Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Międzyzdroje

Znaleziono 707 ofert w 7 inwestycjach
Mapa
 • Aqua Resort
  od: 12 000 zł/m2

  Prestige

 • Baltic Waves

  asset home – Przedstawiciel Dewelopera

 • Baltic Luxury Residence
  od: 14 000 zł/m2

  asset home – Przedstawiciel Dewelopera

 • Bel Mare (Międzyzdroje)
  od: 15 799 zł/m2

  Prestige

 • Promenada Gwiazd
  od: 10 500 zł/m2

  Handwit Sp.j.

 • Wave Międzyzdroje Resort & Spa

  Green House Development

 • Baltic Infinity
  od: 15 200 zł/m2

  asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Wiadomości na temat Międzyzdrojów:

Nadmorski urok nowych mieszkań w Międzyzdrojach

 

Jeszcze do połowy XIX w. Międzyzdroje były małą rybacką wioską. Zmiany nadeszły wraz z coraz popularniejszym trendem zdrowotnych morskich kąpieli. Wypoczynek nad morzem stał się w Europie coraz bardziej modny i powszechny. Tak więc w 1835 powstały w Międzyzdrojach pierwsze obiekty kąpieliskowe, a na przełomie XIX/XX w. miejscowość stała się modnym kurortem z takimi atrakcjami, jak zakład solankowy, promenada spacerowa i Park Zdrojowy. Jak grzyby po deszczu zaczęły wyrastać tutaj hotele, pensjonaty i wille. Obecnie Międzyzdroje pełnią funkcję ważnego ośrodka wypoczynkowego i kulturalnego nad Bałtykiem. Jest to na pewno idealne miejsce na wypoczynek, ale czy również do zamieszkania? Czy nowe mieszkania w Międzyzdrojach cieszą się dużą popularnością?

 

Inwestycja w Międzyzdroje

Międzyzdroje mogą wiele zaoferować inwestorom. Jako niezwykle popularny kurort nadmorski przyciągają wczasowiczów zarówno z Polski, jak i z innych krajów. Unikalny urok miejscowości sprawia, że cieszy się ona praktycznie całorocznym zainteresowaniem. Przekłada się to na popyt na nieruchomości i związane z tym zyski z najmu. Zakup mieszkania na wynajem w Międzyzdrojach to obecnie jeden z najlepszych sposobów na ulokowanie kapitału, a także wygenerowanie dochodu biernego. Atrakcyjna lokalizacja w bliskości Wolińskiego Parku Narodowego, dobry dostęp do morza i rozrywek miejskich sprawia, że apartamenty inwestycyjne są rozchwytywane. Deweloperzy zdają sobie z tego sprawę – realizowane przez nich projekty często mają charakter pensjonatowy, przystosowany do najmu. Mieszkanie w Międzyzdrojach to wprawdzie spory koszt, ale też stopa zwrotu prezentuje się korzystnie. Miasto kultywuje swój turystyczno-wypoczynkowy charakter i jego strategia rozwoju zmierza do utrzymania zainteresowania wczasowiczów.

 

Nadmorski charakter nowych mieszkań w Międzyzdrojach

Nowoczesne osiedla w Międzyzdrojach charakteryzują się skandynawską prostotą i dbałością o szczegóły. Budynki są niewysokie, zaprojektowane tak, aby wykorzystać każdy metr kwadratowy. Popularne są także projekty o charakterze pensjonatowym ze spadzistymi dachami i przestronnymi, przeszklonymi balkonami, z których można podziwiać nadmorski krajobraz. Proste formy geometryczne zabudowy absolutnie nie są monotonne - nawiązują do wakacyjnego stylu marynistycznego. Zastosowana biało-szara kolorystyka elewacji podkreśla rolę osiedla jako enklawy spokoju i komfortu. Wnętrza są nie tylko nowoczesne, ale też funkcjonalne i zaprojektowane tak aby właściciel czuł się możliwie najwygodniej. Wielu deweloperów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje lokale całkowicie wykończone w stylu jaki preferuje nabywca.

 

Ile kosztują nowe mieszkania w Międzyzdrojach?

Ceny nieruchomości w Międzyzdrojach nie należą do niskich. Jest to związane z kurortowym charakterem miejscowości, a także dużym popytem na mieszkania inwestycyjne. Średnia cena za mkw. apartamentu w Międzyzdrojach wynosi ok. 12600 zł. Jest to mniej niż w innym kurorcie - Jastarni, gdzie za mkw. mieszkania trzeba zapłacić ok. 23000 zł, ale w przypadku dużego metrażu, cena ta wydaje się zaporowa. Niemniej jednak, na lokalu w Międzyzdrojach można też dużo zarobić, więc chętnych na zakup nie brakuje. Kwitnie tutaj wynajem, zwłaszcza sezonowy - długa lista imprez kulturalnych i sportowych co roku przywabia do kurortu tysiące gości z całej Europy.

Informacje o Międzyzdrojach

W Międzyzdrojach dostępnych jest 739 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 8 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Międzyzdrojach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 17 do 103 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (259 mieszkań).
 • 2-pokojowe (328 mieszkań).
 • 3-pokojowe (136 mieszkań).
 • 4-pokojowe (15 mieszkań).
 • 5-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Międzyzdrojach nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Międzyzdrojach kosztuje 288 090 zł.

W ostatnim czasie w 1 nieruchomości zostały obniżone ceny.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: