Wiadomości mieszkaniowe

Terra Casa TC Forum Capital Group

Terra Casa TC Forum Capital Group

Regionalne - Warszawa - Kraków

12 czerwca 2018

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 4/5 na podstawie 6 głosów

Art Deco na Woli uroczyście otwarte!

8 czerwca 2018, przy ulicy Siedmiogrodzkiej 7 w Warszawie, miało miejsce uroczyste otwarcie budynku Art Deco na Woli.

Art Deco na Woli uroczyście otwarte!

Tego samego dnia będzie miało miejsce odsłonięcie tablicy Miast Siostrzanych Chicago i Warszawy, która upamiętnia fakt, iż budynek ten został zrodzony z inspiracji ideą miast siostrzanych. Warte podkreślenia jest to, że Warszawa jest pierwszym miastem siostrzanym Chicago, a współpraca ta trwa od 1960 roku.

Symbolicznego przecięcia wstęgi wspólnie dokonali Prezes Terra Casa S.A. – Artur Tłustochowski, Zastępca Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy – Michał Olszewski, Przewodnicząca Komitetu Warszawskiego przy Chicago Sister Cities International – Iwona Węgrzyn-Bocheńska, Dyrektor Zarządzający Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej w Chicago – Bogdan Pukszta, oraz Dyrektor Techniczny w firmie Strabag – Dariusz Kolasa. Budynek został także poświęcony przez ojca Andrzeja Kukłę z lokalnej parafii na Woli.

Wydarzenie zgromadziło wielu znamienitych gości, w tym przedstawicieli świata biznesu, dyplomacji  i kultury oraz reprezentantów władz państwowych i samorządowych, na czele z Marszałkiem Seniorem Kornelem Morawieckim oraz wiceministrem Mariuszem Haładyjem z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Podczas uroczystości, w obecności licznie przybyłych gości, odczytano listy gratulacyjne, które w uznaniu za realizację budynku Art Deco na Woli w Warszawie, wystosowali: Senator Stanów Zjednoczonych – Richard J. Durbin, Gubernator Stanu Illinois – Bruce Rauner oraz Dyrektor Zarządzający Chicago Sister Cities International – Leroy Allala.

Po części oficjalnej wydarzenia goście mieli okazję zobaczyć murale poświęcone miastom siostrzanym, zwiedzić budynek oraz zapoznać się z jego unikatową architekturą, wypróbować zastosowane w nim innowacyjne i ultranowoczesne rozwiązania technologiczne, a także poznać szczegóły rewitalizacji towarzyszące budowie.

Niepowtarzalnego klimatu nadawała imprezie oprawa w stylu lat 20 – goście w oryginalnych stylizacjach oraz zabytkowe auta z epoki art déco, którymi można było odbyć przejażdżkę po Woli. Zwieńczeniem popołudnia był lunch i relaks na zielonych tarasach Art Deco z przepięknym widokiem na biznesowe centrum Warszawy i Warsaw Spire, przy wspaniałych dźwiękach saksofonu.

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy