dolnośląskie

Informacja na temat woj. dolnośląskiego

Aktualnie w woj. dolnośląskim dostępnych jest 9 270 ofert w 245 inwestycjach

dolnośląskie

Województwo dolnośląskie, jedno z 16 województw ze stolicą we Wrocławiu. Zostało utworzone w 1999 roku z ziem poprzednich województw wrocławskiego, legnickiego, jeleniogórskiego, wałbrzyskiego i części leszczyńskiego oraz kaliskiego. Województwo to jest położone na południowym zachodzie kraju, obejmując znaczną część historycznego Śląska (Dolny Śląsk) i wschodnie Łużyce Górne.

Informacja o lokalizacji

Najbardziej znanym klubem piłkarskim województwa jest Śląsk Wrocław – Mistrz Polski 1977, 2012, zdobywca Pucharu Polski 1976, 1987 i zdobywca Superpucharu Polski 1987, 2012, znajdujący się obecnie na dziewiątym miejscu w tabeli wszech czasów ekstraklasy i rozgrywający mecze na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

Oferta mieszkaniowa

Poszukujący nowych nieruchomości w woj. dolnośląskim mogą wybierać z pośród 245 inwestycji mieszkaniowych w których łącznie deweloperzy mają w sprzedaży 8 791 mieszkań i 329 domów jednorodzinnych. Ceny nowych lokali dostępnych w woj. dolnośląskim wahają się od 2 854 do 23 471 zł za metr kwadratowy. W ostatnim czasie w 24 nieruchomościach zostały obniżone ceny oraz aktualnie obowiązuje 39 ofert promocyjnych.

Zobacz inwestycje w woj. dolnośląskim

Inwestycje polecane

Wiadomości na temat woj. dolnośląskiego

Najem krótko i długoterminowy – podobieństwa i różnice

,

Najem krótko i długoterminowy – podobieństwa i różnice

Najem krótko i długoterminowy - czym różnią się od siebie oba sposoby inwestycji w nieruchomości? Czytaj!

Wynajem krótkoterminowy

,

Wynajem krótkoterminowy

Wynajem krótkoterminowy zyskuje na popularności. Dla kogo to dobre rozwiązanie i na jakie zyski można liczyć?

Rozpoczyna się trzeci etap budowy Willi Domasław

,

Rozpoczyna się trzeci etap budowy Willi Domasław

Inwestycja Wille Domasław to kameralne osiedle 24 domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w nowo rozbudowującej się części mieszkalnej Domasławia.

Cele dewelopera Archicom na 2019 rok

,

Cele dewelopera Archicom na 2019 rok

Grupa Archicom planuje osiągnąć w 2019 r. wynik sprzedaży na poziomie 1300-1600 mieszkań i przekazać swoim klientom 1500-1600 lokali.

Odbudowują kamienicę Pod Pelikanem

,

Odbudowują kamienicę Pod Pelikanem

Red Development rozpoczął realizację nowej inwestycji mieszkaniowej na osiedlu Nowa Papiernia. Przy ul. Kościuszki trwa budowa kamienicy Pod Pelikanem, w której powstaje 15 kameralnych apartamentów.