Wiadomości mieszkaniowe

Dom Development S.A.

Regionalne - Nieruchomości - Warszawa

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 3/5 na podstawie 26 głosów

Dom Development rozpoczął sprzedaż Apartamentów Włodarzewska 70

Dom Development ruszyła ze sprzedażą Apartamentów Włodarzewska 70 zlokalizowanych na warszawskiej Ochocie. Sprawdź!

Dom Development rozpoczął sprzedaż Apartamentów Włodarzewska 70

Apartamenty Włodarzewska 70 wyróżnia doskonała lokalizacja w najbardziej zielonej części Ochoty, kilkanaście minut od centrum Warszawy, a jednocześnie w pobliżu malowniczego 30-hektarowego Parku Szczęśliwieckiego. Starannie zaprojektowana przestrzeń inwestycji, z terenem rekreacyjnym dla dorosłych, centralnym placem zabaw dla dzieci sprzyjają odpoczynkowi i nawiązywaniu sąsiedzkich znajomości. Znajdujący się tuż obok inwestycji Park Szczęśliwicki jest doskonałym miejscem do rekreacji, z licznymi ścieżkami dla spacerowiczów, rowerzystów czy trasami biegowymi. Na jego terenie znajduje się także stok narciarski z wyciągiem, baseny, plac zabaw oraz inne obiekty sportowe.

Apartamenty Włodarzewska 70 to obok Osiedla pod Różami, Apartamentów Park Szczęśliwicki i Apartamentów Włodarzewska 30 nasza kolejna prestiżowa inwestycja w rejonie ul. Włodarzewskiej na warszawskiej Ochocie. Nowo budowane wille miejskie powstają w otoczeniu zieleni i infrastruktury sprzyjającej rekreacji, a jednocześnie zlokalizowane są 10 minut od centrum Warszawy – powiedział Jarosław Szanajca, Prezes Dom Development S.A.

Nowa inwestycja doskonale wpisuje się w krajobraz Ochoty. Apartamenty Włodarzewska 70 to połączenie unikalnego stylu dawnej Warszawy i nowoczesnej estetyki. Elegancka architektura budynków nawiązuje do przedwojennego warszawskiego modernizmu, z klasycznymi elementami zabudowy Starej Ochoty.

W budynkach zastosowano szlachetne materiały wykończeniowe nadające ponadczasową elegancję, takie jak: piaskowiec czy ozdobne tynki na elewacjach. Wille będą posiadały przestronne, drewniane okna zapewniające doskonałe doświetlenie mieszkań. Jasne, eleganckie elewacje i szklane balustrady pięknie wkomponują się w zieleń w częściach wspólnych inwestycji.

Specjalnie dla przyszłych mieszkańców zaprojektowane zostało 150-metrowe pomieszczenie przeznaczone na klub mieszkańca. Dbając o komfort mieszkańców i zagospodarowanie maksymalnej powierzchni przeznaczonej do rekreacji na terenie osiedla, stworzona zostanie hala garażowa (130 miejsc) z jednym wjazdem od strony ul. Włodarzewskiej. Dzięki temu na terenie wspólnym osiedla nie znajdzie się ani jeden samochód.

W pobliżu powstających willi miejskich znajdują się szkoły i przedszkola, żłobek, kampusy uniwersyteckie, galerie handlowe (Blue City, Atrium Reduta), kina, teatry (Och-Teatr, Teatr Ochoty) i liczne punkty usługowe.

W ramach inwestycji powstanie 9 ekskluzywnych dwupiętrowych willi miejskich, w których znajdą się 102 apartamenty o powierzchniach od 26,7 do 135,4 mkw. Wysokie apartamenty od 2,8 do 3,0 metrów oraz ich dogodne rozkłady dadzą wiele możliwości aranżacji przestrzeni.

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy