Black Week na osiedlu Małe Wilczyce

Sylwia Wołpiuk- koordynator sprzedaży w Małe Wilczyce
Sylwia Wołpiuk- koordynator sprzedaży w Małe Wilczyce

Data publikacji: 19.11.2018, Data aktualizacji: 17.03.2021

Średnia ocen 4/5 na podstawie 4 głosów

Black Week na osiedlu Małe Wilczyce
Wielkimi krokami zbliża się tzw. Black Friday, czyli dzień ponadprzeciętnych obniżek cen. Takie promocje konsekwentnie omijają branżę deweloperską, choć zdarzają się wyjątki jak na osiedlu Małe Wilczyce.

Jednym z nich jest oferta osiedla domów i mieszkań w zabudowie szeregowej Małe Wilczyce na północnych przedmieściach Wrocławia. Osoby, które podejmą decyzję o zakupie swojego wymarzonego M do końca listopada, mogą liczyć na rabat w wysokości 20 000 zł.

Tradycja Black Friday pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, gdzie w piątek następujący po Dniu Dziękczynienia (a więc czwarty w listopadzie) uznano za oficjalny start bożonarodzeniowej gorączki zakupowej. Źródłosłów określenia „czarny piątek” nie został ustalony ze stuprocentową pewnością. Jedna z wersji wskazuje na związek ze zmianą koloru atramentu używanego w dokumentach księgowych – z czerwonego, oznaczającego straty, na czarny, którym zapisywano przychody.  Zapoczątkowany w połowie XIX wieku Black Friday z czasem przywędrował do Europy i dziś jest nieodłącznym elementem handlu na przełomie listopada i grudnia. W tym roku dzień wyprzedaży przypada na 23 listopada.

„Czarne” okazje na nieruchomości

Gwałtowny wzrost sprzedaży odnotują przede wszystkim branże: odzieżowa, elektroniczna, ale także spożywcza czy sektor usług. Jak w tym zestawieniu wygląda rynek nieruchomości? Przede wszystkim jesień to naturalny okres zwiększenia zainteresowania klientów, którzy rozważają zakup własnego M po wakacjach. Wrocławianie planujący zakup nieruchomości mają już za sobą dwie duże imprezy wystawiennicze: Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie na Stadionie Wrocław oraz Targi Mieszkań i Domów w Hali Stulecia, gdzie mogli szczegółowo zapoznać się z ofertą lokalnych deweloperów.

W konsekwencji październik i listopad to zazwyczaj miesiące, w których sprzedaje się najwięcej mieszkań i domów. Black Firday to swoista kropka nad i jesiennej hossy w tym obszarze. Pionierska adaptacja zasad czarnego piątku do koniunktury na rynku nieruchomości z pewnością rozwinie nowy trend rabatowy w branży. W tym roku  osiedle Małe Wilczyce jest jednym z pierwszych.

Północne przedmieścia - w szeregu zbiórka!

Amerykańskie marzenie o idealnym miejscu do życia stało się w ostatnim czasie pragnieniem wielu Polaków. Mieszkańcy przenoszą się na peryferia, ze względu na przeludnienie centrów miast oraz rosnącą dostępność rozwiązań stanowiących kompromis między mieszkaniem w bloku a domem wolnostojącym. Prym w tej kwestii wiodą osiedla w zabudowie szeregowej. We Wrocławiu szczególnie wyraźnie widać rozwój podmiejskich osiedli i intensyfikację zabudowy północnych dzielnic miasta.

Północ Wrocławia to cicha i spokojna okolica przyjazna dla rodzin a także niska zabudowa z domami wielo- i jednorodzinnymi. Dzielnica umożliwia też szybki dojazd do centrum miasta, który najczęściej zajmuje około kwadrans. - W ostatnim czasie nasze miasto rozrasta się w bardzo dużym tempie – mówi Sylwia Wołpiuk, koordynator sprzedaży osiedla Małe Wilczyce. – Dotyczy to również jego przedmieści. Choć formalnie należą one do innych gmin, to jednak wchodzą w skład aglomeracji wrocławskiej. Dzięki temu Wrocław bardzo dba o ich dobre skomunikowanie i odpowiednią infrastrukturę, co pozwala na komfortowe życie mieszkańców.

Małe Wilczyce to osiedle domów i mieszkań w zabudowie szeregowej, zlokalizowane na północnych przedmieściach Wrocławia. Społeczność Małych Wilczyc stale się rozrasta i w 2019 roku liczyć będzie ponad 260 rodzin.

Więcej informacji na stronie: www.malewilczyce.pl 

Sylwia Wołpiuk- koordynator sprzedaży w Małe Wilczyce
Sylwia Wołpiuk- koordynator sprzedaży w Małe Wilczyce

Małe Wilczyce to osiedle domów i mieszkań w zabudowie szeregowej, zlokalizowane na północnych przedmieściach Wrocławia. Społeczność Małych Wilczyc stale się rozrasta i w 2019 roku liczyć będzie ponad 260 rodzin.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: