Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Apartamenty Słoneczne
  Oferta archiwalna
  Apartamenty Słoneczne to kameralna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana nieopodal Wieliczki. Stanowić ją będą kameralne, trzykondygnacyjne budynki. Na każdym pietrze znajdować się będą dwa starannie zaprojektowane lokale mieszkalne, które zapewnią przyszłym mieszkańcom szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców teren inwestycji zostanie ogrodzony.

  Apartamenty Słoneczne

  ul. Sułków , Sułków, wielicki(4 km od Krakowa)
  WM Synergy Development
 • Dębowy Stok
  Oferta archiwalna

  Dębowy Stok

  od 3 968 zł/m2
  ul. Dębowa , Sułków, wielicki(4 km od Krakowa)
  Grupa Nieruchomości Kraków
 • Zielony Stok Wschód
  Oferta archiwalna
  Zielony Stok Wschód to projekt, w którym położono szczególny nacisk na wysoką jakość wykończenia, funkcjonalność oraz estetykę nie tylko budynków, ale również części wspólnych.Inwestycja łączy w sobie najbardziej atrakcyjne cechy: podmiejski, cichy i spokojny charakter okolicy otoczonej zielenią z jednoczesnym dostępem do pełnego zaplecza handlowego, usługowego oraz oświatowego.Zamknięte, spokojne, kameralne, dobrze skomunikowane z Krakowem i Wieliczką osiedle będzie miejscem idealnym do zamieszkania.MieszkaniaI etap inwestycji tworzyć będzie 8 domów w zabudowie bliźniaczej. W każdym z nich znajdować się będą dwa lokale mieszkalne. Do mieszkań parterowych, liczących 53 m2 (dwupokojowych z możliwością aranżacji na trzypokojowe), przynależeć będę duże ogrody. Na piętrze usytuowane będą mieszkania dwukondygnacyjne (I piętro + poddasze) o metrażach od 119 do 121 m2, wyposażone w przestronne balkony.Do każdego z mieszkań przynależeć będą dwa miejsca postojowe (dodatkowo, w ramach części wspólnych, przewidziana jest duża ilość miejsc parkingowych ogólnodostępnych).Lokale zaprojektowane zostały w sposób bardzo przemyślany, dbając o maksymalizację funkcjonalności i optymalne wykorzystanie przestrzeni.

  Zielony Stok Wschód

  od 3 723 zł/m2
  Sułków , Sułków, wielicki(3.4 km od Krakowa)
  Grupa Nieruchomości Kraków
 • Ogrody Wielickie
  Oferta archiwalna
  Ogrody Wielickie to realizacja długo oczekiwanej i szeroko poszukiwanej zabudowy jednorodzinnej. Budynki składają się z czterech odrębnych segmentów, gdzie dla każdego mamy dodyspozycji dwa miejsca parkingowe oraz ogród. Dla zapewnienia bezpieczeństwa teren osiedla zostanie ogrodzony, a mieszkańcy Ogrodów Wielickich będą mieć do dyspozycji dwie bramy wjazdowe sterowane na pilota.

  Ogrody Wielickie

  od 4 232 zł/m2
  Sułków , Sułków, wielicki(3.6 km od Krakowa)
  WM Synergy Development

Informacje o Sułkowie

Powiat wielicki to region będący częścią woj. małopolskiego, leżący w jego centrum. Jego powierzchnia to 411 km2, a składają się na nią 2 gminy miejsko-wiejskie i 3 gminy wiejskie. Łącznie znajduje się tu 91 miejscowości, a zamieszkują je ogółem 118 553 osoby. Na północnym wschodzie powiatu rozciągają się tereny leśne – w gminie Kłaj znajdziemy 3 rezerwaty przyrody. Region wyróżnia się nieprzeciętnymi walorami przyrodniczymi i turystycznymi, a jego największą atrakcją jest Kopalnia Soli w Wieliczce. Zabudowa powiatu jest dość rozproszona i wciąż istnieją tu rozległe tereny do zagospodarowania. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, medyczne i sportowe, o czym świadczy m.in. 88 szkół, 42 przychodnie lekarskie i 69 klubów sportowych. Dużym atutem powiatu jest bezpośrednie sąsiedztwo z Krakowem znajdującym się na zachód od regionu. Daje to pełen dostęp do wszystkich atrakcji dużego miasta. Ponadto rozwinięta jest sieć dróg, a najważniejszymi są 3 drogi wojewódzkie, 2 krajowe i przebiegająca na północ od Wieliczki autostrada A4.

Pobliskie Lokalizacje

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: