mazowieckie

Informacja na temat woj. mazowieckiego

Aktualnie w woj. mazowieckim dostępnych jest 16 802 oferty w 550 inwestycjach

mazowieckie

Województwo mazowieckie jest największym województwem w Polsce, które zamieszkuje największa liczba ludności w odniesieniu do innych regionów. Jego obszar wynosi 35 588,47 kilometrów kwadratowych. Głównym miastem województwa jest stolica Polski - Warszawa. Większą część regionu zajmuje Niż Środkowoeuropejski. Ukształtowanie powierzchni posiada w w znacznej mierze charakter nizinny, a jego najwyższy punkt to wierzchołek Altany, posiadający 408 m. n. p. m.

Informacja o lokalizacji

Warszawa jest miastem, w którym znajduje się największa liczba uczelni. Do najbardziej znanych należą: Akademia Obrony Narodowej, Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, Politechnika Warszawska, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Szkoła Główna Handlowa, Uniwersytet Warszawski, Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie.

W województwie Mazowieckim znajduje się jeden z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich Legia Warszawa. Grają tu także liczne inne kluby piłkarskie. Na terenie województwa działa także utytułowany klub piłki ręcznej w Polsce - Orlen Wisła Płock.

Oferta mieszkaniowa

Poszukujący nowych nieruchomości w woj. mazowieckim mogą wybierać z pośród 550 inwestycji mieszkaniowych w których łącznie deweloperzy mają w sprzedaży 15 425 mieszkań i 1 140 domów jednorodzinnych. Ceny nowych lokali dostępnych w woj. mazowieckim wahają się od 2 373 do 50 300 zł za metr kwadratowy. W ostatnim czasie w 26 nieruchomościach zostały obniżone ceny oraz aktualnie obowiązuje 48 ofert promocyjnych. W woj. mazowieckim mamy także 4 mieszkania w ofercie last minute oraz 2 oferty w przedsprzedaży. W najbliższym czasie w 15 inwestycji mieszkaniowych odbędą się dni otwarte.

Zobacz inwestycje w woj. mazowieckim

Inwestycje polecane

Wiadomości na temat woj. mazowieckiego

Najem krótko i długoterminowy – podobieństwa i różnice

,

Najem krótko i długoterminowy – podobieństwa i różnice

Najem krótko i długoterminowy - czym różnią się od siebie oba sposoby inwestycji w nieruchomości? Czytaj!

Wynajem krótkoterminowy

,

Wynajem krótkoterminowy

Wynajem krótkoterminowy zyskuje na popularności. Dla kogo to dobre rozwiązanie i na jakie zyski można liczyć?

Rekuperacja w domu

,

Rekuperacja w domu

Wiele osób zadaje sobie pytanie - co to jest rekuperacja? Wentylacja z rekuperacją stała się już wyznacznikiem nowoczesnej inwestycji. Jakie są jej zalety?

Fatum Zegrza nad deweloperami?

,

Fatum Zegrza nad deweloperami?

Nieco ponad dekadę temu, Zalew Zegrzyński okrzyknięty został kandydatem do miana Lazurowego Wybrzeża. Co dziś pozostało z tych wizji?

Willa jak ze snów pod Warszawą

,

Willa jak ze snów pod Warszawą

20 kilometrów od centrum stolicy ruszył unikalny projekty deweloperski. Konstanciński Sen to 4 wyjątkowe wille, które odpowiadają na potrzeby wymagających klientów.