lubelskie

Informacja na temat woj. lubelskiego

Aktualnie w woj. lubelskim dostępnych jest 2 099 ofert w 58 inwestycjach

lubelskie

Województwo Lubelskie to jednostka samorządu terytorialnego i podziału administracyjnego kraju, której powierzchnia wynosi 25 122,49 km². Zajmuje obszar Niziny Południowopodlaskiej, Polesia Wołyńskiego, Wyżyny Lubelskiej, Wyżyny Wołyńskiej i Kotliny Sandomierskiej. Jej teren zamieszkuje około 2,15 miliona osób. Stolicą województwa jest miasto Lublin.

Informacja o lokalizacji

Na terenie województwa działają liczne szkoły wyższe. Do najważniejszych należą: Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej - powołany do życia w 1944 roku, Politechnika Lubelska - powstała z inicjatywy lubelskiego środowiska techników, inżynierów i naukowców w roku 1953 oraz Uniwersytet Medyczny.

W lubelskim znajdują się dwie trasy podziemne. W Lublinie funkcjonuje ok. 300-metrowa Lubelska Trasa Podziemna, wiodąca przez piwnice kamienic Starego Miasta. Najpopularniejsze regiony turystyczne tego regionu to: Roztocza, Puszczy Solskiej i Lasów Janowskich oraz Polesia Lubelskiego.

Oferta mieszkaniowa

Poszukujący nowych nieruchomości w woj. lubelskim mogą wybierać z pośród 58 inwestycji mieszkaniowych w których łącznie deweloperzy mają w sprzedaży 2 046 mieszkań i 20 domów jednorodzinnych. Ceny nowych lokali dostępnych w woj. lubelskim wahają się od 3 600 do 12 000 zł za metr kwadratowy. W ostatnim czasie w 1 nieruchomości zostały obniżone ceny oraz aktualnie obowiązują 2 oferty promocyjne.

Zobacz inwestycje w woj. lubelskim

Inwestycje polecane

Wiadomości na temat woj. lubelskiego

Już jutro 8 edycja targów mieszkaniowych GALA w Lublinie

,

Już jutro 8 edycja targów mieszkaniowych GALA w Lublinie

W województwie lubelskim coraz bardziej widać znaczącą ilość mieszkań oddanych do użytku. Powstają one w dzielnicach mniej popularnych jak również w ścisłym centrum Lublina.

Które powiaty odstraszają deweloperów?

,

Które powiaty odstraszają deweloperów?

Wyniki niedawnej analizy portalu RynekPierwotny.pl wskazują, że w 2017 r. miała miejsce aktywizacja wielu mniejszych rynków deweloperskich (np. olsztyńskiego oraz bydgoskiego).

Dom czy mieszkanie? Znajdź wymarzone lokum

,

Dom czy mieszkanie? Znajdź wymarzone lokum

Marzysz o własnych 4 kątach? Interesuje Cię mieszkanie na nowoczesnym osiedlu czy dom w zielonej okolicy? A może szukasz idealnego projektu lub generalnego wykonawcy? Przyjdź w weekend od 23 do 25 marca do Targów Lublin (ul. Dworcowa 11) i znajdź wymarzoną inwestycję dla siebie!

Targi Mieszkań i Nieruchomości po raz kolejny w Targach Lublin

,

Targi Mieszkań i Nieruchomości po raz kolejny w Targach Lublin

Szukasz mieszkania? Chcesz kupić lokal użytkowy lub grunt? Planujesz budowę domu? Interesujesz się inwestycjami w nieruchomości? Przyjdź na Targi Mieszkań i Nieruchomości (25-26 listopada 2017; Targi Lublin) i sprawdź najlepsze oferty!

Metropolie to połowa lokalowego rynku

,

Metropolie to połowa lokalowego rynku

Nieczęsto pojawiają się informacje dotyczące wartości mieszkań sprzedanych w Polsce. Takie ciekawe dane niedawno opublikował Główny Urząd Statystyczny. Informacje zebrane przez GUS, pozwalają nam na sprawdzenie, jak bardzo rynek lokali mieszkalnych jest skoncentrowany w dużyc...