Nasi dziennikarze - Fair Play PR

8

wpisów

Fair Play PR

Regionalne - Warszawa - Nieruchomości

Artykuły napisane przez Fair Play PR

Luksus na rzece: apartamentowiec Marina III rośnie na Odrze

Luksus na rzece: apartamentowiec Marina III rośnie na Odrze

Unikalny projekt mieszkaniowy realizowany na Odrze w samym centrum Wrocławia - Marina III - osiągnął już pierwsze piętro. Budynek będzie gotowy za niecały rok. Powstanie tu jedynie 23 luksusowe apartamenty, z panoramicznymi widokami na rzekę i północną fasadę barokowego budynku Uniwersytetu Wrocławskiego.

Rozpoczęła się komercjalizacja Solec Residence

Rozpoczęła się komercjalizacja Solec Residence

Sawa Apartments rozpoczęła komercjalizację części biurowej i handlowo-usługowej Solec Residence. W powstającym na warszawskim Powiślu kompleksie do sprzedaży i wynajęcia będzie w sumie 5 000 mkw. powierzchni przeznaczonej na działalność biznesową mniejszych firm oraz sklepy, czy restauracje.

Biura w stolicy: nowoczesne powierzchnie dla małych i średnich firm już w budowie

Biura w stolicy: nowoczesne powierzchnie dla małych i średnich firm już w budowie

Solec Residence - Kryształ Powiśla inwestycja apartamentowa powstająca w Warszawie dostarczy na rynek 5 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A oraz nowoczesnej przestrzeni handlowej. Co powstające na Powiślu powierzchnie wyróżni? W klasycznych nowych inwestycjach dostępne są jedynie duże powierzchnie. Solec Residence zaoferuje biura nawet o małej, 100 metrowej powierzchni. Tym samym deweloper Sawa Apartments wypełnia lukę, która od lat odczuwalna jest na rynku biurowym w stolicy.

Z końcem roku kończą się prace przy konstrukcji budynku Kryształ Powiśla

Z końcem roku kończą się prace przy konstrukcji budynku Kryształ Powiśla

Luksusowy projekt mieszkaniowy Solec Residence – Kryształ Powiśla niebawem osiągnie stan surowy otwarty. Z końcem roku gotowe będą dwa niższe, sześciopiętrowe skrzydła. Trzeci, wyższy fragment inwestycji ma być gotowy za niecałe dwa miesiące. W sumie powstanie tu 95 apartamentów. Ceny wahają się od 12,4 – 20 tys. zł za mkw.

Siatkarz Karol Kłos zamieszka  w Solec Residence – Kryształ Powiśla

Siatkarz Karol Kłos zamieszka w Solec Residence – Kryształ Powiśla

Karol Kłos, aktualny Mistrz Świata w piłce siatkowej mężczyzn zamieszka w budowanym na warszawskim Powiślu apartamentowcu Solec Residence – Kryształ Powiśla. Sportowiec przyznaje, że wybrał inwestycję ze względu na jakość, szeroką ofertę usług dodatkowych – w tym sportowe udogodnienia, oraz widok na Stadion Narodowy i Wisłę.

Layetana zrealizuje kolejne etapy popularnych warszawskich inwestycji  przy wsparciu kapitałowym funduszu Aventicum

Layetana zrealizuje kolejne etapy popularnych warszawskich inwestycji przy wsparciu kapitałowym funduszu Aventicum

Spółka Layetana Developments Polska („Layetana”) nawiązała współpracę z międzynarodowym inwestorem typu private equity w branży nieruchomości – spółką Aventicum. Celem współpracy jest zwiększenie atrakcyjności prestiżowych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie – osiedli Mozaika Mokotów i sPlace – smart living na Żoliborzu, a dalsze plany obejmują także rozpoczęcie prac nad kolejnymi etapami obu projektów jesienią tego roku.

Porządki na wiosnę:  jak ułatwić sobie pracę w domu i ogrodzie?

Porządki na wiosnę: jak ułatwić sobie pracę w domu i ogrodzie?

Kwiecień i maj to czas intensywnych prac w ogrodzie, na tarasie, czy wokół domu. Z zapałem bierzemy się za kopanie, sadzenie, i inne prace związane z zielenią. Wiosenną odmianę przechodzą też nasze domy i mieszkania. Pierwsze promienie słońca zachęcają do ruchu i odświeżenia przestrzeni wokół nas. Do wielu zadań używamy wody. Eksperci Oras podpowiadają jak korzystać z niej oszczędnie, a jednocześnie ułatwić sobie wykonywanie wiosennych obowiązków?

22 marca Światowy Dzień Wody:  firma Oras sprawdziła jak Polacy korzystają z wody i czy nauczyliśmy się ją oszczędzać?

22 marca Światowy Dzień Wody: firma Oras sprawdziła jak Polacy korzystają z wody i czy nauczyliśmy się ją oszczędzać?

W najbliższy piątek, 22 marca, po raz kolejny obchodzić będziemy Światowy Dzień Wody. Problem dostępu do wody pitnej staje się jednym z najbardziej palących tematów w skali globu. ONZ szacuje, że już za 2 lata na brak wody pitnej narzekać będzie połowa ludzkości. W Europie zachodniej wodę oszczędza się od lat. Polacy powoli uczą się racjonalnie ją zużywać, ale mamy tu jeszcze wiele do nadrobienia.