Duda Development z mocnym otwarciem II kwartału 2021

Duda Holding

Data publikacji: 04.05.2021,

Data aktualizacji: 04.05.2021

Średnia ocen 5/5 na podstawie 1 głosu
Duda Development z mocnym otwarciem II kwartału 2021
Poznańska spółka Duda Development pierwszy kwartał 2021 roku zamknęła z bardzo dobrymi wynikami. Wygląda na to, że kolejne miesiące będą równie owocne. Czytaj więcej na RynekPierwotny.pl

Przełom I i II kwartału 2021 okazał się wyjątkowo udany dla poznańskiej spółki Duda Development, która w tym okresie zakończyła sprzedaż lokali w dwóch z trzech swoich ukończonych inwestycji w Poznaniu i okolicy.  

Inwestycje, których sprzedaż została doprowadzona do końca, to Morasko Park – zamknięte osiedle domów w zabudowie bliźniaczej na poznańskim Morasku – oraz Fyrtel Wilda, nowoczesna kamienica tuż przy Rynku Wildeckim. 

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • jak pandemia wpłynęła na sprzedaż mieszkań od Duda Development
 • na jakie projekty tego dewelopera warto zwrócić uwagę

Zakończenie sprzedaży lokali w tych dwóch inwestycjach oznacza, że Duda Development – która obecnie w swoim wielkopolskim portfolio wolnych nieruchomości ma już jedynie dwa domy na osiedlu Nowe Złotniki w Złotnikach k. Suchego Lasu – rozpoczyna nowy etap swojej działalności w mieście. Deweloper pracuje nad aż trzema kolejnymi projektami w Poznaniu, w tym m.in. na Jeżycach.

Frytel Wilda- inwestycja

Morasko Park i Fyrtel Wilda: dwa bieguny poznańskich inwestycji Duda Development

Osiedle Morasko Park było pierwszą inwestycją firmy w obrębie Poznania. Zlokalizowane nieopodal rezerwatu Meteoryt Morasko, w jednej z najbardziej malowniczych dzielnic miasta, przyciągało przyszłych mieszkańców przede wszystkim połączeniem zacisznej, choć nadal miejskiej lokalizacji z rozwiązaniami nastawionymi na codzienny komfort zamieszkujących osiedle osób. Na wzmiankę zasługują również pełna infrastruktura, gotowa od samego początku funkcjonowania osiedla, oraz rozwiązania nakierowane na zapewnienie mieszkańcom bezpieczeństwa, takie jak sterowana pilotem brama i system monitoringu.  

Fyrtel Wilda to pod pewnymi względami dokładne przeciwieństwo Morasko Park. Zlokalizowany w centrum Poznania, przyciągał kupujących swoją miejską energią, bliskością kawiarni, restauracji, galerii handlowych i innych punktów handlowo-usługowych oraz nawiązującą do estetyki miast Europy Zachodniej nowoczesną fasadą. 

Frytel Wilda

Sprzedaż utrzymana mimo pandemii 

Pandemia koronawirusa nie pokrzyżowała planów związanych ze sprzedażą inwestycji. Działy sprzedaży i marketingu Duda Development już od ponad roku stosują szczegółowo opracowane zasady bezpieczeństwa, które pozwoliły gładko przejść na system prezentacji i sprzedaży lokali online. W przestrzeń wirtualną przeniesione zostały wszystkie aspekty działania firmy, w przypadku których było to możliwe: od spotkań z biurem sprzedaży aż po prezentację lokali. 

Ku nowym projektom

Równolegle ze szczęśliwym zakończeniem niektórych poznańskich przedsięwzięć Duda Development intensywnie zajmuje się kontynuacją swojego łódzkiego projektu: Diasfery Łódzkiej. W Diasferze, największej jak dotąd mieszkaniowej realizacji firmy, obejmującej postawienie budynków w dwóch etapach oraz rewitalizację i rozbudowę znajdującego się na terenie inwestycji dawnego obiektu warsztatowego, właśnie rozpoczęła się budowa II etapu, który obejmie 246 mieszkań. Mimo pandemicznych obostrzeń prace postępują zgodnie z harmonogramem. Równolegle do końca zbliża się proces sprzedaży mieszkań z I etapu, w którym spośród 199 lokali zostało już zaledwie 6 wolnych.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: