Dolnośląskie

Informacja na temat dolnośląskiego

Aktualnie w woj. dolnośląskim dostępnych jest 9 289 ofert w 232 inwestycjach

Dolnośląskie

Województwo dolnośląskie, jedno z 16 województw ze stolicą we Wrocławiu. Zostało utworzone w 1999 roku z ziem poprzednich województw wrocławskiego, legnickiego, jeleniogórskiego, wałbrzyskiego i części leszczyńskiego oraz kaliskiego. Województwo to jest położone na południowym zachodzie kraju, obejmując znaczną część historycznego Śląska (Dolny Śląsk) i wschodnie Łużyce Górne.

Informacja o lokalizacji

Najbardziej znanym klubem piłkarskim województwa jest Śląsk Wrocław – Mistrz Polski 1977, 2012, zdobywca Pucharu Polski 1976, 1987 i zdobywca Superpucharu Polski 1987, 2012, znajdujący się obecnie na dziewiątym miejscu w tabeli wszech czasów ekstraklasy i rozgrywający mecze na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

Oferta mieszkaniowa

Poszukujący nowych nieruchomości w woj. dolnośląskim mogą wybierać z pośród 232 inwestycji mieszkaniowych w których łącznie deweloperzy mają w sprzedaży 8 866 mieszkań i 249 domów jednorodzinnych. Ceny nowych lokali dostępnych w woj. dolnośląskim wahają się od 2 603 do 46 490 zł za metr kwadratowy. W ostatnim czasie w 15 nieruchomościach zostały obniżone ceny oraz aktualnie obowiązuje 18 ofert promocyjnych. W woj. dolnośląskim mamy także 1 mieszkanie w ofercie last minute oraz 1 ofertę w przedsprzedaży.

Zobacz inwestycje w woj. dolnośląskim

Inwestycje polecane

Wiadomości na temat dolnośląskiego

Rozpoczyna się trzeci etap budowy Willi Domasław

,

Rozpoczyna się trzeci etap budowy Willi Domasław

Inwestycja Wille Domasław to kameralne osiedle 24 domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w nowo rozbudowującej się części mieszkalnej Domasławia.

Cele dewelopera Archicom na 2019 rok

,

Cele dewelopera Archicom na 2019 rok

Grupa Archicom planuje osiągnąć w 2019 r. wynik sprzedaży na poziomie 1300-1600 mieszkań i przekazać swoim klientom 1500-1600 lokali.

Odbudowują kamienicę Pod Pelikanem

,

Odbudowują kamienicę Pod Pelikanem

Red Development rozpoczął realizację nowej inwestycji mieszkaniowej na osiedlu Nowa Papiernia. Przy ul. Kościuszki trwa budowa kamienicy Pod Pelikanem, w której powstaje 15 kameralnych apartamentów.

Mieszkanie Plus we Wrocławiu – jakie lokalizacje?

,

Mieszkanie Plus we Wrocławiu – jakie lokalizacje?

W ramach programu Mieszkanie Plus we Wrocławiu ma powstać około 2400 mieszkań. Wytypowano już lokalizacje, rozpoczęły się pierwsze budowy.

Ile zejdzie z ceny deweloper? Sprawdzamy różnice cen ofertowych i transakcyjnych

,

Ile zejdzie z ceny deweloper? Sprawdzamy różnice cen ofertowych i transakcyjnych

Niewiele – to najprostsza odpowiedź na pytanie zawarte w tytule. Nie powinna ona zresztą dziwić. Przy rozpędzonym rynku nieruchomości, na fali ciągle trwającej hossy, firmy deweloperskie mają nikłe powody, by obniżać ceny. Ile więc da się utargować i kto ma szansę na korzystn...