Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód - trwa przekazywanie kluczy

Dom Development S.A.

Data publikacji: 22.06.2021,

Data aktualizacji: 22.06.2021

Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód - I etap zgodnie z planem
Pierwszy etap budowy Dzielnicy Mieszkaniowej Metro Zachód dobiegł końca. Nowi lokatorzy otrzymują klucze do wymarzonych mieszkań. Sprawdź co wyróżnia te inwestycję!

Dom Development, lider rynku deweloperskiego w Polsce, zgodnie z planem rozpoczął przekazania kluczy w ramach I etapu Dzielnicy Mieszkaniowej Metro Zachód. W dwóch 5-piętrowych budynkach powstało 128 mieszkań i 6 lokali usługowych. Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskim Bemowie w bezpośrednim sąsiedztwie powstającego obecnie końcowego odcinka drugiej linii metra. Jej znakiem rozpoznawczym będzie galeria neonów, które zdobić będą elewacje budynków.

W najbliższym czasie Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód będzie największym, warszawskim projektem realizowanym przez Dom Development.

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • co wyróżnia Dzielnicę Mieszkaniową Metro Zachód
 • gdzie powstał ten projekt deweloperski
 • jakie mieszkania powstały w inwestycji

Nowa twarz Bemowa

Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód to kompleksowa, wieloetapowa inwestycja mieszkaniowa, położona na warszawskim Bemowie. Osiedle zaprojektowano w taki sposób, aby zapewniało wygodną przestrzeń do życia, z niezbędną infrastrukturą miejską, bogatym zapleczem handlowo-usługowym i licznymi miejscami do wypoczynku dla przyszłych mieszkańców. Na jej terenie powstaną nowe ulice, skwery i place, a także sklepy, kawiarnie, restauracje oraz pełne zieleni miejsca relaksu. Ogromną zaletą inwestycji jest jej świetne skomunikowanie, a to za sprawą będącej w realizacji stacji II linii metra Chrzanów oraz bliskości drogi ekspresowej S8. 

Dzielnica Metro Zachód

Artystycznie i inspirująco

Ukończony właśnie I etap osiedla składa się z dwóch 5-piętrowych budynków wzbogaconych o elementy atrakcyjne wizualnie. Od strony ulicy Lazurowej mieszkańców wita podświetlony na zielono napis Hello. Nawiązuje swoją formą do modernistycznych warszawskich neonów, a jednocześnie stanowi pierwszy z szeregu tego typu dekoracji, które pojawią się na obszarze osiedla. Innym charakterystycznym akcentem jest stojąca na placu przed jednym z budynków awangardowa rzeźba „w drodze”, autorstwa młodego, polskiego artysty – Łukasza Stokowskiego.

Na parterze w strefach wejściowych i w pasie usług zastosowano kolorową płytkę klinkierową. Dla wygody mieszkańców w częściach wspólnych pojawił się zachęcający do integracji sąsiedzkiej regał pozwalający na wymianę książek. Z kolei z myślą o dzieciach między budynkami powstał przestronny i bezpieczny plac zabaw, w którym najmłodsi mogą m.in. pobawić się w małych archeologów i odkryć kości dinozaura zakopane w piaskownicy. 

Dzielnica Mieszkaniowa Metro Zachód to nasza kolejna, wieloetapowa inwestycja, z potencjałem rozbudowy przez kolejne lata. Powstaje w ciekawym punkcie na mapie Warszawy – w nowej części warszawskiego Bemowa, tuż przy projektowanej stacji metra Chrzanów. Pierwszy etap inwestycji został ukończony zgodnie z planem, realizacja następnych budynków trwa bez zakłóceń, a jeszcze w tym roku wprowadzimy do oferty nowe mieszkania. Dobra lokalizacja, atrakcyjna cena oraz przemyślane i przyjazne części wspólne sprawiają, że obserwujemy ogromne zainteresowanie tą inwestycją – mówi Grzegorz Smoliński, Dyrektor Działu Sprzedaży Dom Development S.A.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: