Aleksandry Park - nowa inwestycja w Krakowie

Grupa Nieruchomości Kraków
29.08.2019
Średnia ocen 4/5 na podstawie 25 głosów
Aleksandry Park - nowa inwestycja w Krakowie
Aleksandry Park to nowa inwestycja na południu Krakowa. Zainteresowanie, jakie wzbudza, jest potwierdzeniem jego atrakcyjności. Sprawdź, dlaczego!

Inwestycję, której zakończenie planowane jest na IV kwartał 2020 roku, tworzy 159 mieszkań zlokalizowanych w trzy, dwu i siedmiopiętrowych budynkach. Wszystkie posiadają cichobieżne windy, w hali garażowej znajdują się miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Klienci mają również do dyspozycji garaże.

Metraże mieszkań przewidziane są dla klientów o różnych potrzebach - od kawalerek 26 m2, poprzez małe mieszkania 2 pokojowe (35 i 38 m2), po typowo rodzinne, 3 pokojowe (56 m2 ) i większe 70, 84, 90 oraz ponad 100 m2.

Mieszkania posiadają doskonale rozplanowane układy, zaaranżowane z myślą o maksymalnej funkcjonalności. Większość lokali min. 3 pokojowych posiada wielostronną ekspozycję (zapewniającą odpowiednie doświetlenie), często dwa balkony lub duże tarasy (część mieszkań parterowych posiada również przynależne ogrody).

Inspirująca lokalizacja   

Atrakcyjność i osobliwość położenia inwestycji buduje przede wszystkim fakt bezpośredniej bliskości ponad pięciohektarowego, malowniczego Parku Aleksandry, którego teren graniczy
z działką, na której realizowane jest przedsięwzięcie.

Zielona przestrzeń, będąca rajem dla miłośników przyrody, jest także doskonałym miejscem rekreacji dla całych rodzin. Liczne alejki spacerowe oraz urokliwy plac zabaw ulokowany pomiędzy drzewami z całą pewnością zachęcać będą do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Ogromnym plusem zabudowy w najbliższej okolicy jest rozplanowanie osiedli charakteryzujące się sporymi odległości między budynkami, dzięki czemu przestrzeń staje się przyjazna- mieszkańcy nie mają wrażenia „przytłoczenia”, a części wspólne wypełnione są zielenią, którą przecinają alejki spacerowe.

Walorem lokalizacji Aleksandry Park jest również istniejąca od lat pełna infrastruktura handlowo- usługowa (w zasięgu kilkuset metrów znajdują się duże supermarkety- w odległości 500 m Biedronka, 900 m Kaufland, Carrefour, Lidl), edukacyjna (szkoła podstawowa w odległości 350 m, ok. 600 m od inwestycji mieści się przedszkole).

Okolicę charakteryzuje sprawna komunikacja miejska- 250 m do najbliższego przystanku autobusowego, 400 m do zajezdni autobusowej, ok. 900 m do przystanku tramwaju.

Bliskość obwodnicy A4 pozwala na bardzo sprawny wyjazd z miasta w kierunku lotniska
w Balicach, Katowic oraz Rzeszowa.

Potencjał inwestycyjny

Warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt położenia inwestycji- niewielką odległość od Szpitala Uniwersyteckiego w Prokocimiu, którego nowa siedziba jest największym i najnowocześniejszym kompleksem medycznym w Polsce. Sprawia to, że oferta Aleksandry Park jest bardzo atrakcyjna również w perspektywie inwestycyjnej- 30% wszystkich mieszkań stanowią kawalerki, będące idealną ofertą dla tych Klientów,  którzy chcą zainwestować w mieszkania pod wynajem.

Za realizacją inwestycji odpowiada firma Deweloper MJB, której powstanie jest efektem ponad 30 letniego doświadczenia w branży budowlanej. Generalnym wykonawcą jest firma Kebex sp. z o.o. sp.k.

Sprzedaż prowadzi Grupa Nieruchomości Kraków. Firma specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego i posiada wieloletnie doświadczenie w tej branży. Grupa Nieruchomości Kraków jest licencjonowaną agencją nieruchomości zrzeszoną w Małopolskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

 
PODZIEL SIĘ:
KATEGORIE:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

    Artykuły powiązane:

    Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

    Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

    Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: