Dom domowi nierówny

Mission Public Relations
Mission Public Relations

Data publikacji: 28.06.2019, Data aktualizacji: 20.03.2020

Średnia ocen 3/5 na podstawie 1 głosu

Dom domowi nierówny
W procesie zakupu domu kluczem do podjęcia decyzji jest często podwyższony standard, a więc elementy wyróżniające inwestycję spośród wielu znajdujących się na rynku.

Dom oddany w stanie deweloperskim obejmuje wstępne wykończenie pomieszczeń. Oznacza to, że do zakresu wykonanych przez dewelopera prac zalicza się ocieplenie nieruchomości, elewację, zagospodarowanie przestrzeni wokół budynku, doprowadzenie przyłączy (instalacji wodno-kanalizacyjnej, gazowej i elektrycznej), a także przygotowanie ścian i posadzek (tynki i wylewki). Każda inwestycja cechuje się nieco innym stanem wykończenia, na co zwraca uwagę coraz więcej klientów. Zyskują inwestycje, które oferują więcej.

Będąc na rynku już ponad 20 lat wypracowaliśmy rozwiązania, które są satysfakcjonujące dla zainteresowanych kupnem domu. Stawiamy na materiały wysokiej jakości i dbamy o dodatkowe elementy wykończenia – mówi Jan Kaczmarek z firmy Kos-Dom. To oznacza, że w ramach realizowanego obecnie Osiedla Ziołowego w Tulcach Kos-Dom zapewnia: zastosowanie izolacji przeciwwilgociowej i termicznej, kocioł c.o. (dwufunkcyjny, kondensacyjny z zasobnikiem ciepłej wody), pięciokomorowe, trzyszybowe okna PCV (ramy okienne od zewnątrz w kolorze drewna) oraz ocieplane drzwi wejściowe również w kolorze drewna. Ponadto zamontowany jest osprzęt elektryczny, składane schody na poddasze, rolety zewnętrzne, ogrzewanie podłogowe w łazience, a dach pokryty dachówką. – Dajemy również sporą swobodę aranżacyjną. Przygotowaliśmy dwa warianty architektoniczne – z dodatkowym pokojem oraz oddzielną kuchnią lub garażem. Oferujemy budynki o dużych metrażach z dużymi ogródkami, a to wszystko w przystępnej cenie, co niewątpliwie docenią zainteresowani  – dodaje Jan Kaczmarek. Domy z garażami zostaną wyposażone w segmentową bramę Hörmann w kolorze drewna, tak by całość estetycznie ze sobą współgrała.

Przyszli mieszkańcy poza własnymi czterema kątami zwracają też uwagę na otoczenie, a więc ogródki czy podjazdy. Właśnie dlatego Kos-Dom przywiązuje ogromną wagę do zagospodarowania terenu wokół inwestycji. Do standardu na Osiedlu Ziołowym wchodzi przygotowanie frontu budynku z podjazdami i podejściami z kostki brukowej, estetyczne obudowy śmietnikowe, tarasy i podesty ogrodowe z kostki brukowej, kompletne ogrodzenie. Warto zaznaczyć, że działki, na których znajdują się domy będą stanowiły wyłączną własność nowych właścicieli, a posadowienie osiedla przy drodze gminnej oznacza, że nie będzie dodatkowych opłat z tytułu zarządzania częściami wspólnymi przez zarządcę czy wspólnotę. To comiesięczna oszczędność kilkuset złotych.

Standard wykończenia to ważny element nowego domu. Deweloperzy zwykle proponują wiele możliwości, dlatego przed podpisaniem umowy warto określić dokładny zakres stanu deweloperskiego. 

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  logo

  Oferty

  Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: