pl

Okazja do przejścia na swoje! Pakiet bonusów na pierwsze własne mieszkanie o wartości nawet 55 tys. zł! 

Często zwlekamy z decyzją o kupnie swojego pierwszego, wymarzonego mieszkania. Odkładamy ją, szukając dobrego momentu na inwestycję. Warto pomyśleć czy nie nadarza się właśnie idealna okazja. Grupa Murapol wystartowała z wrześniową promocją skierowaną właśnie do osób planujących zakup swojego pierwszego M.  

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • kiedy odbędzie się Dzień Otwarty w Grupie Murapol
 • gdzie odbędzie się to wydarzenie
 • jakie promocje przygotował deweloper

Do 30 września Grupa Murapol oferuje mieszkania z pakietem bonusów w każdym z miast, w którym działa. Oznacza to, że możemy wybierać z inwestycji zlokalizowanych w 14 polskich miejscowościach, zarówno największych – Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Gdańsku, Gdyni czy Katowicach, jak i w mniejszych – Sosnowcu, Siewierzu, Gliwicach, Toruniu, Bydgoszczy czy Wieliczce. 

- Aby zachęcić do inwestycji w swoje pierwsze mieszkanie stawiamy przed nowymi klientami pakiet bonusów. Oferujemy na każdej z naszych inwestycji listę wyselekcjonowanych mieszkań z wyjątkowym rabatem na mieszkanie, miejsce postojowe, autorski systemem smart home oraz ubezpieczenie przed utratą stałego źródła dochodu lub pobytu w szpitalu. Mamy nadzieję, że nasze działania promocyjne zmotywują klientów do podjęcia decyzji zakupowej teraz, kiedy sprzyjają jej również warunki rynkowe – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol. – Zachęcam, aby już teraz sprawdzić listę lokali objętych promocją w swoim mieście. Pula mieszkań jest ograniczona, więc im wcześniej się zdecydujemy, tym będziemy mieć większy wybór – dodaje Łukasz Tekieli.

Formularz, dzięki któremu można poznać listę mieszkań w promocji dostępny jest na stronie internetowej dewelopera.

Ogólnopolski deweloper mieszkaniowy zaprasza również na Dzień Otwarty, który odbędzie się w sobotę, 25 września w biurach sprzedaży na terenie całego kraju. Od 10:00 do 17:00 na klientów czekać będą doradcy, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące zarówno oferowanej promocji, jak i standardowej oferty mieszkań. 

Murapol Apartamenty na wzgórzu

Nowe mieszkania z pakietem korzyści

W ramach promocji klienci otrzymają również smart home w cenie mieszkania. Czym jest technologia inteligentnego domu? Za jej pomocą możemy np. zdalnie, za pomocą telefonu lub tabletu sterować ogrzewaniem, urządzeniami elektrycznymi czy zaworami wody. To nie tylko kwestia wygody, ale także realna oszczędność. Technologia pozwala ograniczyć zużycie energii elektrycznej i cieplnej nawet do 28% w skali roku, a tym samym obniżyć rachunki za te media.

W nowych mieszkaniach dewelopera w standardzie montowany jest także pakiet antysmogowy, który pozwala na zachowanie czystego powietrza wewnątrz, bez względu na jego stan na zewnątrz. Do każdego lokalu oferowanego przez Grupę Murapol przynależy dodatkowa powierzchnia. Na wyższych piętrach są to balkony, a na parterze tarasy lub ogródki.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
KATEGORIE:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: