mazowieckie, pruszkowski, Brwinów

Informacja na temat Brwinowa

Aktualnie w Brwinowie dostępnych jest 41 ofert w 2 inwestycjach

mazowieckie, pruszkowski, Brwinów

Brwinów to liczące sobie niespełna 13 000 mieszkańców miasto stanowiące siedzibę miejsko-wiejskiej gminy Brwinów, zlokalizowane w pow. pruszkowskim, w woj. mazowieckim. Jego powierzchnia wynosi ok. 10 km2. Zabudowa miasta jest zróżnicowana. W jego części mieszkalnej dominują nowoczesne osiedla mieszkaniowe i wille. Ponad 400 ha miasta to użytki rolne, ale część obszarów wykorzystana jest pod działalność gospodarczą i usługową. Nie brakuje też terenów rekreacyjnych. Znajdują się tu dwa zespoły szkół dające dostęp do edukacji na trzech szczeblach. Opiekę medyczną gwarantują lekarze z dwóch ośrodków zdrowia. W mieście działa 6 aptek. Ofertę zlokalizowanych tu sklepów uzupełniają dwa centra handlowe, do których mieszkańcy Brwinowa mogą docierać darmowymi autobusami. Za kulturę odpowiada Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna. Funkcjonują tu kluby sportowe i wyznaczone są dwa szlaki turystyczne. Brwinów ma dobre połączenia drogowe i kolejowe z oddaloną o ok. 10 km Warszawą. Przy wschodniej granicy miasta biegnie autostrada A2, a przez jego terytorium przebiegają dwie trasy wojewódzkie.

Informacja o lokalizacji

Brwinów to mazowieckie miasto leżące w gm. Brwinów, w pow. pruszkowskim. Zajmuje powierzchnię ok. 10 km2, a mieszka tu niespełna 13 000 osób. Wdowie mieszkalnej pojawiają się osiedla mieszkaniowe i wille. Są tu dwa ośrodki zdrowia i 6 aptek oraz działają dwa zespoły szkół. Mieszkańcy mogą korzystać z oferty ośrodka kultury i biblioteki. W mieście funkcjonują kluby sportowe i wyznaczone są dwa szlaki turystyczne. Przy Brwinowie ciągnie się autostrada A2, a przez miasto biegną dwie drogi wojewódzkie.

Zaplecze oświatowe Brwinowa stanowią dwa zespoły szkół, w których działają dwie szkoły podstawowe, dwie gimnazjalne i jedno liceum ogólnokształcące.

W mieście znajdują się dwa ośrodki zdrowia, a najbliższy szpital działa w oddalonym o ok. 10 km Pruszkowie. Jest tu 6 aptek.

W Brwinowie działają kluby sportowe oferujące m.in. zajęcia z judo, ju-jitsu, piłki nożnej i lekkoatletyki. Teren miasta jest też częścią dwóch szlaków turystycznych. Znajduje się tu także park miejski i łowisko.

Działa tu szereg sklepów, w tym sieciowe Netto czy Piotr i Paweł, a także liczne sklepy prywatne. Dodatkowo do miasta docierają bezpłatne autobusy, dowożące klientów do CH Maximus w Żyrardowie i CH Janki w Grodzisku Mazowieckim.

W Brwinowie działa Biblioteka Publiczna i Gminny Ośrodek Kultury.

Oferta mieszkaniowa

Poszukujący nowych nieruchomości w Brwinowie mogą wybierać z pośród 2 inwestycji mieszkaniowych w których łącznie deweloperzy mają w sprzedaży 33 mieszkania i 8 domów jednorodzinnych. Ceny nowych lokali dostępnych w Brwinowie wahają się od 5 159 do 5 557 zł za metr kwadratowy.

Zobacz inwestycje w Brwinowie

Inwestycje polecane

Wiadomości na temat Brwinowa

Zamieszkać pod Warszawą

,

Zamieszkać pod Warszawą

Według ekspertów nieruchomości głównym kryterium wyboru mieszkania w przypadku lokalizacji podmiejskich jest dobra komunikacja ze stolicą oraz możliwość kupienia większego metrażu w lepszej cenie. Decydując się na mieszkanie o powierzchni około 55 mkw. w podwarszawskim Brwino...