III Etap Marina Mokotów w sprzedaży

Dom Development S.A.

Data publikacji: 26.04.2019, Data aktualizacji: 06.07.2021

Średnia ocen 3/5 na podstawie 25 głosów

III Etap Marina Mokotów w sprzedaży
Dom Development S.A. rozpoczął sprzedaż III etapu nowej odsłony Mariny Mokotów – osiedla, będącego jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych przestrzeni mieszkalnych w Warszawie.

Nowa Marina Mokotów to połączenie najwyższej jakości architektury, zieleni i przyjaznej dla mieszkańców przestrzeni. W nowej odsłonie osiedle będzie ogólnodostępne. W ramach III etapu powstanie 205 apartamentów oraz 20 lokali usługowych. Przekazanie kluczy planowane jest na IV kwartał 2020 roku. 

Nowa część inwestycji zlokalizowana od ulicy Żwirki i Wigury będzie się wtapiać harmonijnie w istniejącą od kilkunastu lat Marinę i otaczającą ją zieleń. Bezpośrednio przy apartamentach  (u zbiegu ulic Racławickiej oraz Żwirki i Wigury) na wałach XIX-wiecznego fortu, tworzony jest park z alejkami spacerowymi i elementami artystycznymi. Wzdłuż Mariny Mokotów od strony ul. Żwirki i Wigury powstała ścieżka zdrowia w formie trasy spacerowo-biegowej, w przygotowaniu są siłownia plenerowa oraz integracyjny plac zabaw. Znajdujący się w sąsiedztwie Fort Mokotów, unikalny teren z bogatą historią, pracowniami artystycznymi i lokalami gastronomicznymi jest kolejnym miejscem idealnym na spacer czy kolację.

Dla miłośników rowerów tuż przy inwestycji powstała ścieżka rowerowa połączona z miejską siecią tras. Dzięki bliskości centrum i głównych arterii komunikacyjnych mieszkańcy inwestycji z łatwością mogą przemieszczać się do Śródmieścia i innych części miasta, w tym na lotnisko F. Chopina (dojazd samochodem zajmuje ok. 8 min.). W pobliżu znajduje się także jeden z najważniejszych w Warszawie terenów zielonych - park Pole Mokotowskie, a także centra biznesowe czy  lubiana przez warszawiaków Galeria Mokotów. W najbliższej okolicy położone są również najlepsze warszawskie szkoły i przedszkola.

Nowa Marina Mokotów to jeden z naszych flagowych projektów, kolejna odsłona konceptu, który jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych przestrzeni mieszkalnych w Warszawie. Apartamenty powstają z myślą o najbardziej wymagających mieszkańcach stolicy, ceniących prestiżową lokalizację, otoczenie zieleni i komfort miejskiego życia. Tworzony specjalnie dla mieszkańców 2-hektarowy park dopełni przestrzeń wokół i nada jej unikalnego charakteru – powiedział Jarosław Szanajca, Prezes Dom Development S.A.

Modernistyczny styl architektury apartamentowców podkreśli elegancka forma, tworzona przy użyciu najwyższej jakości materiałów zarówno na zewnątrz jak i przy wykończeniu wnętrz m.in. kamień czy elegancki antracyt. Jasne elewacje, z dominującą bielą, będą korespondować z ciepłymi barwami, a przeszklenia balkonów oraz loggii nadadzą lekkości.

W ramach III etapu Nowej Mariny Mokotów, w dwóch budynkach liczących 5 pięter, oddanych zostanie 205 apartamentów (o metrażach od 32,7 do 119,7 m2) oraz 20 lokali usługowych. Przestronne okna zapewnią większe doświetlenie pomieszczeń. Wszystkie apartamenty w cenie sprzedaży będą posiadały loggie, balkony lub duże tarasy. Na parterze do dyspozycji oddane zostaną prywatne ogródki, a mieszkańcy będą mogli cieszyć się widokiem na pięknie zaaranżowaną zieleń wokół budynków i na terenie dziedzińców oraz dostępem do parku z rzeźbami. W nowej Marinie Mokotów jedynie wewnętrzne patia będą chronić prywatność, natomiast pozostałe części osiedla pozostaną ogólnodostępne.

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

1 Komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
  • Grzegorz Pietrasz

    Jestem Interesowany Mieszkanie Marina Mokotow

    19 czerwca 2019, 15:34

Artykuły powiązane

Regionalne

Rynek nieruchomości

Wiadomości

Wnętrza

Inne

Udostępnij
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: