Aurec Home buduje „Miasteczko Jutrzenki”

Aurec Capital Development Poland
Aurec Capital Development Poland

Data publikacji: 28.07.2020,

Data aktualizacji: 28.07.2020

Średnia ocen 4/5 na podstawie 6 głosów
Aurec Home buduje „Miasteczko Jutrzenki”
Aurec Home rozpoczęła budowę osiedla w warszawskiej gminie Włochy. Na obszarze ponad 65 tys. mkw. powstanie „Miasteczka Jutrzenki”. Sprawdź!

Aurec Home jest częścią międzynarodowej grupy Aurec Capital, która ma na swoim koncie inwestycje deweloperskie w Niemczech, Polsce, USA, Izraelu, Australii oraz na Węgrzech. Ma ambicje stać się znaczącym graczem na polskim rynku nieruchomości i budować nowoczesne osiedla w największych miastach, łącząc wysoką jakość i niezawodność z przystępną ceną.

- Nasz zespół wraz z partnerami od ośmiu lat realizuje inwestycje w prestiżowych dzielnicach Warszawy. Znamy lokalne realia i uważnie śledzimy zmiany ekonomiczne. Widząc potencjał polskiego rynku mieszkaniowego, jako Aurec Home zamierzamy zintensyfikować swoją obecność na nim. Nasza uwaga skupi się na największych miastach, w tym w szczególności Warszawie i Poznaniu - mówi Shraga Weisman, CEO i współwłaściciel, znany i ceniony manager z 25‑letnim międzynarodowym doświadczeniem w branży deweloperskiej, w tym na rynku polskim.

Wizytówką osiedli Aurec Home będą inteligentne technologie i nowoczesne rozwiązania ekologiczne. Deweloper planuje projekty mieszkaniowe we wszystkich segmentach cenowych.

Firma rozpoczęła budowę osiedla w warszawskiej gminie Włochy. Na obszarze ponad 65 tys. mkw. powstanie „Miasteczka Jutrzenki”. W pierwszym etapie osiedla zaplanowano 163 mieszkaniao powierzchni od 38 do 100 mkw. 

Miasteczko Jutrzenki

Aurec Home nie sprzedaje jedynie metrów kwadratowych, ale również pewien styl życia. „Miasteczko Jutrzenki” to jedna z najciekawszych propozycji na rynku mieszkaniowym w Warszawie. Będzie to nowoczesne osiedle mieszkaniowe zaprojektowane z myślą o osobach ceniących zdrowy styl życia i ekologię.

O atrakcyjności j inwestycji świadczą unikatowe udogodnienia oraz doskonałe położenie -  blisko centrum miasta, z wygodnym dostępem do rozbudowanej infrastruktury społecznej i drogowej. „Miasteczko Jutrzenki” zaoferuje mieszkańcom tereny zielone stworzone przez najlepszych architektów krajobrazu i ogrodników.  W komfortowych strefach mieszkańcy będą mogli wypoczywać na wygodnych leżankach i ławkach solarnych z możliwością ładowania urządzeń mobilnych. Zaplanowano m.in. oczka wodne, fontanny, przestrzeń do uprawiania jogi, place zabaw, siłownię plenerową oraz szklarnie do uprawy własnych warzyw, ziół i kwiatów.

Znajdą się tu również ładowarki dla samochodów elektrycznych. „Miasteczko Jutrzenki” będzie budowane z poszanowaniem środowiska, a energii do części wspólnych dostarczą m.in. panele fotowoltaiczne. Generalnym wykonawcą I etapu jest firma HOCHTIEF.

Aurec Home
 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: