Wiadomości mieszkaniowe

Mission Public Relations

Mission Public Relations

Regionalne - Poznań - Wiadomości

12 grudnia 2018

Oddaj swój głos!

Deweloperzy Dzieciom - VII edycja

19 grudnia w parku trampolin Jump Arena na poznańskim Grunwaldzie, 28 deweloperów wcieli się w role św. Mikołaja i obdaruje prezentami wychowanków domów dziecka!

Deweloperzy Dzieciom - VII edycja

Akcja, zapoczątkowana w 2007 roku, z edycji na edycję cieszy się coraz większym zainteresowaniem. – Deweloperzy Dzieciom to akcja, w której cyklicznie bierzemy udział z wielką przyjemnością. Nie tylko budujemy, ale systematycznie wdrażamy program Społecznej Odpowiedzialności Biznesu – mówi Lucyna Jarczyńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Agrobex. Marta Politowicz, kierownik Biura Sprzedaży w Poznaniu z firmy Echo Investment dodaje - Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, szczególnie dla tych najmłodszych. Z dużą przyjemnością wspieramy tę inicjatywę jako największy deweloper w Polsce. Tym bardziej, że w Echo wierzymy, że najważniejszy jest właśnie człowiek.

VII odsłona eventu Deweloperzy Dzieciom zgromadziła rekordową liczbę darczyńców, 28 deweloperów o sercach otwartych na pomoc potrzebującym. Wśród poznańskich i wielkopolskich deweloperów znaleźli się: EBF Development, Echo Investment, Enklawa Winogrady, Fludra Development, Greenbud Development, Grupa Inwest, Inwestycje Wielkopolski, KDM Deweloper, KM Building, Kos-Dom, Lepiko Developer, Linea, Nowa Murowana, Planetbud Development, Proxin Ogrody, Quadro Development, Skaland, Sky Investments, Staneck Development, Villa Developer, Wschodnia 19 oraz członkowie poznańskiego oddziału PZFD:  Agrobex, Constructa Plus, Dom-Eko, Mak-Dom, Monday Development, Nickel Development, NovaForm. – Cieszy nas fakt, że na terenie wielkopolski jest tak wiele firm z branży deweloperskiej, które rozumieją potrzebę niesienia pomocy potrzebującym, a szczególnie dzieciom. CSR to kierunek działalności coraz częściej obierany przez firmy – zauważa Sylwia Dorosceac, Senior Project Manager firmy Mission PR organizującej event. Tegoroczna edycja akcji jest wyjątkowa nie tylko pod względem ilości przedstawicieli branży mieszkaniowej, ale również ze względu na objęcie patronatu tytularnego przez poznański oddział Polskiego Związku Firm Deweloperskich. – Jako PZFD dbamy zarówno o prawidłowy rozwój rynku deweloperskiego, jak i włączamy się we wszelkie możliwe inicjatywy, także o charakterze społecznym. Stąd nie mogło nas zabraknąć na akcji Deweloperzy Dzieciom – podkreśla Andrzej Marszałek, prezes zarządu Oddziału Poznańskiego PZDF oraz prezes zarządu firmy Inwestycje Wielkopolski.

Na beneficjentów eventu czeka dwugodzinna zabawa w parku trampolin oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem. Nie zabraknie też śpiewów kolęd czy malowania bombek. Na deser na dzieci i młodzież czekają lodowe doświadczenia chemiczne prosto z Laponii. – Pomaganie potrzebującym stanowi dla nas integralną część naszej działalności. Staramy się systematycznie włączać w eventy, takie jak Deweloperzy Dzieciom - mówi Paula Dybizbańska z firmy Lepiko Developer.   

Patronat medialny nad akcją objęli: dopoznania.pl, epoznan.pl, Eurobuildcee.com, Głos Wielkopolski, mieszkaniowi.pl, Nasz Głos Poznański, Poznańskie Nieruchomości, Radio Poznań, RynekPierwotny.pl, Sempres (wydawca TerazDom i Pomysł na Wnętrze) i WTK.

 

Akcja, organizowana przez Mission Public Relations rok do roku cieszy się coraz większym zainteresowaniem. - Wsparcie płynie zarówno od tytanów rynku deweloperskiego, jak i mniejszych firm, które rozpoczynają swoją działalność. Są z nami deweloperzy, wspierający akcję od początku jej zaistnienia oraz Ci, którzy dołączyli niedawno - mówi Sylwia Dorosceac, organizator eventu Deweloperzy Dzieciom. 

Wydarzenie odbyło się 19 grudnia w Jump Arenie, parku trampolin na poznańskim Grunwaldzie. Był Święty Mikołaj, były dzieci i deweloperzy, było mnóstwo pozytywnych emocji. - Bardzo cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tak szlachetnej akcji. Nie ma nic bardziej wzruszającego niż uśmiech dzieci, od których los kiedyś się odwrócił - podkreśla Honorata Łotocka, kierownik ds. marketingu firmy Monday Development. Głosów uznania dla wydarzenia było wiele. - Czujemy się zaszczyceni, mogąc uczestniczyć w tak radosnej i potrzebnej akcji - zaznacza Agnieszka Jaworska-Goździewska, specjalista ds. komunikacji wewnętrznej i PR firmy Nickel Development. Z kolei Magdalena Pawelczyk z biura sprzedaży Linea dodaje - Deweloperzy Dzieciom to inicjatywa, którą od kilku lat wspieramy z ogromną przyjemnością. CSR to element naszej działalności. Budujemy i pomagamy, gdy tylko mamy do tego okazję.

Dwugodzinna zabawa w parku trampolin, dmuchańce, basen z gąbkami, małpi gaj, spotkanie ze Świętym Mikołajem, prezenty - to tylko niektóre atrakcje przygotowane dla beneficjentów. Dzieci uczestniczyły także w lodowych doświadczeniach chemicznych, malowały bombki, a co najważniejsze wspólnie kolędowały. - Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę, aby sprawić radość dzieciom z domów dziecka. Staramy się pomagać zawsze, gdy tylko możemy - mówi Marcin Stanecki, współwłaściciel Staneck Development.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy