łódzkie

Informacja na temat woj. łódzkiego

Aktualnie w woj. łódzkim dostępnych jest 3 364 oferty w 105 inwestycjach

łódzkie

Województwo Łódzkie położone jest w centralnej części kraju. Zajmuje obszar o powierzchni 18 218,95 kilometrów kwadratowych. Stolicą województwa jest miasto Łódź. W regionie występuje najmniejsza lesistość w odniesieniu do całego kraju - zaledwie około 21 procent. Północną część w większości zajmują rozległe i prawie płaskie równiny, zaś południową pagórki.

Informacja o lokalizacji

Na terenie województwa Łódzkiego znajduje się dużo uczelni publicznych: (Akademia Sztuk Pięknych, Akademia Muzyczna, Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna, Politechnika Łódzka, Uniwersytet Medyczny w Łodzi oraz największa szkoła wyższa regionu Uniwersytet Łódzki. W regionie mieszczą się również liczne uczelnie niepubliczne, w tym największa w Polsce Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna.

Oferta mieszkaniowa

Poszukujący nowych nieruchomości w woj. łódzkim mogą wybierać z pośród 105 inwestycji mieszkaniowych w których łącznie deweloperzy mają w sprzedaży 3 210 mieszkań i 82 domy jednorodzinne. Ceny nowych lokali dostępnych w woj. łódzkim wahają się od 3 319 do 11 522 zł za metr kwadratowy. W ostatnim czasie w 6 nieruchomościach zostały obniżone ceny oraz aktualnie obowiązuje 8 ofert promocyjnych. W woj. łódzkim mamy także 1 mieszkanie w ofercie last minute .

Zobacz inwestycje w woj. łódzkim

Inwestycje polecane

Wiadomości na temat woj. łódzkiego

Czy można będzie odrobić mieszkaniowe straty?

,

Czy można będzie odrobić mieszkaniowe straty?

Kolejne doniesienia dotyczące wzrostu cen mieszkań, z pewnością nie stanowią dobrej wiadomości dla wszystkich osób planujących zakup „M”.

Najciekawsze inwestycje w Łodzi

,

Najciekawsze inwestycje w Łodzi

Łódź to jedno z największych miast w Polsce, które wyróżnia się awangardową tradycją.

Czynsze rosną wraz z cenami lokali

,

Czynsze rosną wraz z cenami lokali

Wszystkie wiarygodne źródła danych wskazują na wzrost cen polskich mieszkań. Ten wzrostowy trend można określić jako długotrwały, ponieważ rozpoczął się w 2013 roku. Systematyczne wzrosty cen metrażu powinny wywierać wpływ na koszty wynajmu lokali (m.in. dlatego, że najem sta...

Które miasta budują najwięcej mieszkań?

,

Które miasta budują najwięcej mieszkań?

Wyniki budowy gminnych mieszkań już od dłuższego czasu nie dają nadziei na szybką likwidację deficytu wynoszącego około 160 000 takich lokali.

Gdzie zamieszkać, aby czuć się bezpiecznie?

,

Gdzie zamieszkać, aby czuć się bezpiecznie?

Jednym z czynników, które biorą pod uwagę osoby rozważające zakup mieszkania i osiedlenie się na stałe w jakimś mieście jest, jak podaje RynekPierwotny.pl, poczucie bezpieczeństwa. Które miasta cechują się niskim poziomem przestępczości, a które wysokim? Czy na osiedlach zamk...