Wiadomości mieszkaniowe

Regionalne - Warszawa - Poznań

18 maja 2020

Oddaj swój głos!

Apartamenty w Złotej 44 ze sprzętem Steinway Lyngdorf

Złota 44 poszerza ofertę sprzedaży nowych, wybranych apartamentów o sprzęt audio marki Steinway Lyngdorf. Nowi mieszkańcy będą mogli doświadczyć muzyki jak w najlepszej sali koncertowej.

Apartamenty w Złotej 44 ze sprzętem Steinway Lyngdorf

Steinway Lyngdorf to efekt realizacji wspólnego marzenia, które połączyło markę Steinway & Sons, od ponad 160 lat tworzącą najlepsze fortepiany świata, z Peterem Lyngdorfem – duńskim  innowatorem technologii audio. Współpraca tych dwóch marek sprawiła, że stworzony system audio pozwala uzyskać perfekcyjny dźwięk, który angażuje wszystkie zmysły, raz za zawsze zmieniając sposób w jaki doświadczamy muzyki.

Wyjątkowość  sprzętu wynika z zastosowania kilku opatentowanych technologii, w tym systemu RoomPerfect ™, który rozpoznaje charakterystykę głośników, dopasowując dźwięk do kształtu i wielkości pomieszczenia. Czysta doskonałość emitowanych dźwięków gwarantuje wrażenia nieporównywalne z dostępnymi powszechnie systemami audio. Steinway Lyngdorf Model O zmienia apartamenty w wyjątkowe przestrzenie wyróżniające się holistycznym podejściem do potrzeb mieszkańców.

Unikalna technologia, bezkompromisowa jakość oraz czysta doskonałość emitowanego dźwięku, gwarantuje niesamowite  wrażenia. W ciągu dosłownie kilku sekund nowy nabywca apartamentu może znaleźć się w ekskluzywnej sali koncertowej, obejrzeć najnowsze premiery kinowe, czy podłączyć swoją ulubioną muzykę z usług streamingowych. W pokazowych apartamentach na Złotej znajdą się dwa pełnozakresowe głośniki pochodzące z Modelu O, które osiągają niezwykłe rezultaty bez konieczności stosowania oddzielnego głośnika niskotonowego,  w zestawie jest również wzmacniacz A1 oraz procesor dźwięku stereo SP-1.Zestaw audio Steinway Lyngdorf swoim designem wkomponuje się w najbardziej wysublimowane otoczenie i doskonale współgra z przestronnymi wnętrzami apartamentów Złota 44.

Złota 44 to wybór idealny dla najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują perfekcji w każdym elemencie swojego otoczenia, a system audio Steinway Lyngdorf z pewnością spełni ich oczekiwania.

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy