Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Sprawdź dlaczego możesz nam zaufać?

RynekPierwotny.pl prezentuje atrakcyjne oferty wprost od deweloperów.

Bez pośredników i bez prowizji

Bez pośredników
i bez prowizji

Nie jesteśmy agencją
nieruchomości.
Prezentujemy najlepsze oferty
bezpośrednio od deweloperów.

Szybka odpowiedź od dewelopera

Szybka odpowiedź
od dewelopera

Na Twoje zapytanie większość
deweloperów odpowie w ciągu godziny.
Niektórzy przedstawią Ci ofertę już
kilka minut po otrzymanym zgłoszeniu.

Precyzyjna wyszukiwarka ofert

Precyzyjna
wyszukiwarka ofert

Używaj wyszukiwarki, a odkryjesz
wiele atrakcyjnych nieruchomości.
Jeśli nie masz czasu skorzystaj z opcji
„Znajdziemy dla Ciebie”.

Mazowieckie, Warszawa

Informacja na temat Warszawy

Aktualnie w Warszawie dostępnych jest 16 307 ofert w 471 inwestycjach

Mazowieckie, Warszawa
Zobacz na mapie

Warszawa jest stolicą Polski oraz głównym miastem województwa mazowieckiego, a jednocześnie największym miastem w kraju. Jest ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym na skalę europejską. W jej ramach znajduje się siedziba Prezydenta, Sejmu, Senatu Rady Ministrów, Narodowego Banku Polskiego oraz wielu innych instytucji i władz centralnych. Ciekawostką jest, iż Warszawa jest jedyną stolicą w Europie, która znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie parku narodowego. W stolicy Polski znajduje się około 40 budynków, których wysokość przekracza 65 metrów. Najwyższym budynkiem jest Pałac Kultury i Nauki, zaś w następnej kolejności plasuje się Sky Tower oraz Warsaw Trade Tower. Warszawa stanowi również duży ośrodek gospodarczy. W jej ramach siedzibę posiada co dwunaste przedsiębiorstwo działające w Polsce.

Informacja o lokalizacji

Na terenie Warszawy działa wiele placówek oświatowych. 884 przedszkola, 992 szkół ( 296 podstawowych, 236 gimnazjalnych oraz 460 ponadgimnazjalnych). Ponadto, miasto jest największym ośrodkiem akademickim w kraju. 66 szkół wyższych posiada tam swoje siedziby. Najlepiej plasujące się w rankingach oraz największe to: Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska, Szkoła Główna Handlowa, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Akademia Leona Koźmińskiego, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wojskowa Akademia Techniczna, Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych i wiele innych.

Warszawa posiada bogate zaplecze medyczne. W mieście funkcjonuje wiele szpitali publicznych, w tym wyspecjalizowane np. Instytut Hematologii i Transfuzjologii, Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc czy Instytut Psychiatrii i Neurologii. Ponadto działa tam wiele publicznych przychodni oraz niepublicznych placówek i ośrodków zdrowia.

Największym obiektem sportowym w Warszawie jest wielofunkcyjny Stadion Narodowy, który pomieści nawet 58 tysięcy widzów. Przystosowany jest on do meczów piłkarskich, rugby, footballu amerykańskiego oraz do widowisk rozrywkowych. W ramach miasta znajduje się także stadion Pepsi Arena, Gwardii Warszawy, Skry Warszawa oraz Stadion Polonii. Działają tam także dwa kluby piłkarskie, które uczestniczyły w Ekstraklasie - Legia Warszawa oraz Polonia Warszawa. Główne warszawskie kluby sportowe, w których uprawiane są różne dyscypliny to: CWKS Legia Warszawa, Polonia Warszawa, KSP Warszawianka, RKS Skra Warszawa oraz WKS Gwardia Warszawa.

Oferta mieszkaniowa

Poszukujący nowych nieruchomości w Warszawie mogą wybierać z pośród 471 inwestycji mieszkaniowych w których łącznie deweloperzy mają w sprzedaży 15 741 mieszkań i 213 domów jednorodzinnych. Ceny nowych lokali dostępnych w Warszawie wahają się od 3 791 do 49 092 zł za metr kwadratowy. W ostatnim czasie w 10 nieruchomościach zostały obniżone ceny oraz aktualnie obowiązuje 38 ofert promocyjnych. W Warszawie mamy także 3 mieszkania w ofercie last minute oraz 2 oferty w przedsprzedaży. W najbliższym czasie w 5 inwestycji mieszkaniowych odbędą się dni otwarte.

Zobacz inwestycje w Warszawie

Inwestycje polecane

Wiadomości na temat Warszawy