Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Sosnówka, powiat jeleniogórski

3 oferty w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Termy Karkonosze
  3 kw. 2023
  Termy Karkonosze to minimalistyczny kompleks hotelowo – apartamentowy, inspirowany filozofią slow – life, położony u stóp Karkonoszy. Unikalny w skali regionu projekt posiada aż 3.500 m2 powierzchni lustra wody i tym samym najbardziej rozbudowaną strefę basenową w Polsce z wodami termalnymi. Wyjątkowość wód termalnych polega na ich leczniczym składzie bogatym w składniki, m. in. fluorkowo – krzemowe, oraz ich temperaturze.Obiekt będzie wykorzystywał energię geotermalną, co zapewni możliwość korzystania z dedykowanych basenów – w tym basenów zewnętrznych - przez cały rok. Przed napełnieniem basenów oraz jacuzzi, wodzie nadaje się optymalną dla rekreacji i wypoczynku temperaturę w przedziale 28-36°C. Kąpiel, zabawa, czy nauka pływania w ciepłej, ale niezbyt gorącej wodzie gwarantuje nieoceniony, dobroczynny wpływ na regenerację całego organizmu, a także zwiększa efektywność masaży i zabiegów w SPA.Całość uzupełnia strefa SPA, w której znajdują się m.in. sauna fińska, bicze wodne, dodatkowe wanny jacuzzi, strefa relaksu z leżankami, oraz dwa gabinety SPA z bogatą ofertą zabiegów i masaży.

  Termy Karkonosze

  od 13 500 zł/m2
  ul. Tyrolska , Staniszów, jeleniogórski(2 km od Jeleniej Góry)
  Condo.pl
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Sosnówka
  Oferta archiwalna
  Inwestuj w nieruchomości i zarabiaj z gwarancjąApartament hotelowy położony w ZESPOLE OBEJMUJĄCYM ŁĄCZNIE 178 APARTAMETÓW jedno i dwupokojowych z balkonami (budynek B) - własność hipoteczna.MODEL BIZNESOWY:- grudzień 2018 – termin oddania inwestycji,- 10 – letnia umowa najmu z operatorem, z możliwością przedłużenia o kolejne 10 lat,- 6% stopa zwrotu w skali roku, z opcją pobytu właścicielskiego 5% w danym roku,- comiesięczna wypłata czynszu - czynsz najmu liczony jest od ceny netto apartamentu wraz z wyposażeniem oraz miejscem parkingowym- 15 dni pobytu właścicielskiego- możliwość zwrotu całego podatku VAT - dla osób fizycznych, osób prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek prawa handlowego- jedyne koszty właściciela – podatek od nieruchomości oraz ubezpieczenie lokalu- pełne zarządzanie – kompleksowa obsługa doświadczonego Operatora.Miesięczne wynagrodzenie dla właściciela przedmiotowej nieruchomości przy wartości netto 362 018,91 + 23% vat wraz z miejscem garażowym oraz wyposażeniem wynosi 1810,09 zł netto +23% vat.Ekspozycja: FRONT/JEZIOROObiekt będzie spełniał standardy 4 gwiazdek,Infrastruktura obiektu gwarantująca atrakcyjność i przekładająca się na obłożenie,stanowiąca zaplecze hotelowe, na którą składa się m.in.:- basen wewnętrzny i zewnętrzny z podgrzewaną wodą ( widok na góry i zbiornik wodny )- klimatyczna strefa wellness & SPA sygnowana przez renomowaną firmę " La Perla"- sauny parowe i suche,- strefa fitness, siłownia,- restauracja z tarasem widokowym ( na góry i zbiornik wodny ) oraz bar,- reprezentacyjny hol,- dwie sale konferencyjne,- bawialnia dla dzieci..ZAPAMIĘTAJ:- przy zakupie apartamentu podpisujesz umowę najmu z operatorem- jako właściciel apartamentu nie jesteś zaangażowany w zarządzanie wynajmem- otrzymujesz co miesiąc wynagrodzenie za wynajem- operator z którym podpisałeś wieloletnią umowę najmu jest profesjonalną firmą zajmującą się prowadzeniem obiektów hotelowych od wielu lat- kupujesz apartament kompletnie umeblowany i wyposażony- kosztem po Twojej stronie jest ubezpieczenie i podatek od nieruchomości- w ofercie posiadamy więcej apartamentów - zapytaj- BARDZO WAŻNE, NIE MUSISZ CZEKAĆ 2 LATA NA BUDOWĘ - APARTAMENT ODDAMY DO UŻYTKOWANIA DO KOŃCA 2018 ROKUObiekt zaprojektowano w technologii żelbetowej, wszystkie użyte elementy budynku posiadają stosowne certyfikaty zapewniające komfort i bezpieczeństwo pobytu gości kompleksu.Na elewacjach użyty zostanie kamień naturalny - granit z regionu Karkonoszy oraz wykończenie drewnem naturalnym lub jego odpowiednikiem w stylu regionalnej architektury.Do Państwa dyspozycji pozostaje każdego dnia zespół oferujący wszechstronną obsługę przy doborze i sprzedaży apartamentów hotelowych Resort & Spa w Karkonoszach.”

  Sosnówka

  od 7 575 zł/m2
  ul. Tyrolska , Sosnówka, jeleniogórski(4 km od Jeleniej Góry)
  Uberna Nieruchomości
 • Lake Hill
  Oferta archiwalna
  Obiekt utrzymany w standardzie 4**** składać będzie się ze 173 apartamentów, rozmieszczonych w dwóch, połączonych ze sobą budynkach.Dostępne są apartamenty 1 pokojowe od 25 m² i 2 pokojowe od 35 m², w większości posiadające widok na jezioro oraz szczyty Karkonoszy.Każdy apartament posiadać będzie ogródek, balkon lub taras.W obiekcie znajdować się będą basen wewnętrzny i zewnętrzny, strefa Wellness & Spa, oraz profesjonalne zaplecze konferencyjne.Restauracja z tarasem oraz panoramicznym widokiem na wodę, zaserwuje specjały kuchni regionalnej oraz międzynarodowej.Okolica obiektu gwarantuje wiele rozrywki dla wielbicieli sportów zimowych, wodnych, a także pieszych spacerów oraz wycieczek rowerowych.Lokalizacja oraz infrastruktura kompleksu doskonale odpowiadają potrzebom gości z Polski, Niemiec oraz Czech.Inwestorem LAKE HILL Resort & SPA jest Artur Kozieja - deweloper, właściciel hoteli na Dolnym Śląsku. Założyciel firmy Europlan, która od 2004 r. zajmuje się realizacją deweloperskich projektów komercyjnych i mieszkaniowych w Polsce. Rodzinna firma Hotele Kozieja, która powstała 1983 roku, zarządza 3 hotelami na Dolnym Śląsku - Hotel Cieplice w Jeleniej Górze, Hotel Chata za Wsią w Mysłakowicach, Hotel Chata Karczowiska w Karczowiskach, k. Legnicy i Lubina.

  Lake Hill

  ul. Topolowa , Sosnówka, jeleniogórski(1.8 km od Jeleniej Góry)
  Wprost Nieruchomości

Informacje o Sosnówce

W Sosnówce dostępne są 3 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Sosnówce mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 18 do 55 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 2-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 3-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Sosnówce nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Sosnówce kosztuje 315 900 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Sosnówce

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: