Dombud oferuje atrakcyjne mieszkania na Śląsku

Kinga Rochalska

Data publikacji: 15.01.2014,

Data aktualizacji: 27.03.2020

Dombud oferuje atrakcyjne mieszkania na Śląsku
78 mieszkań i 38 domów w ośmiu nowych inwestycjach na terenie Śląska czeka na pierwszych właścicieli. Kolejnych siedem osiedli dewelopera Dombud zostanie oddanych do użytku w 2014 roku. Co szczególnie istotne dla młodych osób decydujących się na zakup pierwszej nieruchomości, duża cześć inwestycji została dostosowana do wymogów programu „Mieszkanie dla Młodych”.

Spółka Dombud może pochwalić się niemal 70-letnim doświadczeniem w branży budowlanej, co plasuje dewelopera w ścisłej czołówce najstarszych firm działających na polskim rynku nieruchomości. Firma posiada doświadczoną kadrę inżynieryjno-techniczną i wykwalifikowaną załogę, co zapewnia wykonawstwo robót na wysokim poziomie, a tym samym gwarantuje niesłabnące zainteresowanie tysięcy klientów.

Znakiem rozpoznawczym spółki Dombud jest solidne i terminowe wykonanie w połączeniu z atrakcyjną ceną. Zindywidualizowane inwestycje dewelopera zlokalizowane w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach na terenie Śląska. Nie mniej ważna jest elastyczność dewelopera, który szybko dostosowuje się do bieżącej sytuacji na krajowym rynku mieszkaniowym.

Mieszkania z dopłatą "MdM"

W związku z wprowadzaniem od 1 stycznia 2014 roku rządowego programu dopłat „Mieszkanie dla Młodych”, deweloper przystosował dużą część swoich inwestycji do wymogów programu. Mieszkanie z dopłatą będzie można znaleźć w inwestycji przy ul. Saperów w Tarnowskich Górach, w Chorzowie przy ul. Karola Miarki, w budynku wielorodzinnym przy ul. Baczyńskiego w Sosnowcu, czy w inwestycji przy ul. Żwirki i Wigury w Oświecimiu. Osoby zainteresowane zakupem mieszkania w stolicy Śląska – Katowicach, znajdą lokale spełniające warunki programu „MdM” na osiedlu mieszkaniowym przy ul. Korczaka. Decydując się na zakup mieszkania w tych inwestycjach, młode osoby do 35 roku życia będą mogły liczyć na rządową dopłatę w wysokości od 10 do nawet 20 procent.

Inwestycje oddane do użytku

Na równie atrakcyjne oferty mogą liczyć osoby, które zdecydują się na zakup mieszkania w chorzowskiej inwestycji przy ul. Miechowskiej i Krakusa, w inwestycji przy ul. Porębskiej w Zawierciu lub domu na osiedlu domów jednorodzinnych w Łaziskach Górnych. Najlepszym dowodem potwierdzającym atrakcyjność tych osiedli jest duże zainteresowanie inwestycjami wśród kupujących. W inwestycji w Chorzowie, na tę chwilę, na nowych właścicieli czekają jedynie dwa lokale, na osiedlu w Zawierciu zaś 10 lokali. Dużym popytem cieszą się także domy jednorodzinne zlokalizowane na osiedlu w Łazikach Górnych, gdzie sprzedano 34 z 52 domów.

Nowe inwestycje społki Dombud

Wszystko wskazuje na to, że nowy rok dla mieszkańców Śląska będzie równie atrakcyjny pod względem ilości ciekawych i konkurencyjnych cenowo inwestycji. Spółka Dombud już w pierwszym kwartale 2014 roku odda do użytku dwa nowe osiedla – inwestycję przy ul. Miarki w Chorzowie oraz osiedle domów jednorodzinnych przy ul. Wyzwolenia w Rudzie Śląskiej.

W drugim kwartale 2014 roku, śląski rynek nieruchomości mieszkaniowych wzbogaci się o osiedle domów wielo- i jednorodzinnych przy ul. Botanicznej w Chrzanowie, a także inwestycję dostosowaną do wymogów rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych” – osiedle przy ul. Żwirki i Wigury w Oświęcimiu.

Osoby planujące przeprowadzkę pod koniec 2014 roku mogą zaś spodziewać się oddania do użytku kolejnych inwestycji - osiedla budynków w zabudowie bliźniaczej i jednorodzinnej przy ul. Łopianowej w Katowicach, osiedla przy ul. Niskiej w Katowicach, a także inwestycji z dopłatą MdM – osiedla domów wielorodzinnych (etap I i etap II) przy ul. Korczaka w Katowicach.

Tak bogata lista nowych mieszkań i domów oferowanych przez lidera śląskiego rynku nieruchomości – spółkę Dombud, pozwoli klientom wybrać nieruchomość spełniającą wszystkie stawiane przez nich kryteria.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
KATEGORIE:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: