Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Kostrzyn

52 oferty w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 508 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Tarasy Kostrzyna etap II
  2 kw. 2023
  Tarasy Kostrzyna to developerska inwestycja znajdująca się niemalże w centrum miasta, u zbiegu ulic Warszawska/ Moniuszki, realizowana przez HFJ ATRIUM PBH SP. Z o.o. na podstawie projektu wykonanego przez Biuro Architektoniczne Arcada Sp. z o.o. w ramach którego powstanie 47 mieszkań o zróżnicowanym metrażu, które jako całość będą tworzyły nowoczesny, przestrzenny sześciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, dostosowany do potrzeb zarówno rodzin z dziećmi, jak i młodych małżeństw, singli i osób starszych.Wysoki standard inwestycji zapewniają nie tylko najlepszej jakości materiały budowlane, ale i starannie przygotowane projekty całego budynku oraz poszczególnych lokali. Szybki i swobodny dostęp do mieszkań zapewniają 2 odrębne klatki schodowe, szerokie korytarze, a także windy. Z myślą o szczególnych potrzebach lokatorów dla wybranych mieszkań, powstaną komórki lokatorskie, które mogą posłużyć jako składzik lub spiżarka a także pomieszczenia dedykowane na przechowywanie rowerów czy wózków dziecięcych.Mieszkania będą posiadały indywidualny system ogrzewania gazowego z piecem dwufunkcyjnym, okna PCV wraz z roletami zewnętrznymi w każdym mieszkaniu, drzwi wejściowe do mieszkań z atestem, domofony oraz duże, przestronne balkony.Elewacja budynku to nowoczesny design i kolorystyka.Wśród 47 zróżnicowanych pod względem metrażu lokali mieszkalnych Tarasów Kostrzyna znajdują się zarówno 35 metrowe kawalerki, jak i mieszkania 3-pokojowe. Klient ma także możliwość wyboru między lokalem z oddzielną kuchnią, a posiadającym aneks kuchenny. Mieszkania zaprojektowano w taki sposób by na każdym etapie ich adaptacji klient miał możliwość zmiany układu funkcjonalno-przestrzennego.Wokół budynku przewidziano teren zielony i nasadzenia, tak by przestrzeń stanowiła przyjemną strefę odpoczynku.Realizacja Tarasów Kostrzyna to inwestycja proekologiczna. Developer zadbał o to, by niezbędną do oświetlenia terenu zewnętrznego oraz części wspólnych energię, budynek pozyskiwał drogą umieszczonej na dachu instalacji fotowoltaicznej. Dzięki takiemu rozwiązaniu obniżą się koszty utrzymania budynku dla jego mieszkańców.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z planem inwestycji, gdzie udostępnione są podstawowe informacje dotyczące poszczególnych nieruchomości, tj. metraż, liczba pokoi, piętro, a także plan mieszkania.

  Tarasy Kostrzyna etap II

  od 7 200 zł/m2
  ul. Warszawska 14 , Kostrzyn(10.3 km od Poznania)
  HFJ Atrium PBH SP. z o.o. Spółka Komandytowa
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Tarasy Kostrzyna
  Oferta archiwalna
  Tarasy Kostrzyna to deweloperska inwestycja znajdująca się niemalże w centrum miasta u zbiegu ulic Warszawska/ Moniuszki, realizowana przez HFJ ATRIUM PBH SP. Z o.o. na podstawie projektu wykonanego przez Biuro Architektoniczne Arcada Sp. z o.o. w ramach którego powstanie 47 mieszkań o zróżnicowanym metrażu, które jako całość będą tworzyły nowoczesny, przestrzenny sześciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, dostosowany do potrzeb zarówno rodzin z dziećmi, jak i młodych małżeństw, singli i osób starszych.Wysoki standard inwestycji zapewniają nie tylko najlepszej jakości materiały budowlane, ale i starannie przygotowane projekty całego budynku oraz poszczególnych lokali. Szybki i swobodny dostęp do mieszkań zapewniają 2 odrębne klatki schodowe, szerokie korytarze, a także windy. Z myślą o szczególnych potrzebach lokatorów dla wybranych mieszkań, powstaną komórki lokatorskie, które mogą posłużyć jako składzik lub spiżarka, a także pomieszczenia dedykowane na przechowywanie rowerów czy wózków dziecięcych.Mieszkania będą posiadały indywidualny system ogrzewania gazowego z piecem dwufunkcyjnym, okna PCV wraz z roletami zewnętrznymi w każdym mieszkaniu, drzwi wejściowe do mieszkań z atestem, domofony oraz duże, przestronne balkony.Elewacja budynku to nowoczesny design i kolorystyka.Wśród 47 zróżnicowanych pod względem metrażu lokali mieszkalnych Tarasów Kostrzyna znajdują się zarówno 35 metrowe kawalerki, jak i mieszkania 3-pokojowe. Klient ma także możliwość wyboru między lokalem z oddzielną kuchnią, a posiadającym aneks kuchenny. Mieszkania zaprojektowano w taki sposób by na każdym etapie ich adaptacji klient miał możliwość zmiany układu funkcjonalno-przestrzennego.Wokół budynku przewidziano teren zielony i nasadzenia, tak by przestrzeń stanowiła przyjemną strefę odpoczynku.Realizacja Tarasów Kostrzyna to inwestycja proekologiczna. Developer zadbał o to, by niezbędną do oświetlenia terenu zewnętrznego oraz części wspólnych energię, budynek pozyskiwał drogą umieszczonej na dachu instalacji fotowoltaicznej. Dzięki takiemu rozwiązaniu obniżą się koszty utrzymania budynku dla jego mieszkańców.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z planem inwestycji, gdzie udostępnione są podstawowe informacje dotyczące poszczególnych nieruchomości, tj. metraż, liczba pokoi, piętro, a także plan mieszkania.

  Tarasy Kostrzyna

  ul. Warszawska 14 , Kostrzyn(10.3 km od Poznania)
  HFJ Atrium PBH SP. z o.o. Spółka Komandytowa
 • Domy w Gwiazdowie
  Oferta archiwalna
  Kameralna, rodzinna zabudowa w nowoczesnym stylu.Przestronne domy o funkcjonalnych układach, wysoka jakość wykonania.Duże ogródki.Doskonała lokalizacja dla osób które chcą odpocząć od miejskiego zgiełku, z jednoczenie szybkim dostępem do centrum.Cały projekt składa się z dwóch etapów:6 domów w zabudowie szeregowej - ul. Św. Michała3 domy w zabudowie szeregowej - ul. Św. Piotr

  Domy w Gwiazdowie

  od 3 592 zł/m2
  ul. Św. Michała , Gwiazdowo, poznański(9.9 km od Poznania)
  Truster sp. z o.o.
 • Osiedle Rycerza Kostro Etap V
  Oferta archiwalna
  Osiedle Rycerza Kostro to wieloetapowa inwestycja HFJ ATRIUM PBH SP. Z o.o. w ramach której od 2011 roku tworzone są nowe mieszkania w centrum Kostrzyna. Projekt został wykonany przez Biuro Architektonicze Arcada Sp. z o.o. w Poznaniu, dzięki któremu powstaje nowoczesne i funkcjonalne osiedle, dostosowane do potrzeb zarówno rodzin z dziećmi, jak i młodych małżeństw, singli i osób starszych.W ramach kolejnych etapów inwestycji powstały komfortowe mieszkania posiadające indywidualny system ogrzewania gazowego z piecem dwufunkcyjnym, okna PCV z roletami zewnętrznymi, a także balkony z posadzką gresową.Mieszkania znajdujące się na parterze posiadają ogródki.Wysoki standard inwestycji zapewniają nie tylko najlepszej jakości materiały budowlane, ale i starannie przygotowane projekty całego budynku oraz poszczególnych lokali.Szybki i swobodny dostęp do mieszkań zapewniają odrębne klatki schodowe, szerokie korytarze wyłożone gresem, a także windy.Z myślą o szczególnych potrzebach lokatorów, w budynku znajdują się komórki lokatorskie, które mogą posłużyć jako składzik lub spiżarka.

  Osiedle Rycerza Kostro Etap V

  od 5 299 zł/m2
  ul. Warszawska , Kostrzyn(10.9 km od Poznania)
  HFJ Atrium PBH SP. z o.o. Spółka Komandytowa
 • Osiedle Rycerza Kostro Etap IV
  Oferta archiwalna
  Osiedle Rycerza Kostro to wieloetapowa inwestycja HFJ ATRIUM PBH SP. Z o.o. w ramach której od 2011 roku tworzone są nowe mieszkania w centrum Kostrzyna. Projekt został wykonany przez Biuro Architektonicze Arcada Sp. Z o.o. w Poznaniu, dzięki któremu powstaje nowoczesne i funkcjonalne osiedle, dostosowane do potrzeb zarówno rodzin z dziećmi, jak i młodych małżeństw, singli i osób starszych.

  Osiedle Rycerza Kostro Etap IV

  ul. Warszawska , Kostrzyn(10.9 km od Poznania)
  HFJ Atrium PBH SP. z o.o. Spółka Komandytowa
 • Osiedle Rycerza Kostro
  Oferta archiwalna
  Wybierz ciszę i urok spokojnego miasta, szybki dojazd do PoznaniaWybierz Osiedle Rycerza Kostro w Kostrzynie na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej z Wielkopolską!Kostrzyn jest jednym z najstarszych miast wielkopolski. Jak głosi legenda miejscowość wzięła nazwę od rycerza Kostry, który ponoć miał tu swoje włości i otrzymał przywilej założenia osady pod nazwą Kostrzyn.Źródła pisane wspominają o Kostrzynie po raz pierwszy u schyłku XII stulecia. W 1251 r. książę Przemysł I nadał Kostrzynowi prawa miejskie, co oznaczało założenie obok istniejącej osady, wolnego miasta i zaprowadzenie w nim samorządności.W Kostrzynie przy skrzyżowaniu ulic Wielkopolskiej i Warszawskiej powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Właśnie zakończyliśmy budowę i przekazaliśmy do sprzedaży pierwszy etap.Projekt całego osiedla zakłada realizację zespołu złożonego z 5 budynków o wysokości od 2 do 6 kondygnacji. Ponadto zespół będzie wyposażony w teren rekreacyjno-sportowy, zieleń.Osiedle zlokalizowane jest w centrum miasta – w niewielkiej odległości od rynku. W pobliżu znajduje się przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum.Bezpośrednio przy osiedlu znajduje się market, jednej z większych sieci handlowych w Polsce.

  Osiedle Rycerza Kostro

  ul. Warszawska , Kostrzyn(10.9 km od Poznania)
  HFJ Atrium PBH SP. z o.o. Spółka Komandytowa

Informacje o Kostrzynie

W Kostrzynie dostępne są 52 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Kostrzynie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 37 do 63 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (9 mieszkań).
 • 2-pokojowe (22 mieszkania).
 • 3-pokojowe (21 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Kostrzynie nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Kostrzynie kosztuje 278 312 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Kostrzynie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: