Dom po drugiej stronie Wisły

Magdalena Szwed
Magdalena Szwed

Data publikacji: 07.10.2013,

Data aktualizacji: 27.03.2020

Dom po drugiej stronie Wisły
Dom w Warszawie to marzenie wielu. A dom w cenie mieszkania to pokusa, której czasem warto ulec. Na warszawskiej Białołęce i na pobliskim Tarchominie przybywa inwestycji, które kuszą atrakcyjnymi cenami. Obecnie ciekawe segmenty i bliźniaki są do nabycia na Osiedlu przy ul. Twórczej, na Osiedlu Kępa Tarchomińska oraz na Osiedlu Olesin.

Segment przy Twórczej


W ofercie dewelopera DZ-77 pozostało jeszcze kilka segmentów. Ich ceny są zróżnicowane w zależności od powierzchni użytkowej domu i wielkości działki. Można nabyć segment skrajny lub środkowy. Każdy z nich posiada garaż na jeden pojazd(o pow. 16,35 mkw.). Segmenty skrajne mają po 140,12 mkw. powierzchni, z 500- metrową, przynależącą do nich działką. Cena metra kwadratowego z działką wynosi 4,930 zł, co łącznie daje kwotę 690 tys. zł za całość. Segment środkowy ma trochę większą powierzchnię, która wynosi 143,44 mkw., ale ponad dwukrotnie mniejszą działkę, której powierzchnia zamyka się w 170 mkw. Za taką konfigurację, cena za mkw. wynosi 4,100 tys. zł. Całość kosztuje zatem 588 tys. zł.


Dom na Kępie Tarchomińskiej


Jeśli myślisz o powiększeniu przestrzeni życiowej lub planujesz powiększyć rodzinę – Osiedle Kępa Tarchomińska jest miejscem dla Ciebie. Deweloper oferuje klientom możliwość pozostawienia swojego mieszkania w rozliczeniu. Jeśli natomiast ma to być twoje pierwsze własne M, deweloper pomoże w zaciągnięciu kredytu hipotecznego.


Inwestycja jest ciekawą propozycją domów mieszkalnych. Jest to projekt o dużym rozmachu, który powstaje etapami. Osiedle Kępa Tarchomińska to kompleks 72 domków w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w zielonej części dzielnicy. Pierwszy etap inwestycji przyniósł 24 domy o powierzchni 180 mkw. Natomiast w drugim etapie powstaje 8 domów o powierzchni 130 mkw.(będą one stanowiły szereg 7 i 8).


Ci, którzy zastanawiają się nad zakupem własnych czterech kątów, mogą skorzystać z oferty promocyjnej, przygotowanej przez dewelopera. Do nabycia są jeszcze domki z I etapu inwestycji. Ich ceny zaczynają się od 750 tys. zł. Jest to oferta, nad którą warto się zastanowić, tym bardziej, że w takiej cenie można w Warszawie zakupić mieszkanie o powierzchni dwa razy mniejszej niż oferowane tu przestrzenie 130 i 180 mkw.


Z I etapu pozostało kilka segmentów skrajnych: dom o powierzchni 182 mkw. z działką 335 mkw. w cenie 750 tys. zł. Nieco większy - 184,8- metrowy z działką 629 mkw. w cenie 760 tys. zł oraz o 40 tys. droższy- 185 mkw. segment z działką 669 mkw. Środkowe segmenty są mniejsze i tańsze. Na przykład, za 130,2 mkw. z działką 227 mkw. należy zapłacić 660 tys. zł a za domek 130,2 mkw. z mniejszą- 217 mkw. działką tylko 610 tys. zł.


Rozpoczęła się sprzedaż domów z II etapu, który jest w realizacji. Na stronie dewelopera można zapoznać się z ofertą. Segmenty, które wzbogacą powstałą inwestycję, są naniesione na wizualizacji, dzięki czemu można poznać ich dokładne parametry: metraż domku czy wielkość działki. Deweloper nie podaje jedynie cen nieruchomości. Aby uzyskać więcej informacji należy kontaktować się z biurem sprzedaży.


Bliźniak przy Zdziarskiej


Równie dużym przedsięwzięciem jest składające się z budynków w zabudowie bliźniaczej- Osiedle Olesin. Skąpane w zieleni domy tworzą regularne rzędy. Każdy z nich tworzą trzy domy składające się z 4. przylegających do siebie bliźniaków. Osiedle Olesin przy ulicy Zdziarskiej na warszawskiej Białołęce, to oferta atrakcyjnych domków w metrażach od 133 do 173. W wersji z garażem na jeden lub na dwa pojazdy.


Obecnie dostępnych jest osiem domów, z czego dwa wykończone pod klucz. Gotowe do zamieszkania bliźniaki dostępne są w metrażach od 116,9 do 147,8 mkw. Z garażami i strychami odpowiednio o metrażu 15 i 25,8 mkw. oraz 25,2  i 27 mkw.  Trzy domy mają metraż po 147,8 mkw., 2 domy mają po 118 mkw. oraz jeden ma 116,9 mkw.


Domki utrzymane są w jasnej kolorystyce. Ściany pokrywa tynk elewacyjny strukturalny a spadziste dachy pokryte są dachówką ceramiczną. Balustrady balkonów i tarasów metalowe. Do domków bezpośrednio przylegają garaże. A harmonijną całość dopełniają drewniane ogrodzenia ogródków.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
KATEGORIE:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: