Nowa inwestycja na Bemowie od Bouygues Immobilier Polska

PR Expert

Data publikacji: 20.09.2021,

Data aktualizacji: 20.09.2021

Średnia ocen 5/5 na podstawie 2 głosów
Bouygues Immobilier Polska z nowym projektem w Warszawie
Bouygues Immobilier Polska zbuduje na Bemowie 6-piętrowy budynek, który wyróżni się ciekawą bryłą. Jak będzie wyglądała ta inwestycja? Sprawdź na RynekPierwotny.pl

Francuski deweloper przygotowuje nową inwestycję w dzielnicy Bemowo. Intensywnie działa też w innych miastach. Niedawno ogłosił swój premierowy projekt w Trójmieście, a kolejne inwestycje w innych miastach są już w przygotowaniu.

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • co wyróżnia projekt NOVÉLIA Bemowo
 • jakie udogodnienia dla kupujących pojawią się w inwestycji
 • jakie ekologiczne rozwiązania zostaną wykorzystane w projekcie 

Bouygues Immobilier Polska, francuski deweloper działający od 20 lat w Polsce, zbuduje na Bemowie 6-piętrowy budynek, który wyróżni się ciekawą bryłą. Projektanci przełamali formę budynku rytmicznymi, modułowymi uskokami, a elewację na całej długości otaczają linie balkonów.

Nasz projekt stawia na nowoczesność i elegancję, na pewno nie jest monotonny. W pomysłowy sposób wykorzystuje formy geometryczne. Równocześnie zapewnia mieszkańcom komfort i funkcjonalność rozwiązań na najwyższym poziomie. Jakość architektury, w każdym aspekcie tej sztuki, jest dla nas kluczowa – mówi Cezary Grabowski, dyrektor marketingu i sprzedaży Bouygues Immobilier Polska.

NOVÉLIA Bemowo powstanie na osiedlu Górce, w centralnej części Bemowa, ale w kameralnej okolicy, przy ul. Wieśniaczej. Lokalizacja jest dobrze skomunikowana, a już niedługo zyska pod tym względem bardzo mocny atut w postaci metra. Budowa stacji Bemowo jest już zaawansowana. Jej otwarcie, wraz z całym nowym odcinkiem M2, zaplanowano na przyszły rok. Stacja znajduje się 14 minut spacerem od NOVÉLII Bemowo.

Novelia Bemowo

Lokalizacja, charakter projektu i dostęp do metra to atuty zarówno z punktu widzenia rodzin czy singli szukających mieszkania dla siebie, jak i inwestorów. Poza tym dobrym skomunikowaniem Bemowo ma też rozwiniętą ofertę handlową, usługową i edukacyjną. To dzielnica spokojna, z rozbudowaną miejską infrastrukturą, postrzegana jako rodzinna i młoda – zaznacza przedstawiciel Bouygues Immobilier Polska.

Dla każdego ogródek, balkon lub taras

Lokale mieszkalne na parterze otrzymają wyjścia na ogródki. Każde mieszkanie na kondygnacjach od 1 do 6 będzie miało balkon. Dodajmy, że biały gradient szklanych balustrad balkonowych zapewni mieszkańcom dobre doświetlenie mieszkań. Lokale na najwyższym, szóstym piętrze – cofniętym w stosunku do elewacji o 3 metry – zaprojektowano z przestronnymi tarasami na dachu.

Do wyboru będzie łącznie 89 mieszkań. Najwięcej z nich to lokale dwu- oraz trzypokojowe, ale dostępnych będzie też 7 mieszkań czteropokojowych. Powierzchnia lokali jest zróżnicowana – od 35 do 126 mkw.

Różnorodny wybór mieszkań i dopracowane układy, umożliwiające bardzo dobre wykorzystanie powierzchni, to jeden z naszych znaków firmowych. Tak jak w każdej naszej inwestycji, projektanci zadbali też o staranną aranżację części wspólnych. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji również nowoczesne technologie, w tym inteligentne videodomofony, z obsługą poprzez smartfon. Poza tym, zgodnie z naszą filozofią, budynek zostanie wyposażony w szereg efektywnych i wypróbowanych rozwiązań ekologicznych – dodaje Cezary Grabowski.

Na dachu zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne, a w budynku – energooszczędne oświetlenie LED, dzięki czemu niższe będą koszty energii użytkowanej w częściach wspólnych. Obiekt zostanie też wyposażony w rozwiązania służące do retencji (czyli zatrzymania i wykorzystania) wody opadowej, która posłuży do utrzymania zieleni na terenie NOVÉLII Bemowo. W ramach inwestycji pojawią się także budki lęgowe dla ptaków oraz ogólnodostępne, zewnętrzne stojaki rowerowe.

Novelia

50 procent zieleni

Około 10 minut jazdy rowerem wystarczy, by dotrzeć stąd do malowniczego parku Moczydło lub bardzo przyjaznego dla rodzin parku Górczewska. W okolicy nie brakuje również innych terenów zielonych i rekreacyjnych oraz ścieżek rowerowych.

Bemowo to w ogóle jedna z najbardziej ekologicznych części Warszawy. Często jest nazywana nawet płucami stolicy. Jest to uzasadnione: tereny zielone zajmują aż 50% powierzchni dzielnicy. Nie ma tu również żadnych zakładów przemysłowych.

Dużo budują w Warszawie

Bouygues Immobilier Polska działa już od 2001 roku. Przez 20 lat firma zrealizowała w Polsce 55 projektów, tj. w sumie ponad 7900 mieszkań i lokali usługowych. Buduje mieszkania i domy w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdyni.

W stolicy Bouygues Immobilier Polska do tej pory zrealizował już 46 inwestycji, m.in. na Wilanowie, Bemowie, Ursynowie, Pradze, Woli, Ochocie i w Śródmieściu. Obecnie realizuje 5 kolejnych projektów zlokalizowanych w różnych dzielnicach miasta.

Niedawno deweloper ogłosił swoją premierową inwestycję w Trójmieście. Projekt w Gdyni jest inspirowany charakterem miasta oraz słynnym gdyńskim modernizmem. Powstanie w wyjątkowej lokalizacji – w promieniu 1,5 kilometra znajdują się główne punkty i symbole miasta, w tym przystań jachtowa Marina Gdynia, statek Dar Pomorza i okręt ORP Błyskawica i plaża miejska.

Bouygues Immobilier Polska to francuski deweloper, należący do Grupy Bouygues, która zbudowała m.in. tunel pod kanałem La Manche, słynny stadion Stade de France, lotnisko Roissy-Charles de Gaulle w Paryżu, nową dzielnicę Ginko w Bordeaux czy siedzibę Parlamentu Europejskiego w Strasburgu.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: