139. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań
31.08.2020
Średnia ocen 5/5 na podstawie 4 głosów
139. Krakowska Giełda Domów i Mieszkań
Kilkadziesiąt firm przedstawi swoją ofertę podczas najbliższej Krakowskiej Giełdy Domów i Mieszkań. Dla zainteresowanych przygotowano wirtualne spacery i wykłady.

Po półrocznej przerwie Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań powraca do organizacji  targów mieszkaniowych w Centrum Targowym Chemobudowa przy ul. Klimeckiego 14. Najbliższe odbędą się w weekend 5-6 września 2020 r.

- Pandemia nie wstrzymała procesu inwestycyjnego – podkreśla Lucyna Płonka, dyrektor biura SBDiM. - Budowy są kontynuowane. Mało tego, pojawiły się też nowe. Z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa zalecanych przez władze sanitarne funkcjonują też biura sprzedaży. Pomaga obecność firm w internecie. Zdalnie można załatwić dziś znacznie więcej spraw niż jeszcze w lutym czy w marcu. Także najbliższa Krakowskim Giełda Domów i Mieszkań odbędzie się zgodnie z obowiązującymi przepisami. Kraków – jak wiadomo – znalazł się ostatnio w tzw. żółtej strefie. Stąd nasz apel o zabranie ze sobą maseczek, a także o zachowanie bezpiecznych odległości podczas rozmów i spotkań. Sytuacji sprzyja fakt, że mamy do dyspozycji ogromną halę zapewniającą utrzymanie odpowiedniego dystansu społecznego oraz duży bezpłatny parking. Zapewniamy też przy wejściu bezdotykowe mierzenie temperatury przy pomocy specjalnej bramki, a także środki do dezynfekcji.

Krakowska Giełda Domów i Mieszkań

W Giełdzie zapowiedziało udział kilkudziesięciu wystawców – wśród nich również firmy doradcze z dziedziny finansów. Sytuacja wymusiła zmianę formuły wykładów, które zwykle odbywały się podczas Giełdy. Dla tych klientów, którzy nie będą chętni wysłuchać prelekcji na miejscu, udostępnione zostaną materiały w formie cyfrowej. Nagrania na stronie internetowej www.gielda.sbdim.pl będą zawierać wiele praktycznych uwag dotyczących zakupu mieszkań, kredytów hipotecznych, a także odbioru technicznego nowo nabytych lokali. Wykłady zostały przygotowane przez ekspertów reprezentujących firmy: Phinance, Konsult, Krakowski Rynek Nieruchomości oraz W Szpilkach na Budowie. Dodatkową atrakcją targów będą wirtualne spacery po mieszkaniach zgłoszonych przez wystawców. Przygotowane zostały przez firmę 3D Estate przy współpracy z partnerem tej edycji targów – Obido. 

Możliwość wolnego wstępu zapewnia wejściówka, którą – zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami sanitarnymi – można pobrać bezpłatnie na stronie wydarzenia po dokonaniu rejestracji.

 
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ ARTYKUŁ:
Dodaj komentarz

    Artykuły powiązane:

    Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

    Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

    Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: