Mieszkaniowe Black Weeks

Murapol S.A.

Data publikacji: 17.11.2021,

Data aktualizacji: 17.11.2021

Średnia ocen 5/5 na podstawie 1 głosu
Black Weeks w Grupie Murapol
Grupa Murapol szykuje mieszkaniowe promocje. Sprawdź, ile możesz zyskać podczas Black Weeks! Czytaj więcej na RynekPierwotny.pl

Wybierz mieszkanie podczas Black Weeks – oszczędź nawet 116 tys. zł!

Mieszkaniowe Black Weeks to najnowsza promocja Grupa Murapol. Tym razem deweloper stawia przed klientami 555 mieszkań, zlokalizowanych w 14 miastach z pakietami bonusów, wśród nich m.in. smart home w wersji premium czy prawo do korzystania z miejsca postojowego w cenie mieszkania. W promocyjnej ofercie dewelopera zaoszczędzić można nawet ponad 100 tys. złotych! 

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • do kiedy potrwają mieszkaniowe Back Weeks
 • lokale z jakich miast są objęte promocjami
 • jakie bonusy przygotowała Grupa Murapol 

Grupa Murapol jest jeden z najbardziej doświadczonych polskich deweloperów mieszkaniowych. Comiesięczne akcje specjalne firmy cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Listopadowa promocja Mieszkaniowe Black Weeks to 555 mieszkań, które można kupić z pakietem bonusów. Pula lokali objętych ofertą dostępna jest w 14 miastach:  Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Warszawie, Wieliczce oraz Wrocławiu. 

- Listopadowe promocje zazwyczaj kojarzą się nam z Black Friday. W tym roku jako Grupa Murapol postanowiliśmy iść nieco dalej i zorganizowaliśmy dla klientów promocję trwającą niemal przez cały listopad! Nasze Mieszkaniowe Black Weeks już się rozpoczęły i potrwają aż do 30 listopada – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.  – Promocja obowiązuje we wszystkich 14 miastach, w których oferujemy klientom mieszkania. A rabaty, które przygotowaliśmy na tę okazję sięgają nawet 116 tys. złotych! Wśród bonusów stawianych przed klientami znajduje się m.in. smart home w wersji premium. To rozwiązanie pozwala na zdalne sterowanie urządzeniami elektrycznymi, zaworami wody, czy ogrzewaniem niemal z każdego miejsca na świecie. Ponadto  każdy klient, który w ramach promocji nabędzie mieszkanie, otrzyma w cenie ochronę ubezpieczeniową na wypadek utraty dochodu czy pobytu w szpitalu - dodaje Łukasz Tekieli. 

Mieszkaniowy Black Weeks – pakiet bonusów

Pakiet bonusów stawiany przez firmę w promocji to: rabat w cenie mieszkania, smart home w wersji premium, a w wybranych lokalach także prawo do wyłącznego korzystania z miejsca postojowego w cenie mieszkania oraz ubezpieczenie od utraty stałego źródła dochodu albo pobytu w szpitalu w cenie.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy wypełnić formularz na stronie dewelopera i zamówić listę mieszkań w wybranym mieście. Liczba mieszkań w ofercie jest ograniczona. Mieszkaniowe Black Weeks w Grupie Murapol potrwają do końca listopada. 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
KATEGORIE:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: