Informacja na temat Zalasewa

Aktualnie w Zalasewie dostępnych jest 114 ofert w 5 inwestycjach

wielkopolskie, poznański, Zalasewo

Zalasewo jest niewielką wsią pod Swarzędzem, która znajduje się ok. 12 km od centrum Poznania. Dzięki bliskości okolicznych dróg krajowych, mieszkańcy mogą dojechać do stolicy Wielkopolski nawet w 20 minut. Dlatego wiele osób decyduje się zamieszkać w Zalasewie, w którym ceny nieruchomości są zazwyczaj znacznie niższe. Jest to bardzo zurbanizowany teren. Dominuje zabudowa nisko kondygnacyjna, w większości domki jednorodzinne. W okolicy znajdują się również liczne tereny zielone. Przez wieś przepływa Rów Zalasewski. Zalasewo jest silnie związane ze Swarzędzem, z którym graniczy. Razem z nim oraz Jasiną tworzy wspólną jednostkę przestrzenną. Działa tu komunikacja miejska - najwięcej linii autobusowych prowadzi do Swarzędza, jedna do Poznania. Obecna jest infrastruktura miejska: szkoły, sklepy, ośrodki sportowe. Zalasewo to ciekawa alternatywa dla zatłoczonych osiedli wielkomiejskich.

Informacja o lokalizacji

W Zalasewie działają szkoły podstawowe, przedszkola i żłobki.

Mieszkańcy mogą skorzystać z prywatnych i publicznych ośrodków zdrowia.

Działa zalasewski klub piłkarski Antares Zalasewo. Dostępne są boiska i hale sportowe.

Zalasewo charakteryzuje się średnio rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową. Na tym terenie działają dyskonty, sklepy spożywcze itp.

Ze powodu bliskości Swarzędza, najbliższe ośrodki kultury znajdują się w tym mieście.

Oferta mieszkaniowa

Poszukujący nowych nieruchomości w Zalasewie mogą wybierać z pośród 5 inwestycji mieszkaniowych w których łącznie deweloperzy mają w sprzedaży 102 mieszkania i 12 domów jednorodzinnych. Ceny nowych lokali dostępnych w Zalasewie wahają się od 4 800 do 5 843 zł za metr kwadratowy.

Zobacz inwestycje w Zalasewie

Inwestycje polecane

Wiadomości na temat Zalasewa

Rośnie Leśna Aleja w Zalasewie

,

Rośnie Leśna Aleja w Zalasewie

Na nowo powstającej Leśnej Alei praca wre. Kameralne osiedle rośnie w oczach. Budowa rozpoczęła się w marcu, a już stoją pierwsze piętra części budynków. W I etapie powstaje 7 domów szeregowych o powierzchni 84,07 mkw. Projekt zostanie zakończony w II kwartale 2019 roku.

Widoczne postępy na budowach w Poznaniu

,

Widoczne postępy na budowach w Poznaniu

Wiosna przyniosła kolejne wiadomości o postępach na budowach w Poznaniu, jak i na jego przedmieściach. Wśród wszystkich inwestycji, można zauważyć, że w granicach miasta powstaje więcej mieszkań, a w powiecie – domów.

Na Alei Bukowej przekazują klucze

,

Na Alei Bukowej przekazują klucze

Niedawno zakończyła się budowa inwestycji Aleja Bukowa w Zalasewie pod Poznaniem.

Nowa inwestycja Planetbud Development już na finiszu

,

Nowa inwestycja Planetbud Development już na finiszu

Niebawem zakończy się prowadzona przez Planetbud Developement budowa inwestycji Aleja Wiśniowa w Zalasewie. Projekt gotowy jest w 90 %. Ulica Rivoliego zyska 29 domów w zabudowie bliźniaczej. Są to lokale o zróżnicowanej powierzchni od 78 do 104 mkw. z dwoma miejscami postojo...

Trwa montaż więźby dachowej w domach w Rabowicach

,

Trwa montaż więźby dachowej w domach w Rabowicach

W podpoznańskich Rabowicach z tygodnia na tydzień widoczne są postępy na inwestycji domów w zabudowie bliźniaczej, przy ulicy Bliskiej. Powstają tu Zielone Rabowice II.