Wiadomości mieszkaniowe

Aurec Capital Development Poland

Aurec Capital Development Poland

Warszawa - Regionalne

28 lipca 2020

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 4/5 na podstawie 3 głosów

Aurec Home buduje „Miasteczko Jutrzenki”

Aurec Home rozpoczęła budowę osiedla w warszawskiej gminie Włochy. Na obszarze ponad 65 tys. mkw. powstanie „Miasteczka Jutrzenki”. Sprawdź!

Aurec Home buduje „Miasteczko Jutrzenki”

Aurec Home jest częścią międzynarodowej grupy Aurec Capital, która ma na swoim koncie inwestycje deweloperskie w Niemczech, Polsce, USA, Izraelu, Australii oraz na Węgrzech. Ma ambicje stać się znaczącym graczem na polskim rynku nieruchomości i budować nowoczesne osiedla w największych miastach, łącząc wysoką jakość i niezawodność z przystępną ceną.

- Nasz zespół wraz z partnerami od ośmiu lat realizuje inwestycje w prestiżowych dzielnicach Warszawy. Znamy lokalne realia i uważnie śledzimy zmiany ekonomiczne. Widząc potencjał polskiego rynku mieszkaniowego, jako Aurec Home zamierzamy zintensyfikować swoją obecność na nim. Nasza uwaga skupi się na największych miastach, w tym w szczególności Warszawie i Poznaniu - mówi Shraga Weisman, CEO i współwłaściciel, znany i ceniony manager z 25‑letnim międzynarodowym doświadczeniem w branży deweloperskiej, w tym na rynku polskim.

Wizytówką osiedli Aurec Home będą inteligentne technologie i nowoczesne rozwiązania ekologiczne. Deweloper planuje projekty mieszkaniowe we wszystkich segmentach cenowych.

Firma rozpoczęła budowę osiedla w warszawskiej gminie Włochy. Na obszarze ponad 65 tys. mkw. powstanie „Miasteczka Jutrzenki”. W pierwszym etapie osiedla zaplanowano 163 mieszkaniao powierzchni od 38 do 100 mkw. 

Miasteczko Jutrzenki

Aurec Home nie sprzedaje jedynie metrów kwadratowych, ale również pewien styl życia. „Miasteczko Jutrzenki” to jedna z najciekawszych propozycji na rynku mieszkaniowym w Warszawie. Będzie to nowoczesne osiedle mieszkaniowe zaprojektowane z myślą o osobach ceniących zdrowy styl życia i ekologię.

O atrakcyjności j inwestycji świadczą unikatowe udogodnienia oraz doskonałe położenie -  blisko centrum miasta, z wygodnym dostępem do rozbudowanej infrastruktury społecznej i drogowej. „Miasteczko Jutrzenki” zaoferuje mieszkańcom tereny zielone stworzone przez najlepszych architektów krajobrazu i ogrodników.  W komfortowych strefach mieszkańcy będą mogli wypoczywać na wygodnych leżankach i ławkach solarnych z możliwością ładowania urządzeń mobilnych. Zaplanowano m.in. oczka wodne, fontanny, przestrzeń do uprawiania jogi, place zabaw, siłownię plenerową oraz szklarnie do uprawy własnych warzyw, ziół i kwiatów.

Znajdą się tu również ładowarki dla samochodów elektrycznych. „Miasteczko Jutrzenki” będzie budowane z poszanowaniem środowiska, a energii do części wspólnych dostarczą m.in. panele fotowoltaiczne. Generalnym wykonawcą I etapu jest firma HOCHTIEF.

Aurec Home
 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy