lubuskie

Informacja na temat woj. lubuskiego

Aktualnie w woj. lubuskim dostępnych jest 505 ofert w 12 inwestycjach

lubuskie

Województwo lubuskie zajmuje powierzchnię 13 987,88 kilometrów kwadratowych. Siedzibą Wojewody jest miasto Gorzów Wielkopolski, zaś władz samorządu województwa - Zielona Góra. Dzielnica powołana do życia została w 1999 roku. Zajmuje teren dawnego województwa gorzowskiego i zielonogórskiego oraz niewielkiej części leszczyńskiego. Województwo Lubuskie posiada największą lesistość w skali kraju, aż 49 procent.

Informacja o lokalizacji

Na terenie regionu znajdują się liczne ośrodki akademickie. Do najważniejszych należą: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gorzowie Wielkopolskim, Uniwersytet Zielonogórski, Politechnika Poznańska – Wydział Maszyn i Transportu w Żaganiu, AWF w Poznaniu – Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim oraz Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim.

Oferta mieszkaniowa

Poszukujący nowych nieruchomości w woj. lubuskim mogą wybierać z pośród 12 inwestycji mieszkaniowych w których łącznie deweloperzy mają w sprzedaży 444 mieszkania i 61 domów jednorodzinnych. Ceny nowych lokali dostępnych w woj. lubuskim wahają się od 3 600 do 6 000 zł za metr kwadratowy.

Zobacz inwestycje w woj. lubuskim

Inwestycje polecane

Wiadomości na temat woj. lubuskiego

Kompleks Zachodnia II coraz bliżej końca

,

Kompleks Zachodnia II coraz bliżej końca

Wraz z końcem października zakończy się kolejny etap budowy osiedla Kompleks Zachodnia.

Małe mieszkania schodzą na pniu

,

Małe mieszkania schodzą na pniu

Inwestowanie w nieruchomości stało się popularne, a przy dzisiejszym zapotrzebowaniu na mieszkania w dużych miastach – bardzo dochodowe. Coraz więcej osób upatruje w tej formie lokowania kapitału sposobu na dodatkowy przychód teraz jak i na emeryturze. Problem w tym, że małe ...

W Gorzowie Budnex nie zwalnia tempa

,

W Gorzowie Budnex nie zwalnia tempa

Kolejny etap inwestycji firmy Budnex przy Placu Jana Pawła II w Gorzowie już niebawem będzie gotowy do użytku. Trwają ostatnie prace wykończeniowe, a niemalże wszystkie lokale są już sprzedane. W połowie września kolejne 94 mieszkania będą gotowe do odbioru.

Które powiaty odstraszają deweloperów?

,

Które powiaty odstraszają deweloperów?

Wyniki niedawnej analizy portalu RynekPierwotny.pl wskazują, że w 2017 r. miała miejsce aktywizacja wielu mniejszych rynków deweloperskich (np. olsztyńskiego oraz bydgoskiego).

Jak z głową kupić duże mieszkanie?

,

Jak z głową kupić duże mieszkanie?

Nasze mieszkaniowe potrzeby zmieniają się na różnych etapach życia. Zaczynamy od małych lokali, później mamy większą rodzinę i zdolność kredytową więc poszukujemy dużego mieszkania by finalnie, gdy już dzieci się wyprowadzą znów zastanowić się nad zmianą lokalu na mniejszy. J...