wielkopolskie

Informacja na temat woj. wielkopolskiego

Aktualnie w woj. wielkopolskim dostępnych jest 6 401 ofert w 155 inwestycjach

wielkopolskie

Województwo wielkopolskie - jedna z szesnastu jednostek administracyjnych Polski. Miasto Poznań jest siedzibą wojewody oraz władz samorządu województwa. Jest to drugie województwo w kraju pod względem powierzchni oraz trzecie pod względem liczby ludności. W regionie tym przeważają tereny wybitnie nizinne, średnia wysokość wynosi 101,1 m.n.p.m. Najniższym punktem jest obszar znajdujący się w dolinie Warty, u ujścia Noteci - wynosi -21 m.p.p.m., zaś najwyższym wierzchołek Kobylej Góry - jego wysokość wynosi 284 m.n.p.m.

Informacja o lokalizacji

Na terenie Wielkopolski działają liczne kluby sportowe znajdujące się w wielkopolskich powiatach i gminach. Znajdują się tam również liczne obiekty sportowe, które nie odbiegają od europejskich standardów. Uprawianie sportu umożliwiają także liczne stadiony, hale sportowe i sale gimnastyczne, których wciąż przybywa. Wojewódzkie miasta i gminy wykazują coraz większą aktywność oraz bardziej profesjonalne przygotowanie do organizacji różnych imprez sportowych. Wiele z nich zaczyna nabierać już charakter cykliczny.

Oferta mieszkaniowa

Poszukujący nowych nieruchomości w woj. wielkopolskim mogą wybierać z pośród 155 inwestycji mieszkaniowych w których łącznie deweloperzy mają w sprzedaży 6 003 mieszkania i 257 domów jednorodzinnych. Ceny nowych lokali dostępnych w woj. wielkopolskim wahają się od 2 999 do 41 847 zł za metr kwadratowy. W ostatnim czasie w 7 nieruchomościach zostały obniżone ceny oraz aktualnie obowiązuje 11 ofert promocyjnych. W woj. wielkopolskim mamy także 1 mieszkanie w ofercie last minute .

Zobacz inwestycje w woj. wielkopolskim

Inwestycje polecane

Wiadomości na temat woj. wielkopolskiego

Reduta Nowe Podolany w budowie

,

Reduta Nowe Podolany w budowie

Przy ulicy Jasielskiej na poznańskich Podolanach trwają prace związane z 8 budynkiem inwestycji Reduta Nowe Podolany. Klienci na tym etapie sprzedaży i budowy mają do wyboru mieszkania o powierzchni od 46 do 85 mkw. Termin realizacji planowany jest na czerwiec 2020 roku.

Dlaczego warto pracować i mieszkać w Poznaniu?

,

Dlaczego warto pracować i mieszkać w Poznaniu?

W jakich zawodach najłatwiej o pracę w Poznaniu? Ile zarabiają poznaniacy? Sprawdzamy, dlaczego warto zamieszkać i pracować w stolicy Wielkopolski.

Cele dewelopera Archicom na 2019 rok

,

Cele dewelopera Archicom na 2019 rok

Grupa Archicom planuje osiągnąć w 2019 r. wynik sprzedaży na poziomie 1300-1600 mieszkań i przekazać swoim klientom 1500-1600 lokali.

Mieszkanie na wynajem w Poznaniu. Co warto wiedzieć?

,

Mieszkanie na wynajem w Poznaniu. Co warto wiedzieć?

Jakie mieszkanie najlepiej kupić na wynajem w Poznaniu? Sprawdzamy oczekiwania najemców i ofertę serwisu RynekPierwotny.pl.

Dom za miastem czy mieszkanie w centrum? Szeroki wybór w Poznaniu

,

Dom za miastem czy mieszkanie w centrum? Szeroki wybór w Poznaniu

Jeszcze kilka lat temu wielu mieszkańców Poznania poszukiwało nowych domów w ościennych gminach, dziś kupujący coraz częściej doceniają wygodne lokalizacje w centrum.