mazowieckie

Informacja na temat woj. mazowieckiego

Aktualnie w woj. mazowieckim dostępnych jest 16 578 ofert w 521 inwestycjach

mazowieckie

Województwo mazowieckie jest największym województwem w Polsce, które zamieszkuje największa liczba ludności w odniesieniu do innych regionów. Jego obszar wynosi 35 588,47 kilometrów kwadratowych. Głównym miastem województwa jest stolica Polski - Warszawa. Większą część regionu zajmuje Niż Środkowoeuropejski. Ukształtowanie powierzchni posiada w w znacznej mierze charakter nizinny, a jego najwyższy punkt to wierzchołek Altany, posiadający 408 m. n. p. m.

Informacja o lokalizacji

Warszawa jest miastem, w którym znajduje się największa liczba uczelni. Do najbardziej znanych należą: Akademia Obrony Narodowej, Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, Politechnika Warszawska, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Szkoła Główna Handlowa, Uniwersytet Warszawski, Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie.

W województwie Mazowieckim znajduje się jeden z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich Legia Warszawa. Grają tu także liczne inne kluby piłkarskie. Na terenie województwa działa także utytułowany klub piłki ręcznej w Polsce - Orlen Wisła Płock.

Oferta mieszkaniowa

Poszukujący nowych nieruchomości w woj. mazowieckim mogą wybierać z pośród 521 inwestycji mieszkaniowych w których łącznie deweloperzy mają w sprzedaży 15 395 mieszkań i 861 domów jednorodzinnych. Ceny nowych lokali dostępnych w woj. mazowieckim wahają się od 2 820 do 33 900 zł za metr kwadratowy. W ostatnim czasie w 18 nieruchomościach zostały obniżone ceny oraz aktualnie obowiązuje 36 ofert promocyjnych. W woj. mazowieckim mamy także 1 ofertę w przedsprzedaży. W najbliższym czasie w 7 inwestycji mieszkaniowych odbędą się dni otwarte.

Zobacz inwestycje w woj. mazowieckim

Inwestycje polecane

Wiadomości na temat woj. mazowieckiego

Najem krótko i długoterminowy – podobieństwa i różnice

,

Najem krótko i długoterminowy – podobieństwa i różnice

Polacy, gdy słyszą o zarabianiu na nieruchomościach, myślą zazwyczaj o zakupie mieszkania i wynajęciu go komuś, kto w nim zamieszka. Wciąż zdecydowanie mniej popularny jest najem krótkoterminowy, choć wysokie zyski, którymi kusi, sprawiają, że jest o nim coraz głośniej. Czym ...

Rekuperacja w domu

,

Rekuperacja w domu

Wiele osób zadaje sobie pytanie - co to jest rekuperacja? Wentylacja z rekuperacją stała się już wyznacznikiem nowoczesnej inwestycji. Jakie są jej zalety?

Fatum Zegrza nad deweloperami?

,

Fatum Zegrza nad deweloperami?

Nieco ponad dekadę temu, Zalew Zegrzyński okrzyknięty został kandydatem do miana Lazurowego Wybrzeża. Co dziś pozostało z tych wizji?

Willa jak ze snów pod Warszawą

,

Willa jak ze snów pod Warszawą

20 kilometrów od centrum stolicy ruszył unikalny projekty deweloperski. Konstanciński Sen to 4 wyjątkowe wille, które odpowiadają na potrzeby wymagających klientów.

Czy można będzie odrobić mieszkaniowe straty?

,

Czy można będzie odrobić mieszkaniowe straty?

Kolejne doniesienia dotyczące wzrostu cen mieszkań, z pewnością nie stanowią dobrej wiadomości dla wszystkich osób planujących zakup „M”.