Kolejny etap Apartamentów Dmowskiego czeka na mieszkańców

ATAL

Data publikacji: 26.08.2021,

Data aktualizacji: 26.08.2021

2 minuty czytania
Średnia ocen 5/5 na podstawie 1 głosu
Apartamenty Dmowskiego już ukończone!
Budowa poznańskiego osiedla Apartamenty Dmowskiego dobiegła końca. Dlaczego warto zamieszkać w tej inwestycji? Czytaj na RynekPierowtny.pl

ATAL, ogólnopolski deweloper, zakończył budowę oraz uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla drugiego etapu realizowanej w Poznaniu inwestycji Apartamenty Dmowskiego. Zgodnie z harmonogramem rozpoczyna się wydawanie kluczy do 149 mieszkań i 17 lokali usługowych. Tym samym dobiegła końca budowa całego osiedla Apartamenty Dmowskiego, w ramach którego deweloper zrealizował łącznie 443 mieszkania.

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 • gdzie znajduje się inwestycja Apartamenty Dmowskiego
 • co wyróżnia ten projekt
 • jakie mieszkania są dostępne w inwestycji 

W sprzedaży dostępne są jeszcze ostatnie wolne lokale. Osiedle powstało w Poznaniu przy ul. Krauthofera 22, u zbiegu dzielnic Łazarz i Górczyn. Jego atutem jest lokalizacja umożliwiająca dogodną komunikację z centrum miasta oraz dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej.

Budowa kolejnego etapu Apartamentów Dmowskiego przebiegła zgodnie z zakładanym planem i właśnie rozpoczynamy przekazania kluczy do lokali. Tym samym dobiegła końca realizacja całego osiedla. Stworzyliśmy wyjątkowy projekt na poznańskiej mapie nieruchomości, który oferuje zróżnicowaną ofertę lokali, a także zapewnia dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej i otoczenie licznych miejsc odpoczynku i rekreacji – mówi Zbigniew Juroszek, Prezes ATAL S.A.   

Apartamenty Dmowskiego to dwuetapowa inwestycja. Zrealizowany w marcu tego roku pierwszy etap osiedla składa się z czterech 7-piętrowych budynków, w których w sumie powstały 294 mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach i układach. W aktualnie przekazywanym drugim etapie w trzech 7-piętrowych budynkach powstało 149 mieszkań oraz 17 lokali o przeznaczeniu handlowo-usługowym. W ofercie sprzedaży obu etapów osiedla dostępnych jest jeszcze ok. 50 lokali.

Apartamenty Dmowskiego

Drugi etap poznańskiej inwestycji Apartamenty Dmowskiego to kolejny już projekt, dla którego ATAL uzyskał pozwolenie na użytkowanie w ostatnich miesiącach. W marcu br. deweloper zakończył budowę pierwszego etapu tego osiedla. Ponadto od początku roku ATAL zakończył budowę drugiego i trzeciego etapu warszawskiej inwestycji Nowa Grochowska oraz zlokalizowanego również w stolicy osiedla Apartamenty Ostródzka, a także IV etapu ATAL Kliny Zaciszę w Krakowie, III etapu łódzkiej inwestycji Apartamenty Drewnowska i kameralnego osiedla ATAL Oporów we Wrocławiu.

Poza tym ATAL Business Centers, działająca na rynku komercyjnym marka ogólnopolskiego dewelopera ATAL, ukończył prace budowlane i uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla dwóch obiektów biurowych – Krakowskiej 35 we Wrocławiu i Alei Pokoju 81 W Krakowie.

Od stycznia do czerwca ATAL przekazał klucze do 1 650 lokali mieszkaniowych i usługowych. Najwięcej lokali zostało wydanych w Warszawie (481), Łodzi (282) i Poznaniu (255). W minionym roku deweloper  przekazał klientom 3 002 lokale, co stanowi rekordowy wynik w historii firmy. 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

  Artykuły powiązane:

  Oferty

  Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: