Dom Development rozpoczął sprzedaż Apartamentów Włodarzewska 70

Dom Development S.A.

Data publikacji: 15.05.2019, Data aktualizacji: 17.04.2020

Średnia ocen 3/5 na podstawie 29 głosów

Dom Development rozpoczął sprzedaż Apartamentów Włodarzewska 70
Dom Development ruszyła ze sprzedażą Apartamentów Włodarzewska 70 zlokalizowanych na warszawskiej Ochocie. Sprawdź!

Apartamenty Włodarzewska 70 wyróżnia doskonała lokalizacja w najbardziej zielonej części Ochoty, kilkanaście minut od centrum Warszawy, a jednocześnie w pobliżu malowniczego 30-hektarowego Parku Szczęśliwieckiego. Starannie zaprojektowana przestrzeń inwestycji, z terenem rekreacyjnym dla dorosłych, centralnym placem zabaw dla dzieci sprzyjają odpoczynkowi i nawiązywaniu sąsiedzkich znajomości. Znajdujący się tuż obok inwestycji Park Szczęśliwicki jest doskonałym miejscem do rekreacji, z licznymi ścieżkami dla spacerowiczów, rowerzystów czy trasami biegowymi. Na jego terenie znajduje się także stok narciarski z wyciągiem, baseny, plac zabaw oraz inne obiekty sportowe.

Apartamenty Włodarzewska 70 to obok Osiedla pod Różami, Apartamentów Park Szczęśliwicki i Apartamentów Włodarzewska 30 nasza kolejna prestiżowa inwestycja w rejonie ul. Włodarzewskiej na warszawskiej Ochocie. Nowo budowane wille miejskie powstają w otoczeniu zieleni i infrastruktury sprzyjającej rekreacji, a jednocześnie zlokalizowane są 10 minut od centrum Warszawy – powiedział Jarosław Szanajca, Prezes Dom Development S.A.

Nowa inwestycja doskonale wpisuje się w krajobraz Ochoty. Apartamenty Włodarzewska 70 to połączenie unikalnego stylu dawnej Warszawy i nowoczesnej estetyki. Elegancka architektura budynków nawiązuje do przedwojennego warszawskiego modernizmu, z klasycznymi elementami zabudowy Starej Ochoty.

W budynkach zastosowano szlachetne materiały wykończeniowe nadające ponadczasową elegancję, takie jak: piaskowiec czy ozdobne tynki na elewacjach. Wille będą posiadały przestronne, drewniane okna zapewniające doskonałe doświetlenie mieszkań. Jasne, eleganckie elewacje i szklane balustrady pięknie wkomponują się w zieleń w częściach wspólnych inwestycji.

Specjalnie dla przyszłych mieszkańców zaprojektowane zostało 150-metrowe pomieszczenie przeznaczone na klub mieszkańca. Dbając o komfort mieszkańców i zagospodarowanie maksymalnej powierzchni przeznaczonej do rekreacji na terenie osiedla, stworzona zostanie hala garażowa (130 miejsc) z jednym wjazdem od strony ul. Włodarzewskiej. Dzięki temu na terenie wspólnym osiedla nie znajdzie się ani jeden samochód.

W pobliżu powstających willi miejskich znajdują się szkoły i przedszkola, żłobek, kampusy uniwersyteckie, galerie handlowe (Blue City, Atrium Reduta), kina, teatry (Och-Teatr, Teatr Ochoty) i liczne punkty usługowe.

W ramach inwestycji powstanie 9 ekskluzywnych dwupiętrowych willi miejskich, w których znajdą się 102 apartamenty o powierzchniach od 26,7 do 135,4 mkw. Wysokie apartamenty od 2,8 do 3,0 metrów oraz ich dogodne rozkłady dadzą wiele możliwości aranżacji przestrzeni.

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: