Czego poszukują Bydgoszczanie?

Grupa Moderator

Data publikacji: 05.11.2019, Data aktualizacji: 14.05.2021

Średnia ocen 4/5 na podstawie 4 głosów

Czego poszukują Bydgoszczanie?
Kameralne, miejskie osiedla cieszą się rosnącą popularnością, ale muszą być dobrze zlokalizowane i wyposażone we wszystkie niezbędne, gwarantujące komfort, atrybuty. Czytaj więcej!

Winda, koniecznie z poziomu parkingu, wiata dla rowerów, miejsca postojowe i plac zabaw, atrakcyjna plenerowa przestrzeń wspólna. Koniecznie dużo zieleni! Istotna jest dostępność miejskiej infrastruktury: bliskość przedszkoli i szkół, sklepów, usług. Nie chcemy stać w korkach i tracić czasu na dojazdy, dlatego lokalizacja i łatwość dotarcia do centrum miasta to jedno z ważniejszych kryteriów decyzji zakupowej. Planując budowę nowego osiedla, trzeba wziąć pod uwagę wszystkie kryteria. Avia, położona przy ulicy Horodelskiej w Bydgoszczy, właśnie taka jest. Komplementarna i komfortowa.

Nowe mieszkania dla wymagających klientów

Budowanie w mieście, cieszy urbanistów, którzy od lat apelują, aby wykorzystywać już istniejące tereny i nie „rozlewać” miejskiej zabudowy na peryferie. Nowe mieszkania muszą być nowoczesne, ekonomiczne i dostosowane do coraz wyższych wymagań klientów. Przyszli mieszkańcy cenią jakość i zadają fachowe pytania: o grubość ścian, o stropy, tynki, możliwość zainstalowania klimatyzacji, liczbę szyb. Winda i podziemna halowa garażowa to już standard, więc trzeba zadbać o dodatkowe zalety.

Wygodne i wspólne

Klatka schodowa, winda, korytarze. Mieszkańcy spotykają się tutaj codziennie i chcą, aby ta wspólna przestrzeń była nie tylko funkcjonalna. Musi być także estetyczna, bo jest wizytówką nieruchomości.  Żywe rośliny, przeszklenia, odporność na zniszczenia, fornirowa obudowa drzwi czy chociażby takie szczegóły jak wycieraczki systemowe. Takie są oczekiwania klientów i wszystkie uwzględniliśmy podczas projektowania nowego osiedla Avia. Budynki mają tylko 2 piętra, co oznacza małą liczbę mieszkań. Sąsiedzi w takich miejscach znają się i mówią sobie dzień dobry, ale znakomite parametry izolacyjne materiałów użyte do budowy zapewniają mieszkańcom prywatność  we własnych mieszkaniach.

Po sąsiedzku

Avia położona jest przy Horodelskiej, Wczasowej, blisko ulicy Brzozowej.  Z jednej strony sąsiaduje z osiedlem domów jednorodzinnych, z drugiej z Lasem Kujawskim, który jest częścią Puszczy Bydgoskiej. Dla osób ceniących aktywny styl życia, dla rodzin z dziećmi, dla wielbicieli czworonogów, dla rowerzystów. Dobre, spokojne miejsce do życia.  Blisko do tras wylotowych na Warszawę, Szczecin, Poznań, Konin, blisko do Plaży w Chmielnikach (13km), w pobliżu Galeria Zielone Arkady, Basen Bryza, Szkoła podstawowa nr 63 i przystanki komunikacji miejskiej.

Na etapie fundamentów sprzedaliśmy 25 % mieszkań. Klienci gotowi są więc poczekać nawet 1,5 roku na swoje wymarzone mieszkanie. Na tym etapie można liczyć też na bezpłatne zmiany w układach i uwzględnienie indywidualnych potrzeb. To kolejny plus zakupu mieszkania na rynku pierwotnym, bezpośrednio od dewelopera.

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  logo

  Oferty

  Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: