Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Warszawa, Wilanów, Wilanów Wysoki

6 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Nordic Sadyba
  gotowe
  Nordic Sadyba jest inwestycją firmy YIT - największego dewelopera w Finlandii.Mieszkaj spokojnieSzukasz spokoju dla swojej rodziny? Znajdziesz go pod adresem Nałęczowska 33, w części Sadyby zwanej Miasto-Ogród. W sąsiedztwie urokliwych niskich zabudowań i terenów zielonych zbudujemy 281 przestronnych mieszkań, które zapewnią wyjątkowy komfort życia Tobie i Twoim bliskim. W okolicy znajdziesz wszystko, czego Ci trzeba na co dzień – sklepy, punkty usługowe i placówki oświatowe, a do tego szybko dostaniesz się stąd do centrum miasta.Co wyróżni Nordic Sadyba? Najlepsze fińskie standardy budownictwa, nowoczesne rozwiązania oraz piękna zieleń na terenach wspólnych, a dodatkowo duże okna w mieszkaniach, które zapewnią bardzo dobry dostęp do światła dziennego.

  Nordic Sadyba

  od 11 422 zł/m2
  ul. Nałęczowska 33 , Sadyba, Mokotów, Warszawa(7 km od centrum)
  YIT Development Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Arbuzowa Projekt Mokotów
  Oferta archiwalna
  Zespół dwóch budynków mieszkalnych w stylu modernistycznym z zstępującymi tarasami, czystymi liniami szklanych tafli balkonów. Jasna, elewacja w otoczeniu naturalnej zieleni da poczucie estetyki i eleganckiej przestrzeni. Zarząd Spółki realizującej projekt wyjątkowo ceni jakość, solidność i fakt, że kupno mieszkania jest dla Klientów jedną z ważniejszych decyzji w życiu. Staramy się więc, stworzyć „Komfort życia w niepowtarzalnym stylu” – to dewiza firmy.Na własnym, nie dzierżawionym, gruncie powstaną 103 mieszkania o powierzchni od 31 do 115 m2 z balkonami, tarasami i ogródkami. Część podziemną tworzą trzy kondygnacje pomieszczeń garażowych z automatycznymi bramami -na pilota- dla 130 aut, w cenie od 27 715,00 pln. za miejsce. Parter to lokale usługowe o łącznej powierzchni ok. 600 m2.Projekt w segmencie mieszkań popularnych, dobrej jakości, wysokiej klasie architektonicznej i rozwiązań układu mieszkań. Z garażami, komórkami lokatorskimi oraz powierzchniami do użytku wspólnego jak: pomieszczania na rowery, wózki i zaplecze dla serwisu sprzątającego. W budynkach cichobieżne windy na wszystkie kondygnacje podziemne i naziemne. Budynki będą uzbrojone we współczesne media i urządzenia gwarantujące bezpieczeństwo i wygodę ludzi. Ważnym atutem tej inwestycji jest fakt posadowienia budynków na gruncie własnym, co gwarantuje nabywcom na zawsze niskie coroczne opłaty podatkowe.

  Arbuzowa Projekt Mokotów

  od 6 558 zł/m2
  al. Wilanowska 31/33 , Stegny, Mokotów, Warszawa(7.5 km od centrum)
  Home Center Poland sp. z o.o.
 • Wilanów Park Apartments
  Oferta archiwalna
  Na skraju Miasteczka Wilanów, z widokiem na zieleń Starego Wilanowa, powstaje nowa kameralna inwestycja „Wilanów Park Apartments”. Nie będzie to osiedle bloków, a dwa małe apartamentowce wpisane w krajobraz Wilanowa, w którym każdy mieszkaniec poczuje się prawie jak we własnym domu… Nowa inwestycja o podwyższonym standardzie oferować będzie przede wszystkim duże apartamenty z udogodnieniami (garderobą, sauną, spiżarnią, pralnią, sypialnią master z dodatkową łazienką) czyli tym wszystkim co zapewni Państwu dom, ale bez swoich uciążliwości (np. dużych kosztów utrzymania).Dla lubiących przestrzeń zaplanowaliśmy przestronne apartamenty na ostatnich kondygnacjach z tarasami o powierzchni ponad 100 metrów, a dla lubiących zieleń – ogródki o optymalnych powierzchniach. W ofercie znajdą się również mniejsze mieszkania, z maksymalnie wykorzystaną przestrzenią na ich komfortowe użytkowanie (np. 75 metrów – 4 pokoje, 2 łazienki i garderoba).

  Wilanów Park Apartments

  od 7 600 zł/m2
  ul. Rycerstwa Polskiego , Błonia Wilanowskie, Wilanów, Warszawa(8.3 km od centrum)
  Klondaik Polska
 • Osiedle Królewskie Etap V
  Oferta archiwalna
  Nowoczesna architektura, przestronne pomieszczenia, wysublimowane wnętrza oraz najwyżej jakości materiały. Tak w kilku słowach można opisać nowe osiedle powstające na warszawskim Wilanowie. Kompleks kilkupiętrowych kamienic to założenie urbanistyczne zgodne z najnowszymi światowymi trendami.Na ponad 4 hektarowej działce w kilku etapach powstanie 600 mieszkań, spełniających wymogi najbardziej wymagających nabywców. Bogata oferta różnorodnych metraży gwarantuje, że każdy klient znajdzie mieszkanie odpowiadające jego potrzebom. Skąpane w wilanowskiej zieleni, funkcjonalne mieszkania i apartamenty Osiedla Królewskiego zlokalizowane są w jednej z najdynamiczniej rozwijających się stołecznych dzielnic – Wilanowie. Ta najnowsza inwestycja to odpowiedź dla ludzi szukających mieszkania położonego w okolicy, w której będą mogli zarówno aktywnie wypoczywać na łonie natury, jak i zregenerować siły z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Szeroka oferta usługowa, kulturalna i sportowa miasteczka Wilanów, gdzie ulokowano osiedle, umożliwia komfortowe życie w spokojnej dzielnicy miasta, z możliwością szybkiej komunikacji z centrum stolicy

  Osiedle Królewskie Etap V

  Al. Rzeczypospolitej , Błonia Wilanowskie, Wilanów, Warszawa(7.8 km od centrum)
  Robyg S.A.
 • Osiedle Królewskie
  Oferta archiwalna
  Nowoczesna architektura, przestronne pomieszczenia, wysublimowane wnętrza oraz najwyżej jakości materiały. Tak w kilku słowach można opisać nowe osiedle powstające na warszawskim Wilanowie. Kompleks kilkupiętrowych kamienic to założenie urbanistyczne zgodne z najnowszymi światowymi trendami.Na ponad 4 hektarowej działce w kilku etapach powstanie 600 mieszkań, spełniających wymogi najbardziej wymagających nabywców. Bogata oferta różnorodnych metraży gwarantuje, że każdy klient znajdzie mieszkanie odpowiadające jego potrzebom. Skąpane w wilanowskiej zieleni, funkcjonalne mieszkania i apartamenty Osiedla Królewskiego zlokalizowane są w jednej z najdynamiczniej rozwijających się stołecznych dzielnic – Wilanowie. Ta najnowsza inwestycja to odpowiedź dla ludzi szukających mieszkania położonego w okolicy, w której będą mogli zarówno aktywnie wypoczywać na łonie natury, jak i zregenerować siły z dala od wielkomiejskiego zgiełku.Szeroka oferta usługowa, kulturalna i sportowa miasteczka Wilanów, gdzie ulokowano osiedle, umożliwia komfortowe życie w spokojnej dzielnicy miasta, z możliwością szybkiej komunikacji z centrum stolicy.

  Osiedle Królewskie

  al. Rzeczypospolitej , Błonia Wilanowskie, Wilanów, Warszawa(7.9 km od centrum)
  Robyg S.A.
 • Oaza Wilanów III
  Oferta archiwalna
  Oaza Wilanów będzie się charakteryzowała nowoczesną i stonowaną architekturą. Kompleks 8 czteropiętrowych, kameralnych budynków pomieści łącznie 458 mieszkań, które będą miały od 2 do 5 pokoi. W parterach obiektów znajdzie się 19 lokali usługowych - będą one dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców. W Oazie Wilanów powstaną parkingi podziemne z miejscami na 710 samochodów oraz dodatkowe naziemne miejsca postojowe. Przemieszczanie wewnątrz budynków ułatwią cichobieżne windy. Z myślą o dodatkowym komforcie przyszłych mieszkańców, w sprzedaży znajdą się także funkcjonalne komórki lokatorskie.W bezpośrednim sąsiedztwie I i II etapu, od strony skrzyżowania alei Wilanowskiej oraz alei Rzeczypospolitej, zlokalizowana będzie Oaza Wilanów III. W tej części inwestycji powstają kolejne cztery budynki, które będą komponować się z poprzednimi etapami osiedla. W obiektach znajdzie się 205 funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach od 34,30 do 108,44 mkw. i układach od 2 do 4 pokoi. Szeroki wachlarz metraży i zróżnicowane rozkłady pomieszczeń spełnią oczekiwania klientów. Ponadto na zmotoryzowanych czekać będzie 331 miejsca (w tym 53 miejsca rodzinne) postojowych w garażu podziemnym. W sprzedaży znalazły się również komórki lokatorskie, które będą dużym udogodnieniem dla przyszłych mieszkańców. Na terenie Oazy Wilanów III powstanie również 13 lokali handlowo - usługowych, dzięki którym lokatorzy będą mieli możliwość zrobienia szybkich zakupów.

  Oaza Wilanów III

  od 7 274 zł/m2
  Al. Rzeczypospolitej , Błonia Wilanowskie, Wilanów, Warszawa(7.9 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Oaza Wilanów II
  Oferta archiwalna
  Oaza Wilanów będzie się charakteryzowała nowoczesną i stonowaną architekturą. Kompleks 8 czteropiętrowych, kameralnych budynków pomieści łącznie 458 mieszkań, które będą miały od 2 do 5 pokoi. W parterach obiektów znajdzie się 19 lokali usługowych - będą one dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców. W Oazie Wilanów powstaną parkingi podziemne z miejscami na 710 samochodów oraz dodatkowe naziemne miejsca postojowe. Przemieszczanie wewnątrz budynków ułatwią cichobieżne windy. Z myślą o dodatkowym komforcie przyszłych mieszkańców, w sprzedaży znajdą się także funkcjonalne komórki lokatorskie.Drugi etap Oazy Wilanów będzie spójny architektonicznie z pierwszym i obejmie budowę kolejnych dwóch budynków, w których znajdą się 162 funkcjonalne mieszkania. Lokale o powierzchni od 39,24 mkw. do 124,77 mkw. będą posiadały od 2 do 5 pokoi. Dodatkowo, do każdego z nich przynależeć będzie taras, balkon, loggia lub dla tych zlokalizowanych na parterze przydomowy ogródek. Tak szeroka oferta sprawi, że nawet najbardziej wymagający klienci znajdą mieszkania spełniające ich oczekiwania. Z myślą o zmotoryzowanych lokatorach kompleksu, do sprzedaży trafiło 227 miejsc garażowych oraz 24 miejsca postojowe zewnętrzne. W budynkach drugiego etapu inwestycji znajdą się 72 komórki lokatorskie, które będą dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców.

  Oaza Wilanów II

  Al. Rzeczypospolitej , Błonia Wilanowskie, Wilanów, Warszawa(7.9 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Oaza Wilanów
  Oferta archiwalna
  Oaza Wilanów to osiedle w prestiżowej lokalizacji, z widokiem na Pałac Kultury i Nauki, które swoją architekturą i klasą będzie dorównywać charakterowi miejsca, w jakim powstanie. Dwuetapowa inwestycja na pograniczu Wilanowa i Mokotowa na skrzyżowaniu alej – Wilanowskiej i Rzeczypospolitej - została zaprojektowana z myślą o młodych i aktywnych ludziach ceniących komfort i wysoką jakość. Oaza Wilanów będzie się charakteryzowała nowoczesną i stonowaną architekturą. Zaprojektowany kompleks to 8 czteropiętrowych budynków. Znajdzie się w nich łącznie 456 mieszkań oraz 16 lokali usługowych. Mieszkania o metrażu od 38,97 mkw. do 115,6 mkw. będą miały od 2 do 4 pokoi. Na parkingu podziemnym, do którego będzie można się dostać windą, do dyspozycji mieszkańców zostanie przeznaczonych aż 713 miejsc. Budynki zostaną wyposażone w funkcjonalne komórki lokatorskie. Osiedle będzie ogrodzone i przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Dostępne będą 3 place zabaw. Dla aktywnych mieszkańców powstaną boiska do gry w siatkówkę, piłkę nożną, koszykówkę oraz ścieżki do biegania. Strefę rekreacyjno-sportową uzupełni kameralne jeziorko, które będzie doskonałym miejscem dla szukających wytchnienia.Inwestycję wyróżnią zastosowane wysokiej jakości materiały elewacyjne oraz stonowana kolorystyka. Do wykończenia posłuży cegła ceramiczna, którą przełamią i podkreślą solidne drewniane obicia. Dach zostanie utrzymany w ciemnych barwach. Elewacje budynku wewnątrz osiedla będą tworzyły eleganckie płaszczyzny ścian z loggiami. Balustrady balkonowe zostaną przygotowane ze szkła bezpiecznego i konstrukcji stalowej malowanej proszkowo.

  Oaza Wilanów

  Al. Rzeczypospolitej , Błonia Wilanowskie, Wilanów, Warszawa(7.9 km od centrum)
  ATAL S.A.
 • Królewski Park Etap VI
  Oferta archiwalna
  Osiedle KrólewskieNa blisko 5 hektarowej działce powstanie 549 mieszkań zlokalizowanych w niskich, a przez to niezwykle kameralnych budynkach. Osiedle Park Królewski to inwestycja, która, spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Szeroka oferta różnorodnych metraży gwarantuje, że każdy znajdzie mieszkanie idealnie skrojone na jego potrzeby. Wpisane w wilanowską zieleń, ustawne mieszkania i apartamenty nowej inwestycji urzekają także funkcjonalnymi balkonami i tarasami.ArchitekturaPrzy projektowaniu Osiedla Park Królewski postawiliśmy na sprawdzone rozwiązania. Naszym celem było stworzenie miejsca dla ludzi, którzy cenią sobie komfort oraz bliskość natury. Dlatego cała inwestycja będzie otoczona licznymi terenami zielonymi, dzięki czemu powstanie unikalne osiedle w skali całego Miasteczka Wilanów. To, co dodatkowo wyróżnia Osiedle Park Królewski to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowne fasady i przestronne wnętrza zgodne z nowoczesnymi trendami. Najnowsza propozycja ROBYG to odpowiedź dla ludzi pragnących mieszkać w zielonej okolicy z szybkim dostępem do centrum miasta.

  Królewski Park Etap VI

  Al. Rzeczypospolitej , Błonia Wilanowskie, Wilanów, Warszawa(7.9 km od centrum)
  Robyg S.A.
 • Królewski Park etap III budynek H
  Oferta archiwalna
  Osiedle Park KrólewskiNa blisko 5 hektarowej działce powstanie 549 mieszkań zlokalizowanych w niskich, a przez to niezwykle kameralnych budynkach. Osiedle Park Królewski to inwestycja, która, spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Szeroka oferta różnorodnych metraży gwarantuje, że każdy znajdzie mieszkanie idealnie skrojone na jego potrzeby. Wpisane w wilanowską zieleń, ustawne mieszkania i apartamenty nowej inwestycji urzekają także funkcjonalnymi balkonami i tarasami.ArchitekturaPrzy projektowaniu Osiedla Park Królewski postawiliśmy na sprawdzone rozwiązania. Naszym celem było stworzenie miejsca dla ludzi, którzy cenią sobie komfort oraz bliskość natury. Dlatego cała inwestycja będzie otoczona licznymi terenami zielonymi, dzięki czemu powstanie unikalne osiedle w skali całego Miasteczka Wilanów. To, co dodatkowo wyróżnia Osiedle Park Królewski to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowne fasady i przestronne wnętrza zgodne z nowoczesnymi trendami. Najnowsza propozycja ROBYG to odpowiedź dla ludzi pragnących mieszkać w zielonej okolicy z szybkim dostępem do centrum miasta.

  Królewski Park etap III budynek H

  Al. Rzeczypospolitej , Błonia Wilanowskie, Wilanów, Warszawa(7.9 km od centrum)
  Robyg S.A.
 • Królewski Park
  Oferta archiwalna
  Osiedle KrólewskieNa blisko 5 hektarowej działce powstanie 549 mieszkań zlokalizowanych w niskich, a przez to niezwykle kameralnych budynkach. Osiedle Park Królewski to inwestycja, która, spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Szeroka oferta różnorodnych metraży gwarantuje, że każdy znajdzie mieszkanie idealnie skrojone na jego potrzeby. Wpisane w wilanowską zieleń, ustawne mieszkania i apartamenty nowej inwestycji urzekają także funkcjonalnymi balkonami i tarasami.ArchitekturaPrzy projektowaniu Osiedla Park Królewski postawiliśmy na sprawdzone rozwiązania. Naszym celem było stworzenie miejsca dla ludzi, którzy cenią sobie komfort oraz bliskość natury. Dlatego cała inwestycja będzie otoczona licznymi terenami zielonymi, dzięki czemu powstanie unikalne osiedle w skali całego Miasteczka Wilanów. To, co dodatkowo wyróżnia Osiedle Park Królewski to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowne fasady i przestronne wnętrza zgodne z nowoczesnymi trendami. Najnowsza propozycja ROBYG to odpowiedź dla ludzi pragnących mieszkać w zielonej okolicy z szybkim dostępem do centrum miasta.

  Królewski Park

  Al. Rzeczypospolitej , Błonia Wilanowskie, Wilanów, Warszawa(7.8 km od centrum)
  Robyg S.A.
 • Espace Wilanów
  Oferta archiwalna
  Dzielnica: Wilanów-inwestycja realizowana w Miasteczku Wilanów – unikalnym kompleksie architektonicznym-na budynek składa się 277 mieszkań – w większości 3 i 4-pokojowych (o dużych metrażach – ok. 80 m2), ale także mniejszych 1 i 2-pokojowychNowoczesność i wygoda:-zaletą mieszkań są wysokie okna zapewniające odpowiednie doświetlenie-duże tarasy-doskonale rozwinięta infrastruktura – dostęp do kawiarni, sklepów, punktów usługowych"Części Wspólne":-z myślą o dzieciach przygotowaliśmy plac zabaw oraz Klub Malucha-dorośli będą mogli skorzystać z przygotowanej specjalnie dla nich strefy spa składającej się z fitness, jacuzzi i sauny, które zapewnią relaks, a także ułatwią poznanie sąsiadów-do dyspozycji mieszkańców są również przestronne patio, plac zabaw oraz altana

  Espace Wilanów

  ul. Al. Rzeczypospolitej 20 , Błonia Wilanowskie, Wilanów, Warszawa(8 km od centrum)
  Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.
 • Dobry Adres
  Oferta archiwalna
  Prestiżowa lokalizacjaStary Wilanów to elegancka dzielnica Warszawy, która swoim charakterem zadowoli nawet najbardziej wybredne gusta.Niska willowa zabudowa w cichym i bezpiecznym otoczeniu sprawia, że Wilanów jest idealną enklawą spokoju z dala od zgiełku wielkiego miasta.Jednocześnie, dzięki swojemu położeniu, pozwala na szybkie dotarcie do tętniącego życiem serca stolicy.To tylko niektóre zalety, które sprawiają, że od lat Wilanów jest skupiskiem środowisk artystycznych i biznesowych.Dodatkowym atutem lokalizacji jest niewątpliwie bliskość jednego z najcenniejszych zabytków polskiej kultury narodowej – zespołu pałacowo-ogrodowego Jana III Sobieskiego.Nowoczesna architekturaKameralny dwupiętrowy apartamentowiec został zaprojektowany tak, by łączyć w sobie ciekawy design z praktycznym zagospodarowaniem przestrzeni.Budynek mieści 4 dwupoziomowe przestronne apartamenty o funkcjonalnych i zróżnicowanych rozkładach.Do mieszkań na parterze przynależą założone ogrody (184 m2 i 220 m2).Mieszkania na 2 piętrze, z tarasami i balkonami, wyposażone zostały dodatkowo w klimatyzację. Apartamenty, w stanie deweloperskim, idealnie przygotowane zostały pod finalne wykończenie. Proponowane rozkłady mają charakter orientacyjny i umożliwiają indywidualny podział i aranżację wnętrza.W części podziemnej znajdują się 4 dwustanowiskowe garaże z podgrzewanym zjazdem.Najwyższa jakośćBudynek został zbudowany przy użyciu nowoczesnych technologii, co gwarantuje jego trwałość i bardzo wysoką jakość.Do wzniesienia konstrukcji została wykorzystana Silka – najzdrowszy i najbardziej naturalny materiał, o dużo niższym od cegły naturalnym promieniowaniu oraz doskonałych parametrach akustycznych, termicznych i paroprzepuszczalnych.Budynek ocieplony został wełną mineralną, a do elewacji zastosowano ekologiczny system firmy Caparol o właściwościach samooczyszczających.Zarówno apartamenty jak i części wspólne cechuje bardzo wysoki standard wykończenia: drewniana stolarka okienna (kolor palisander), drzwi antywłamaniowe, winda z poziomu garażu, monitoring, wideodomofony.Całość terenu jest ogrodzona i całkowicie zagospodarowana – efekt dopełnia piękny ogród wyposażony w automatyczny system nawadniający.

  Dobry Adres

  ul. Urodzajna 14 , Wilanów Niski, Wilanów, Warszawa(8.1 km od centrum)
  AWZ Deweloper
 • AvanGarden
  Oferta archiwalna
  AvanGarden to prestiżowa inwestycja położona w willowej dzielnicy Warszawy – Wilanowie. Na atrakcyjność osiedla wpływa wysoki standard użytych materiałów, ciekawa bryła budynku i nowoczesne, oryginalne rozwiązania architektoniczne będące dziełem cenionej pracowni architektonicznej Jems Architekci. Całość składa się z 153 mieszkań o powierzchni od 40 m kw. do nawet 230 m kw. Wszystkie apartamenty zostały wyposażone w przestronne loggie usytuowane w innym miejscu elewacji, dzięki czemu tworzą oryginalną, zewnętrzną kompozycję. Podwyższony standard osiedla uzupełnia piaskowo-szara cegła elewacyjna oraz drewniane wykończenia, w tym okna z drewnianą stolarką. Położona wśród zieleni warszawskiego Wilanowa inwestycja to idealna przestrzeń dla osób pragnących podkreślić swój indywidualny, awangardowy styl w prestiżowym i solidnie wykończonym mieszkaniu.

  AvanGarden

  Ul. Sarmacka 6 , Błonia Wilanowskie, Wilanów, Warszawa(8.3 km od centrum)
  Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.
 • Apartamenty Villa Nobile
  Oferta archiwalna
  Termin zakończenia budowy w zależności od etapu:Villa Nobile 1- II kwartał 2017,Villa Nobile 2 - III kwartał 2017,Villa Nobile 3 - I kwartał 2018.

  Apartamenty Villa Nobile

  ul. Sarmacka , Błonia Wilanowskie, Wilanów, Warszawa(8.1 km od centrum)
  Robyg S.A.
 • Apartamenty Rzeczypospolitej - Etap III
  Oferta archiwalna
  Osiedle RZECZYPOSPOLITEJ 33 zaprojektowane zostało z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców i spełnieniu oczekiwań nawet tych najbardziej wymagających. To siedem kameralnych, 4-piętrowych budynków w skład których wchodzi 321 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 30 m². Każde z nich ma możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz. Przestronne balkony i tarasy o powierzchni do 50 m² to dodatkowy atut osiedla. Już na etapie projektu zadbaliśmy nie tylko estetykę budynków, ale również o zagospodarowanie terenu wokół osiedla.W osiedlu RZECZYPOSPOLITEJ 33 z niezwykłą starannością zaplanowaliśmy miejsca do odpoczynku i spacerów, z wewnętrznym, zielonym dziedzińcem, bezpiecznym placem zabaw dla dzieci i efektowną fontanną.Nad bezpieczeństwem i spokojem mieszkańców czuwać będzie całodobowa ochrona. Dla posiadaczy samochodów przewidziano miejsca postojowe w podziemnym garażu.W III etapie wybudowane zostaną 3 budynki.

  Apartamenty Rzeczypospolitej - Etap III

  Al. Rzeczypospolitej 33 , Błonia Wilanowskie, Wilanów, Warszawa(7.7 km od centrum)
  Apartamenty Nowej Rzeczypospolitej Sp. z o.o. Sp. k.
 • Apartamenty Rzeczypospolitej - Etap I
  Oferta archiwalna
  Osiedle Apartamenty Rzeczypospolitej zaprojektowane zostało z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców i spełnieniu oczekiwań nawet tych najbardziej wymagających. To siedem kameralnych, 4-piętrowych budynków w skład których wchodzi 321 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 30 m². Każde z nich ma możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz. Przestronne balkony i tarasy o powierzchni do 50 m² to dodatkowy atut osiedla.Już na etapie projektu zadbaliśmy nie tylko estetykę budynków, ale również o  zagospodarowanie terenu wokół osiedla.W osiedlu SAWA WILANÓW  z niezwykłą starannością zaplanowaliśmy  miejsca do odpoczynku i spacerów, z wewnętrznym, zielonym dziedzińcem, bezpiecznym placem zabaw dla dzieci i efektowną fontanną.Nad bezpieczeństwem i spokojem mieszkańców czuwać będzie  całodobowa ochrona. Dla posiadaczy samochodów przewidziano miejsca  postojowe w podziemnym garażu (miejsca nieobowiązkowe). Generalnym Wykonawcą inwestycji była firma Budizol Sp. z o.o. S.K.A. mająca bogate doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym jak i przemysłowym.LOKALIZACJA: Osiedle SAWA WILANÓW położone jest w Wilanowie, u zbiegu Alei Rzeczypospolitej i Alei Wilanowskiej. To najbardziej wysunięty w stronę Centrum punkt Nowego Wilanowa. Tak dogodne położenie zapewnia łatwy i szybki dojazd nie tylko do centrum miasta, ale i całej Warszawy. Bliskość dużych terenów zielonych, w tym Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji w Powsinie to szansa na wspaniały relaks nie tylko dla miłośników sportu.Wilanów to prężnie rozwijająca się dzielnica Warszawy, która dzięki otwarciu na nowe inwestycje przeżywa rozkwit, przyciągając młodych, dynamicznych mieszkańców. Dołącz do nich i zamieszkaj w Apartamentach Rzeczypospolitej!

  Apartamenty Rzeczypospolitej - Etap I

  od 6 541 zł/m2
  Al. Rzeczypospolitej 33 , Błonia Wilanowskie, Wilanów, Warszawa(7.8 km od centrum)
  Apartamenty Nowej Rzeczypospolitej Sp. z o.o. Sp. k.

Informacje o Wilanowie Wysokim

Na Wilanowie Wysokim dostępnych jest 6 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy na Wilanowie Wysokim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 73 do 83 m2, w tym lokale:

 • 3-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 4-pokojowe (5 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich na Wilanowie Wysokim nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Wilanowie Wysokim kosztuje 838 705 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Wilanowie Wysokim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: