Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Sprawdź dlaczego możesz nam zaufać?

RynekPierwotny.pl prezentuje atrakcyjne oferty wprost od deweloperów.

Bez pośredników i bez prowizji

Bez pośredników
i bez prowizji

Nie jesteśmy agencją
nieruchomości.
Prezentujemy najlepsze oferty
bezpośrednio od deweloperów.

Szybka odpowiedź od dewelopera

Szybka odpowiedź
od dewelopera

Na Twoje zapytanie większość
deweloperów odpowie w ciągu godziny.
Niektórzy przedstawią Ci ofertę już
kilka minut po otrzymanym zgłoszeniu.

Precyzyjna wyszukiwarka ofert

Precyzyjna
wyszukiwarka ofert

Używaj wyszukiwarki, a odkryjesz
wiele atrakcyjnych nieruchomości.
Jeśli nie masz czasu skorzystaj z opcji
„Znajdziemy dla Ciebie”.

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski

Informacja na temat Gorzowa Wielkopolskiego

Aktualnie w Gorzowie Wielkopolskim dostępnych jest 249 ofert w 9 inwestycjach

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
Zobacz na mapie

Gorzów Wielkopolski to miasto będące siedzibą wojewody lubuskiego. Jest to największe miasto w województwie lubuskim, zajmuje teren o powierzchni 86 kilometrów kwadratowych. Ciekawostką jest, iż Gorzów Wielkopolski, podobnie jak Rzym znajduje się na siedmiu wzgórzach. Wysokość terenu w mieście wynosi od 19 do 82 m.n.p.m. Atrakcją dla turystów są także liczne zabytki znajdujące się na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, np.: gmach teatru im. J. Osterwyn z początku XX w. i zespół domu zakonnego ss. Czerwonego Krzyża „Bethesda”, obecnie szpital dziecięcy.

Informacja o lokalizacji

Pierwszą szkołą wyższą, która powstała w Gorzowie Wielkopolskim było utworzone w 1947 roku Wyższe Seminarium Duchowe. Aktualnie, w mieście funkcjonują cztery szkoły wyższe: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, AWF w Poznaniu – Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim, Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim oraz Uniwersytet Szczeciński – Zamiejscowy Wydział Społeczno-Ekonomiczny w Gorzowie Wlkp.

Gorzów Wielkopolski posiada bogate zaplecze sportowe. Działalność prowadzi tam wiele klubów, realizujących się w różnych dyscyplinach. Do najpopularniejszych należą: żużel, koszykówka kobiet oraz piłka nożna. Ponadto, miasto posiada bogatą tradycję w pływaniu, kajakarstwie i wioślarstwie. W Gorzowie znajdują się także obiekty sportowe, między innymi: Stadion im. Edwarda Jancarza, Hala PWSZ, Hala ZSTiO, Stadion OSiR, Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Słowianka oraz przystanie kajakowe klubów MKKS, KS AZS-AWF i KS Admira.

Oferta mieszkaniowa

Poszukujący nowych nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim mogą wybierać z pośród 9 inwestycji mieszkaniowych w których łącznie deweloperzy mają w sprzedaży 240 mieszkań i 4 domy jednorodzinne. Ceny nowych lokali dostępnych w Gorzowie Wielkopolskim wahają się od 3 400 do 5 400 zł za metr kwadratowy. W ostatnim czasie w 1 nieruchomości zostały obniżone ceny

Zobacz inwestycje w Gorzowie Wielkopolskim

Inwestycje polecane

Wiadomości na temat Gorzowa Wielkopolskiego