Wiadomości mieszkaniowe

Archicom

Regionalne - Wrocław - Nieruchomości

29 czerwca 2018

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 5/5 na podstawie 1 głosów

Archicom z nowym video-poradnikiem dla mieszkańców!

Zakup mieszkania wiąże się nie tylko z dużą ilością formalności, ale przede wszystkim z pytaniami i wątpliwościami, które często spędzają nabywcom sen z powiek. W tym celu Archicom stworzył serię filmów, w których znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Archicom z nowym video-poradnikiem dla mieszkańców!

Ania – bohaterka nowych filmów dewelopera – pomaga swoim sąsiadom znaleźć odpowiedzi na pytania, które naturalnie pojawiają się podczas zmiany mieszkania na nowe.

- Video poradnik mieszkańca to efekt wsłuchiwania się w potrzeby mieszkańców i proponowanie najwygodniejszych dla nich rozwiązań. – mówi Tomasz Sujak, Członek Zarządu Archicom S.A.

Deweloper przygotował 5 pierwszych odcinków serii, którą można znaleźć poniżej:

Jak zmierzyć powierzchnię mieszkania?

Czy wiecie, że rzeczywista powierzchnia mieszkania czasem różni się od tej, która widnieje na planach? Dzięki pomiarom sprawdzicie, ile w rzeczywistości metrów na Wasze nowe lokum i w razie nieścisłości będziecie mogli dokonać korekty dokumentów. Jak samodzielnie zmierzyć powierzchnię mieszkania?

Jak podłączyć prąd w mieszkaniu?

Podłączenie licznika to jedna z podstawowych formalności, które musimy załatwić przed rozpoczęciem remontu w nowym mieszkaniu. Nie wiecie, jakie dokumenty zabrać do dystrybutora energii ani gdzie i jak założyć prąd w mieszkaniu? Na te wszystkie pytania, odpowie Wam poniższy film.

 

 

Jak wygląda mieszkanie w stanie deweloperskim?

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Która osoba szukająca mieszkania na rynku pierwotnym nie słyszała tego określenia? Czym jest “stan deweloperski” i czego możemy spodziewać się w poszczególnych pomieszczeniach naszego nowego mieszkania od dewelopera?

 

Jakie są zasady wizyt na budowie?

Nie możecie doczekać się chwili, w której deweloper przekaże klucze do Waszego wymarzonego mieszkania? Nic dziwnego, w końcu zakup własnego M to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Wizyta na budowie może okazać się dla Was idealnym wyjściem, dzięki czemu na własne oczy zobaczycie budowę inwestycji, do której już niedługo będziecie mogli się wprowadzić.

 

Jakie są najważniejsze terminy w umowie z deweloperem?

Dla większości osób kupujących mieszkanie umowa deweloperska należy do najważniejszych dokumentów, jakie przyjdzie im podpisać w trakcie całego życia. Co powinna zawierać i kiedy będziemy mogli ją podpisać?

 

 

- Pierwsze opinie jakie zebraliśmy dają nam pewność, że projekt warto kontynuować. Filmowa baza wiedzy na temat procesu zakupu nieruchomości pozwala klientom ważne informacje mieć zawsze na wyciągnięcie ręki. Wkrótce pojawią się kolejne odcinki serii, które w przystępnej formie tłumaczyć będą zawiłości rynku nieruchomości. – dodaje Tomasz Sujak.

Deweloper chętnie wykorzystuje w swoich działaniach marketingowych video. Jako pierwszy zaproponował format video-dzienników budowy, które dziś stały się standardem w branży. Systematycznie publikuje też filmy z wybudowanych przez siebie inwestycji, eventów osiedlowych czy wydarzeń ważnych dla lokalnych społeczności.

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy