Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz tanie domy powiat grodziski, mazowieckie

25 ofert w 2 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Zacisze Osowiec
  4 kw. 2023
  Zacisze Osowiec to kameralne osiedle 56. dwupoziomowych budynków jednorodzinnych dwulokalowych (łącznie 112 lokali mieszkalnych/domów) zaprojektowanych z myślą o najbardziej wymagających klientach. Położone w bezpośrednim sąsiedztwie natury zapewni mieszkańcom duże poczucie intymności i wyciszenie w spokojnej przestrzeni, niezakłóconej hałasem sąsiadów. Każdy lokal posiada prywatny garaż z jednym miejscem postojowym i podjazdem, na którym mogą stanąć nawet 2 dodatkowe samochody oraz własną działkę o powierzchni min. 500 m2. Dojazd do Warszawy zajmie natomiast zaledwie 30 minut.Osiedle Zacisze Osowiec realizowane przez Vista Estates to komfortowe domy charakteryzujące się harmonijnym połączniem nowoczesnej architektury i nieszablonowego designu, zaprojektowane w zgodzie z otaczającą je naturą. W pierwszym etapie budowy inwestycji oddajemy do dyspozycji 12. przemyślanych i doskonale zaprojektowanych budynków dwulokalowych, czyli łącznie 24. lokale mieszkalne/domy – każdy z nich 5-pokojowy z 3. Łazienkami i garażem, o całkowitej powierzchni 162,41 m2.Upragniony relaks po powrocie z wielkiego miasta daje bliski kontakt z urokliwymi sosnowymi lasami, parkami i rezerwatami. Lokalizacja pełna zieleni zapewnia balans i życie zgodne z coraz popularniejszą ideą slow life i well-being. Zacisze Osowiec to świetne miejsce dla młodych rodzin, ceniących spokój i życie z dala od zgiełku stolicy.Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas priorytetem. Zadbamy, by wszelkie transakcje i procedury odbywały się zgodnie z planem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie inwestycji.

  Zacisze Osowiec

  ul. Falista , Osowiec, mazowieckie, grodziski(21.7 km od Warszawy)
  Vista Estates
 • Jarzębinowa 47
  2 kw. 2023

  Jarzębinowa 47

  od 5 750 zł/m2
  ul. Jarzębinowa 47 , Książenice, mazowieckie, grodziski(17 km od Warszawy)
  Kaszmir Hubert Gradus

Informacje o powiecie grodziskim

W powiecie grodziskim dostępnych jest 147 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 5 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w powiecie grodziskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 34 do 77 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (24 mieszkania).
 • 3-pokojowe (80 mieszkań).
 • 4-pokojowe (18 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w powiecie grodziskim dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 147 do 162 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w powiecie grodziskim kosztuje 315 610 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 849 000 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Miejsca w pobliżu

Oferty w powiecie grodziskim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: