Budowa Red Parku na finiszu

PR Expert

Data publikacji: 12.04.2019, Data aktualizacji: 23.03.2020

Budowa Red Parku na finiszu
Ekipa budowlana Red Parku zbliża się do mety. Mieszkańcy odbiorą klucze latem.

Z 13. pięta rozlega się panoramiczny widok na Poznań, a w dole rozkwita wiosna. Trzeba jeszcze dokończyć tynkowanie i dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Budowa przedostatniego budynku Red Parku wielkimi krokami zbliża się do końca. Trzeci wieżowiec na początku roku zrównał się wysokością z pozostałymi. Można już cieszyć oko nieograniczonym widokiem z 13. piętra. Dach jest, prawie wszystkie instalacje są gotowe, na fasadach leży izolacja termiczna, windy czekają na uruchomienie, trwa tynkowanie ostatniego piętra. Kierownik budowy, Radosław Lato z firmy Alfa-Bet (generalny wykonawca) zapewnia, że wszystko idzie zgodnie z planem. Finalizacja prac to kwestia kilku tygodni. Odbiór kluczy do mieszkań zaplanowano na lato. Wszystko zostało wykonane w najwyższym standardzie deweloperskim.

- Nasze osiedle piękne wygląda w wiosennej scenerii. Czekamy na nowych mieszkańców  ­­- cieszy się Roma Peczyńska, marketing manager Red Park. – W ubiegłym roku co trzecie mieszkanie sprzedaliśmy z polecenia. Mieszkańcy obdarzyli nas zaufaniem i doceniają zalety życia w Red Parku: doskonałą lokalizację, fantastyczne widoki, komfortowe mieszkania czy funkcjonalne i eleganckie części wspólne. W trzecim budynku powstało 137 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Niektóre są jeszcze dostępne. Z nadejściem wiosny pojawiła się oferta specjalna. – Przy zakupie wybranych lokali wyposażymy łazienkę w cenie mieszkania. Promocja jest ograniczona w czasie – informuje Roma Peczyńska.

Budowanie sąsiedzkich relacji

Mieszkańcy Red Parku korzystają z patio, placów zabaw, z wózkowni, rowerowni czy parkingu podziemnego i zewnętrznego. W ostatnim czasie deweloper (RED Development) zorganizował sąsiedzką wymianę książek, zbiórkę prezentów na cel charytatywny i dodatkowe lekcje historii w przedszkolach i szkołach. Najnowszą akcją edukacyjną i prospołeczną jest cykl filmów „Poznajmy Dębiec”, który można śledzić na fanpage’u Red Parku na Facebooku. – Takie inicjatywy są bardzo ważne w budowaniu sąsiedzkich relacji. Jako miłośnicy Dębca promujemy tę piękną i zieloną okolicę jako komfortowe i ciekawe miejsce do życia, które wybiera coraz więcej poznaniaków – wyjaśnia Roma Peczyńska.

Niewątpliwym atutem osiedla jest także bliskość terenów zielonych, szkół, ryneczku i miejsc rekreacji. Tuż pod oknami znajduje się Lasek Dębiecki, nieopodal jest park Dębina. Wokół ścieżki rowerowe, a nawet zabytkowy fort. Roma Peczyńska twierdzi, że Dębiec to znakomite miejsce do życia, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Będzie czwarty budynek

Na ogrodzonym i monitorowanym osiedlu niedługo rozpocznie się budowa czwartego (ostatniego) budynku. Znajdzie się w nim 137 komfortowych mieszkań o różnej liczbie pokoi (od 2 do 4) i różnej wielkości (od 34 do 98 mkw.), z możliwością ich łączenia
i dostosowywania do własnych potrzeb. Na parterze i 13. piętrze zaprojektowano mieszkania o wysokości do 3 m, co daje duże możliwości aranżacyjne. Te na parterze będą miały duże ogrody. Powierzchnia największego z nich przekroczy 260 mkw. Na wyższych kondygnacjach zaplanowano mieszkania z balkonami i tarasami. Rozlegnie się z nich panoramiczny widok na Dębiec i inne części Poznania. Na wczesnym etapie sprzedaży można liczyć na udogodnienia i promocje: gwarantowany harmonogram płatności 20/80, 5 tys. zł rabatu na miejsce postojowe i umowę deweloperską gratis.

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: