Wiadomości mieszkaniowe

Grupa Nieruchomości Kraków

Regionalne

29 sierpnia 2019

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 4/5 na podstawie 24 głosów

Aleksandry Park - nowa inwestycja w Krakowie

Aleksandry Park to nowa inwestycja na południu Krakowa. Zainteresowanie, jakie wzbudza, jest potwierdzeniem jego atrakcyjności. Sprawdź, dlaczego!

Aleksandry Park - nowa inwestycja w Krakowie

Inwestycję, której zakończenie planowane jest na IV kwartał 2020 roku, tworzy 159 mieszkań zlokalizowanych w trzy, dwu i siedmiopiętrowych budynkach. Wszystkie posiadają cichobieżne windy, w hali garażowej znajdują się miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Klienci mają również do dyspozycji garaże.

Metraże mieszkań przewidziane są dla klientów o różnych potrzebach - od kawalerek 26 m2, poprzez małe mieszkania 2 pokojowe (35 i 38 m2), po typowo rodzinne, 3 pokojowe (56 m2 ) i większe 70, 84, 90 oraz ponad 100 m2.

Mieszkania posiadają doskonale rozplanowane układy, zaaranżowane z myślą o maksymalnej funkcjonalności. Większość lokali min. 3 pokojowych posiada wielostronną ekspozycję (zapewniającą odpowiednie doświetlenie), często dwa balkony lub duże tarasy (część mieszkań parterowych posiada również przynależne ogrody).

Inspirująca lokalizacja   

Atrakcyjność i osobliwość położenia inwestycji buduje przede wszystkim fakt bezpośredniej bliskości ponad pięciohektarowego, malowniczego Parku Aleksandry, którego teren graniczy
z działką, na której realizowane jest przedsięwzięcie.

Zielona przestrzeń, będąca rajem dla miłośników przyrody, jest także doskonałym miejscem rekreacji dla całych rodzin. Liczne alejki spacerowe oraz urokliwy plac zabaw ulokowany pomiędzy drzewami z całą pewnością zachęcać będą do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Ogromnym plusem zabudowy w najbliższej okolicy jest rozplanowanie osiedli charakteryzujące się sporymi odległości między budynkami, dzięki czemu przestrzeń staje się przyjazna- mieszkańcy nie mają wrażenia „przytłoczenia”, a części wspólne wypełnione są zielenią, którą przecinają alejki spacerowe.

Walorem lokalizacji Aleksandry Park jest również istniejąca od lat pełna infrastruktura handlowo- usługowa (w zasięgu kilkuset metrów znajdują się duże supermarkety- w odległości 500 m Biedronka, 900 m Kaufland, Carrefour, Lidl), edukacyjna (szkoła podstawowa w odległości 350 m, ok. 600 m od inwestycji mieści się przedszkole).

Okolicę charakteryzuje sprawna komunikacja miejska- 250 m do najbliższego przystanku autobusowego, 400 m do zajezdni autobusowej, ok. 900 m do przystanku tramwaju.

Bliskość obwodnicy A4 pozwala na bardzo sprawny wyjazd z miasta w kierunku lotniska
w Balicach, Katowic oraz Rzeszowa.

Potencjał inwestycyjny

Warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt położenia inwestycji- niewielką odległość od Szpitala Uniwersyteckiego w Prokocimiu, którego nowa siedziba jest największym i najnowocześniejszym kompleksem medycznym w Polsce. Sprawia to, że oferta Aleksandry Park jest bardzo atrakcyjna również w perspektywie inwestycyjnej- 30% wszystkich mieszkań stanowią kawalerki, będące idealną ofertą dla tych Klientów,  którzy chcą zainwestować w mieszkania pod wynajem.

Za realizacją inwestycji odpowiada firma Deweloper MJB, której powstanie jest efektem ponad 30 letniego doświadczenia w branży budowlanej. Generalnym wykonawcą jest firma Kebex sp. z o.o. sp.k.

Sprzedaż prowadzi Grupa Nieruchomości Kraków. Firma specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości z rynku pierwotnego i posiada wieloletnie doświadczenie w tej branży. Grupa Nieruchomości Kraków jest licencjonowaną agencją nieruchomości zrzeszoną w Małopolskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy