dolnośląskie

Informacja na temat woj. dolnośląskiego

Aktualnie w woj. dolnośląskim dostępnych jest 9 873 oferty w 220 inwestycjach

dolnośląskie

Województwo dolnośląskie, jedno z 16 województw ze stolicą we Wrocławiu. Zostało utworzone w 1999 roku z ziem poprzednich województw wrocławskiego, legnickiego, jeleniogórskiego, wałbrzyskiego i części leszczyńskiego oraz kaliskiego. Województwo to jest położone na południowym zachodzie kraju, obejmując znaczną część historycznego Śląska (Dolny Śląsk) i wschodnie Łużyce Górne.

Informacja o lokalizacji

Najbardziej znanym klubem piłkarskim województwa jest Śląsk Wrocław – Mistrz Polski 1977, 2012, zdobywca Pucharu Polski 1976, 1987 i zdobywca Superpucharu Polski 1987, 2012, znajdujący się obecnie na dziewiątym miejscu w tabeli wszech czasów ekstraklasy i rozgrywający mecze na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

Oferta mieszkaniowa

Poszukujący nowych nieruchomości w woj. dolnośląskim mogą wybierać z pośród 220 inwestycji mieszkaniowych w których łącznie deweloperzy mają w sprzedaży 9 398 mieszkań i 338 domów jednorodzinnych. Ceny nowych lokali dostępnych w woj. dolnośląskim wahają się od 2 661 do 19 112 zł za metr kwadratowy. W ostatnim czasie w 11 nieruchomościach zostały obniżone ceny oraz aktualnie obowiązuje 28 ofert promocyjnych. W woj. dolnośląskim mamy także 1 mieszkanie w ofercie last minute .

Zobacz inwestycje w woj. dolnośląskim

Inwestycje polecane

Wiadomości na temat woj. dolnośląskiego

Rozpoczyna się trzeci etap budowy Willi Domasław

,

Rozpoczyna się trzeci etap budowy Willi Domasław

Inwestycja Wille Domasław to kameralne osiedle 24 domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w nowo rozbudowującej się części mieszkalnej Domasławia.

Cele dewelopera Archicom na 2019 rok

,

Cele dewelopera Archicom na 2019 rok

Grupa Archicom planuje osiągnąć w 2019 r. wynik sprzedaży na poziomie 1300-1600 mieszkań i przekazać swoim klientom 1500-1600 lokali.

Odbudowują kamienicę Pod Pelikanem

,

Odbudowują kamienicę Pod Pelikanem

Red Development rozpoczął realizację nowej inwestycji mieszkaniowej na osiedlu Nowa Papiernia. Przy ul. Kościuszki trwa budowa kamienicy Pod Pelikanem, w której powstaje 15 kameralnych apartamentów.

Mieszkanie Plus we Wrocławiu – jakie lokalizacje?

,

Mieszkanie Plus we Wrocławiu – jakie lokalizacje?

W ramach programu Mieszkanie Plus we Wrocławiu ma powstać około 2400 mieszkań. Wytypowano już lokalizacje, rozpoczęły się pierwsze budowy.

Deweloperzy biją się o grunty

,

Deweloperzy biją się o grunty

Mieszkaniówka jest rozgrzana do czerwoności. Polacy cały czas kupują nowe mieszkania, a deweloperzy nie nadążają z budową kolejnych inwestycji.