zachodniopomorskie

Informacja na temat woj. zachodniopomorskiego

Aktualnie w woj. zachodniopomorskim dostępnych jest 4 508 ofert w 118 inwestycjach

zachodniopomorskie

Województwo zachodniopomorskie to jedna z 16 jednostek administracyjnych Polski. Jego powierzchnia wynosi 22 892,48 kilometrów kwadratowych. Głównym miastem województwa jest Szczecin. Na terenie regiony przeważają tereny nizinne, średnia wysokość wynosi tu zaledwie 71,9 m.n.p.m. Najwyższy punkt w województwie to wierzchołek Góry Rozwali (240 m.n.p.m) zaś najniższy to brzeg Morza Bałtyckiego (0 m.n.p.m.) Lesistość obszaru wynosi około 35 procent.

Informacja o lokalizacji

Według stanu na 2008 rok, w regionie działają 22 uczelnie, 475 szkół podstawowych, 254 gimnazjów oraz 41 liceów profilowanych, 125 techników, 116 liceów ogólnokształcących, 22 szkoły artystyczne, i 127 szkół policealnych dla dorosłych. Największą szkołą wyższą działającą w regionie jest Uniwersytet Szczecińśki.

Do województwa zachodniopomorskiego przybywa bardzo dużo turystów. W 2008 roku 21,8 procent z nich stanowiły osoby pochodzące z zagranicy. Znajdujące się w regionie liczne hotele, ośrodki wczasowe, bazy noclegowe itp. zachęcają ludzi do odwiedzania tego regionu.

Oferta mieszkaniowa

Poszukujący nowych nieruchomości w woj. zachodniopomorskim mogą wybierać z pośród 118 inwestycji mieszkaniowych w których łącznie deweloperzy mają w sprzedaży 4 270 mieszkań i 192 domy jednorodzinne. Ceny nowych lokali dostępnych w woj. zachodniopomorskim wahają się od 3 283 do 33 210 zł za metr kwadratowy. W ostatnim czasie w 6 nieruchomościach zostały obniżone ceny oraz aktualnie obowiązuje 6 ofert promocyjnych. W woj. zachodniopomorskim mamy także 1 mieszkanie w ofercie last minute .

Zobacz inwestycje w woj. zachodniopomorskim

Inwestycje polecane

Wiadomości na temat woj. zachodniopomorskiego

Panoramika VI z pozwoleniem na budowę

,

Panoramika VI z pozwoleniem na budowę

Ronson Development uzyskał prawomocne pozwolenie na budowę VI etapu osiedla Panoramika w Szczecinie. Sprzedaż mieszkań ruszy w poniedziałek 20 lipca. Sprawdź!

Małe mieszkania schodzą na pniu

,

Małe mieszkania schodzą na pniu

Inwestowanie w nieruchomości stało się popularne, a przy dzisiejszym zapotrzebowaniu na mieszkania w dużych miastach – bardzo dochodowe. Coraz więcej osób upatruje w tej formie lokowania kapitału sposobu na dodatkowy przychód teraz jak i na emeryturze. Problem w tym, że małe ...

Czynsze rosną wraz z cenami lokali

,

Czynsze rosną wraz z cenami lokali

Ceny mieszkań stale rosną. Ten wzrostowy trend rozpoczął się już w 2013 roku. Nasi analitycy wzięli więc pod lupę kilkanaście ważnych rynków mieszkaniowych.

W marcu 2018 roku ruszyła budowa nowego osiedla na szczecińskich Gumieńcach

,

W marcu 2018 roku ruszyła budowa nowego osiedla na szczecińskich Gumieńcach

Firma Vastbouw Polska Sp. z o.o. realizuje kolejną inwestycję mieszkaniową w Szczecinie.

Własny apartament pomysłem na wakacje

,

Własny apartament pomysłem na wakacje

Poszukiwanie dogodnego miejsca, które oferuje odpowiedni standard wakacyjnego wypoczynku to nie lada wyzwanie. Zamiast zmagać się z tym co roku, może warto zakupić apartament w lokalizacji, która nam najbardziej odpowiada. Będzie to nasza wakacyjna przystań, a dodatkowo możem...