Duda Development otwiera biura sprzedaży

Duda Holding

Data publikacji: 04.05.2020, Data aktualizacji: 04.05.2020

Duda Development otwiera biura sprzedaży
Od poniedziałku 4 maja biura sprzedaży Duda Development w Poznaniu i Łodzi zostaną otwarte. Czytaj więcej!

Z wielką przyjemnością informujemy, że od poniedziałku 4 maja nasze biura sprzedaży w Poznaniu i Łodzi zostaną otwarte. Podejmujemy wszystkie odpowiednie środki ostrożności, by ponowne otwarcie przeprowadzone zostało z zachowaniem niezbędnych zasad bezpieczeństwa.

Biura będą przyjmować klientów i wszystkich innych zainteresowanych według nowego harmonogramu, zależnego od lokalizacji:

 • w biurze przy ul. Palacza 144 w Poznaniu będzie można odwiedzić nas codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 17;
 • w domu pokazowym na osiedlu Nowe Złotniki (ul. Azaliowa 4B) nasze konsultantki będą przyjmować gości we wtorki, środy i czwartki, również od 9 do 17. Wizyta w pozostałe dni tygodnia jest możliwa po uprzednim telefonicznym umówieniu terminu;
 • łódzkie biuro sprzedaży przy ul. Kilińskiego 138 będzie czynne codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9 do 17.

W każdym z biur możliwa jest także wizyta w sobotę, pod warunkiem wcześniejszego umówienia spotkania. Na życzenie klientów możemy również umówić termin spoza normalnych godzin pracy biura, np. po zamknięciu.

Ważną nowością wśród procedur jest konieczność telefonicznego potwierdzenia wizyty: pozwoli nam to zdezynfekować kluczowe powierzchnie w biurze bezpośrednio przed pojawieniem się kolejnych odwiedzających. 

Cały czas w mocy pozostają uprzednio wprowadzone przez nas środki bezpieczeństwa. Zachęcamy klientów do korzystania ze zdalnego oprowadzania po gotowych inwestycjach, dezynfekujemy lokale przed i po wizycie oraz na życzenie dostarczamy środki ochrony osobistej: jednorazowe maseczki i rękawiczki oraz płyny antybakteryjne.

Serdecznie zachęcamy do umawiania wizyt!

 

Biuro sprzedaży w Łodzi:

tel: +48 605 505 995

Biura sprzedaży w Poznaniu i w Złotnikach:

tel: +48 605 25 88 88

tel: +48 61 646 84 44

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: